Jump to content

Stairway To Heaven

Üyeler
  • İçerik sayısı

1245
  • Son ziyareti

Stairway To Heaven kullanıcısının paylaşımları

1. Bitirmediğin onca anime varken neden hep yeni-farklı anime peşinde olursun ki -,- önce bi elindekileri bitir dimi ama :/

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

ön yargını ya kendin bulup yıkarsın ya da sonuna kadar onunla yaşarsın. insanın hayatı kendi yargılarıyla oluşur ve kimse başkasının teşvik ya da önerisiyle aydınlanmaz. tabii bu insanın düşünce esnekliğine bağlı bi durum.

3. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Benim kastetdiğim animelere karşı ön yargı. :D Özellikle çizimi kötü olanlara.

4. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

söylediğim şey bahsettiğin durumu da karşılar. ne konuda olursa olsun özellikle animeler gibi kişisel zevk ve ilgi alanına bağlı durumlarda önyargıyı sadece kendin yenebilirsin. başkasının teşvik çabaları ters etki bile yaratabilir :T

2. Stairway To Heaven

Bendende herkese merhaba

Hoşgeldin ^^
    2. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

ben de aynı şekilde çalışırım zaten başkasını dokundurmam çizgifilmime :T yazarım senaryo ya bilmiyorsun sanki B)

3. Babbin

Babbin

sen ana fikir yazarsın senaryo deil :D

4. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

devam etsek yazıyodum işte :D

3. haftanın alarm sesiyle uyandığım son günü ^^ günaydın :T

4. Stairway To Heaven

Forumda En Sevdiginiz Üye

Duygulandım :') Benim en sevdiğim üye de graylifee :3 bi de oğlum var şimdi eksik olmasın Mard Geer ^^
  5. Stairway To Heaven

Doğum Günün Ne Kadar Özel?

19 kasım Dünya tuvalet gunuymus -.- bana da o yakışır zaten ahdhka :D http://tr.m.wikipedia.org/wiki/19_Kas%C4%B1m
  6. Stairway To Heaven

Selamlar, ben Ayhan Gazi

Hoşgeldin :T ben de hikaye yazmayı çok severim zaten yazdığım ya da okuduğum şeyler kafamda anime olarak canlanıyo :D bence yazabilen insanlar olarak toplanıp, beyin fırtınası yapıp birlikte sağlam bi senaryo cikarmaliyiz ^^
  7. Sıkıldım -.-

2. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

Nasil ogretcekler japonca ya :/ Korece okuyup yazmayı biliyorum bi de klasik derdimi anlatcak kadar konuşmayı ^^ kore kültür merkezinde orta derece bilenlerin gidebildiği bi kurs vardı sınavla alan, sınavı gecmistim ama kursa gidememistim günleri ve saatleri uymadığı için :') orta derece sayiliyorum yani baya B-) japonca kurslar da günlük konuşma odakli eğitim veriyodur herhalde :T

3. Strix.

Strix.

Ah ulan Ah japonca Zor iş bir Arkadaş Kelimesinin yazılışını biliyorum. oda Naruto dan öğrendim :D

4. Strix.
  8. Hmm bu kadar animeci insan bilmiyorum diyosa kim katiliyo bu yarışmalara acaba :P bende de arigatou, gomenne, konnichiwa falan var :') bi de watashi da çiğdem desu, yoroshiku onegaishimasu (kesin böyle yazilmiyodur :'))
  9. taşınmak ne zor iş ya -.- üşengeçliğimden anneme 'siz bensiz gidin :( ' acıtasyonu yapasım var :P

2. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

İyi yöntem ama sonradan yemedi, ev boşalınca bi anlamı kalmıyomuş kalmanın :')

3. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

dimi napıcaksın orada yalnız başına üstüne kapıyı kitleyip giderler .p yeni evinizde güle güle oturun ifinim :D

4. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

Tişikür idirim ifinim :3

10. Stairway To Heaven

Merhabalar :)

Hoşgeldin :T iyi forumlar ^^
  11. kesin yapar birileri, kore dizilerine uzandılar animelere de bi el atarlar yakında :P bazı animeler uyarlanabilir, ama diziye doldurdukları aşırı dram ve kötü oyunculuklar sebebiyle tanınmayacak duruma gelir anime yazık :lol:
  12. Uzun ya da fantastik animeleri film yapamıyolar o yüzden yapmasınlar, animasyon içermek zorunda kalıyo o da yapmacık oluyo <_< net cevap vermek gerekirse Zankyou No Terror geldi ilk aklıma, tam hollywood filmi çıkar :T
  13. herkes ne nefret etti fairy tailden be O.O ben izlemiyorum filler arcı izlemeyin sizde ^^ hoşgeldin frosch'ta beklemeye aldım :D mangayı okuyun mangayı :T

2. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

Ben zaten bekleyemediğin için geçmiştim mangaya :P sonra manga daha çok çekti beni ordan devam ediyorum işte ^^

3. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Fairy tailin mangası çekmez ya hu :) mangalarda bi naruto bide bleach sardı başka yok :)

4. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

Bilmiyorum okuyorum ben valla :D narutonun ilk 10 bölümünü okudum sadece :P bleachi de izliyorum ama mangsına bakmadım hiç :T

14. Stairway To Heaven

Sarılmanın cezası olur mu?

o kadar huzur bozucu şey varken halkın huzuru ne garip şeylere bozuluyomuş öyle -,-
  15. neys tmm <_< okudum bende şimdi ^_^ vaaay lumen histoire çıktı :ph34r:
  16. :crying1-onion-head-emoticon: bana haber verene kadar okumam demiştin ... neyse ben daha okumadım :lol:
  17. Bol eğlenceli, aksiyonlu, dolu dolu bi yıl geçirirmen dileğiyle depresyon-gam-keder uzak olsun doğum günün kutlu olsun (herkes abla diyo ben de dicem :ph34r: ) Zeynep abla ^^ çok da uyumlu yazdım, sonunu değiştirip bayram mesajı olarak da kullanılır sanırım B)
  18. Stairway To Heaven

Herkeze Merhabalar !

Hoşgeldin ^^ iyi eğlenceler forumda :T
  19. gece gece dilime dolanan şarkıya bak ya, psikolojim bozuk -,-'

2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

Eskiden witch vardi ben cok severdim dergisi fln cikardi-cizgiromani iste .p- alirdim okurdum fln winx de onun cakmasinn cakmasi gibi bisi sacma sapan o tuttu witch gitti oyuzden winxe karsi onyargim vardir -hainler T-T- hele bazen bazi kanallarda goruyorum kocaman gozler -akildisi -_- ne bileyim herseyin bi uslubu olur tmm herkes kendi farkli yonunden bisiler koyar cizgisine ama abartmayin beahh -ne dolmusun ya .p-

3. Milli Midilli

Milli Midilli

Aslında winx ay savaşçısından özenilerek yapılmış. İşte bu yüzden italyanları sevmiyorum -_- Evet witch çok güzeldi :')

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

ay savaşçılarınıda çok severdim gerçi pek izlemesemde - Ay ile ilgili şeyler hep dikkatimi çeker **-** - bunu bilmiyodum ama winx'i witch den daha çok beğenenler var :< eski dergilerimi annem atmıştı koleksiyonum çöpe gitti T-T -yaşımdan nefret ediyorum böeaah-

20. doğum günün kutlu olsun :hi-onion-head-emoticon: ^_^
  21. Sıkılmak hayat tarzım oldu artık :T bu kadar da sıkılmaz insan canım pff -_-

22. Stairway To Heaven

Selam Ben Yumit

Hoşgeldin ^^ bleachi bi haftada nasıl izledin ya ben bir aydır 38. bölümdeyim :ph34r: ben spoiler yediğimden izleyesim gelmiyo gerçi ama yine de bi hafta çok az :T bu arada Ahhahahhfksajkd :lol: ( esprin içindi B) ) hikayeyi de bi anlatıver herkes merak içinde -_-
  23. Uyumaya çalış, dönüp dur, uyuyama, düşün..düşün..düşün.. kalk, tekrar uyumaya çalış, dönüp dur, düşün.. tam uyuyakalma anında alarm çalsın kalk okula git -,- WTF !?

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.