Jump to content

Stairway To Heaven

Üyeler
  • İçerik sayısı

1245
  • Son ziyareti

Stairway To Heaven kullanıcısının paylaşımları

1. Stairway To Heaven

Herkese merhabalar ben Wonka

Hoşgeldin *-* forumda adını gördükçe charlie'nin çikolata fabrikasındaki willy wonka şarkısını söylüyorum *-*
  2. Hiçbir şey yapmadıkça bi şey yapmayasım geliyo -.-

3. Ankaraya gelsene, gelsene bize, gel hadi gel ^^

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. graylifee

graylifee

Laa ben daha yeni görüyorum ya bunu rezalete gel

3. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

Ahahah geri döndüğünde görüp "daha yeni geldim ya" da diyebilirdin yine iyisin yani :'D

4. graylifee

graylifee

Evet bu da su an yan yana otururken yorumlaşmamız kadar saçma :):(:'):'(

2. Lucifèr

Lucifèr

Püü sana belki adam hasta örtüncek bişisi yok adamın ölcek yakında niye vermiosun püü

3. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

vermem -.- yok başka yorganım *-*

4. Lucifèr
  4. Çıkış yolunun güzel olacağını ve asla geri dönmeyeceğimi umarım.

5. Stairway To Heaven

Yo.

Uzun zamandır kimseye hoşgeldin demiyorum -.- Hoşgeldin ^^
    2. houston

houston

tabi mi -_- he çok eski, al işte gene suçlusun hmh -_- ye afiyet olsun -_- şunu 10 dk önce görseydim -_-

-_- -_- -_- djskdn

3. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

Evet şimdi suçluyum (○゚ε゚○) yedim ki ajdjs ( ˘ ³˘)♥

4. noirwinglessova

noirwinglessova

-.- halleeey O.O

6. Stairway To Heaven

Anime klişeleri

" Biri şunu öldürsün ya -.- " denilen kötü karakterlerin aslında iyi çıkıp ya da bi şekilde iyiliğe ulaşıp kendini sevdirdikten sonra ölmesi. Bi de duygusal konuşma yapar ben ölümü hakettim kötüyüm ben gibi -.-
  7. dinlemesi güzel de uyandırma alarmı olunca korkutuyo biraz *-*
    2. Misafir

Misafir

hadiyin corclar xD ben çıkıyorum size iyi sohbetler iyi geceler uykulaar :D

3. Rıse

Rıse

İyi geceler...

4. noirwinglessova
  8. Kar :')

2. houston

houston

..dedi stark dinlemedin" diye bi reklam şarkısı vardı :D

3. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

Artık burda var :') başakla yaşasın kar diye terasta zıplayıp tekrar zıplayarak içeri kaçtık \( ˆoˆ)/\(ˆoˆ )/

4. Misafir

Misafir

moral bozmak gibi olmasın ama gerçekler yani biz burda sevinirken bir çok kişi aynı şevkle sevinmiyor dışarıdakilere Allah yardım etsin, Amin.

9. Ne demek Tim Burton ve Helena Bonham Carter ayrıldı yaa -.- Annemle babamın ayrılması bu kadar koymamıştı :')

10. Stairway To Heaven

Merhabalar efendim!

Ahahh bi üşengeç insan daha (*゚▽゚)ノ Hoşgeldin. Cosplay işinin içine anneni az da olsa katabilmen büyük başarı ( ˘ ³˘) neyse İyi forumlar efendim! ^^
  11. Madem herkes bi şey istiyo yeni yılda, daha fazla çay istiyorum bende (/ω\) bi de kar (*゚▽゚)ノ

2. Stairway To Heaven
    3. houston

houston

iyi pazarlıkçısın 1bardakta anlaşalım.p

bu arada iyi seneler,mutlu yıllar sanada Çiğdeem :p

4. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

1 bardak çay mı içilir ya ( ˘ ³˘) çok abartmayayım da 2 bardak olsun hadi (*゚▽゚)ノ

Arigatou ^^ sana da mutlu yıllar Kasııım (*'▽'*)

12. Niye buraya kar yağmıyo -.- çok istiyorum diye bi inat mı yani şimdi bu :/ kar yağan bi yere kaçmak istiyorum ╥﹏╥

13. Hoşgeldiin ^^ baya tribe girmiştim gittin diye ama duygu karışıklığını anlıyorum :T sesine şimdi bakamıyorum ama sonra dinleyip yorum yapıcam *-* neyse sonuç olarak geri dönmene sevindim ^^
  14. ne demek yer yok *-* bi otobüs nasıl 15 dakikada dolabilir ya? -.- kim gidiyo bu kadar Düzce'ye ? ●︿● sinirlendim ( ˘ ³˘)

2. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

Bilmiyorum napçam -.- mmm depresyon moduna girme moduna girince bi ara anlatırsın o zaman -.- taam alıyorum işte yanıma gidince devam etçen -.- evet -.-

3. Stairway To Heaven
    4. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

Ne iki saat burdan yazıyoruz ya nerde senin telefonun ? -.-

15. saat ne ara 4 oldu ya -.- bi daha kurgu yapmayacağım gözlerim yamulud :'

16. Türk kahvesinin içine kahveden çok çikolata koymak ( ˘ ³˘)♥

2. Barış

Barış

türk kahvesini ilginç icatlarınızdan uzak tutun biz osmanlı torunuyuz acı kahveyi yedirmeyiz :D

3. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

Onun yeri ayrıdır canım (๑-﹏-๑) ama yeni şeylere de açık olmak lazım :D

4. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

bak ya yine dönmüş midesize -.-

17. Ölüm sadece bir başlangıçtır.

2. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

Ölüm ve yaşam çok büyüleyici, çok anlamlı bi o kadar basit ve açık kavramlar *-* zor kavramlar, o yüzden çözmeye çalışmanın anlamsızlığını da bilerek çözümlüyorum ^^

İyiyim ben böyle ya, burdan bakınca ego ve hırsların anlamsızlığını açıkça görüyorum. Hiçbi zaman normal bi hayata sahip olan normal bi insan olmak istemedim ^^ farklılıkları görmek için farklı bi yerde durmak lazım biliyosun.

3. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

Sende anlamsızlık görsem niye bu kadar her şeyi tartışayım *-* söylediğin sözdeki farklı olma hırsı da bahsettiğim anlamsız hırslardan evet ^^ kendi içimdeki dünyayla realite çarpışıyo bu aralar, sorun o :D ölümün gerçekliği girdi bünyeme mesela, hayatın anlamına ulaşırsam sonra düşünürüm nasıl bi hayat istediğimi ^^ felsefe düşünme işi değil mi, ben sürekli düşünüp kendimi yemeyi bırakırsam çıkarım bu moddan

4. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

Hayat anlamsız ölüm anlamsız bunları düşünmek zaten anlamsız... Hayır ya hayatın bi anlamı var ve bunu kaybetmenin de bi anlamı var. Ben tam olarak bulamasamda yolda olmak diye güzel bi şey de var :D bak bak bak nasıl faşist gösteriyo beni :D ben bu moddan çıkmamın imkansızlığını göstermek için öyle dedim :T kadın-erkek mevzusuna girmeye halim yok şuan ^^ yine durup dururken başka bi yerde başlarız tartışmaya nasılsa :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.