Jump to content

Stairway To Heaven

Üyeler
  • İçerik sayısı

1245
  • Son ziyareti

4 Takipçi

Stairway To Heaven hakkında

• Doğum günü 11/19/1997

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

61424 profil görütülenme

Stairway To Heaven üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: Stairway To Heaven

1. Ölüm sadece bir başlangıçtır.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

Ölüm ve yaşam çok büyüleyici, çok anlamlı bi o kadar basit ve açık kavramlar *-* zor kavramlar, o yüzden çözmeye çalışmanın anlamsızlığını da bilerek çözümlüyorum ^^

İyiyim ben böyle ya, burdan bakınca ego ve hırsların anlamsızlığını açıkça görüyorum. Hiçbi zaman normal bi hayata sahip olan normal bi insan olmak istemedim ^^ farklılıkları görmek için farklı bi yerde durmak lazım biliyosun.

3. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

Sende anlamsızlık görsem niye bu kadar her şeyi tartışayım *-* söylediğin sözdeki farklı olma hırsı da bahsettiğim anlamsız hırslardan evet ^^ kendi içimdeki dünyayla realite çarpışıyo bu aralar, sorun o :D ölümün gerçekliği girdi bünyeme mesela, hayatın anlamına ulaşırsam sonra düşünürüm nasıl bi hayat istediğimi ^^ felsefe düşünme işi değil mi, ben sürekli düşünüp kendimi yemeyi bırakırsam çıkarım bu moddan

4. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

Hayat anlamsız ölüm anlamsız bunları düşünmek zaten anlamsız... Hayır ya hayatın bi anlamı var ve bunu kaybetmenin de bi anlamı var. Ben tam olarak bulamasamda yolda olmak diye güzel bi şey de var :D bak bak bak nasıl faşist gösteriyo beni :D ben bu moddan çıkmamın imkansızlığını göstermek için öyle dedim :T kadın-erkek mevzusuna girmeye halim yok şuan ^^ yine durup dururken başka bi yerde başlarız tartışmaya nasılsa :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.