Jump to content

Stairway To Heaven

Üyeler
  • İçerik sayısı

1245
  • Son ziyareti

Stairway To Heaven kullanıcısının paylaşımları

1. Hoşgeldin ^^ ben de iki sene öncesine kadar kore takıntılıydım, şimdi takıntımı daha çok animelere yönlendirdim :D arada sırada izliyorum kore dizileri- filmleri özellikle Kim Ki Duk favorilerimdendir -_- biraz köklü bi geçmişim var koreyle yani, kendi kendime okumayı-yazmayı filan öğrendim o derece :lol: japoncada da öyle olur sanmıştım ama çok zorladı japonca :ph34r: neyse hoşgeldin tekrar iyi forumlar ^_^
  2. İki gun resim cizmedi diye yetenegi gider mi insanin? -.-

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

Evet zaman gecince elim körelmisti galiba :/ buldum sonunda ya kaybolmamis, biraz alistirma yapinca duzeldi ^^

3. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Kucukken bindigi dali kesen nasrettin hoca ciziyodum artik cizemiyorum. Ne kadar sanat dahisi d olsan kayboluyor..

4. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

belki o zamanki hislerinle çizmen gerekiyodur :T sanat dahisi olmak.. hm.. çok tartışılası bi konu ^^

3. Stairway To Heaven

Shinkaya-kun

Selam :T hoşgeldin ^^ forumun ortamı da bilgi akışı da iyi, faydasını görürsün :D Japonlara benim de takıntım var, takıntısı olan arkadaşlarım da var ama senin kadar kararlı ve tutkulusunu da görmemiştim :lol: neyse hoşgeldin tekrar ^_^
  4. Stairway To Heaven

Merhaba

Hoşgeldin ^^
  5. Bazı günler anime filler bölümleri gibi, sırf öylesine yaşamış olmak için yaşıyorum -.-

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Valla bulursan at. Arkasından saydım o kadar yüzünede söyliym. Off be haberleri hala hatırlıyom. Yüzü falan hala aklımda.

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Ben olsam bende kapatırım acımamışlar valla.

4. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

siz konuyu nereye getirmişsiniz yav :D ahahaahasfsa pokemon ferhat.. ben çok gülmüştüm salak kendini atmış diye :T nasıl sövmüşler o kadar yaa :D

6. Stairway To Heaven

Zevkler ve Renkler

Bence insanların tartışmak istememesinin sebebi söylediğin gibi, düşüncelerine savunma yapacak kadar bağlı olmayışlarından. Yani bi anime izlersin, aklına geleni söylersin bir yerde, sonra biri çıkar yorumuna ters bi yorum yapar, sen de zaten çok düşünerek konuşmadığından zevk meselesi der çıkarsın -_- bence durum bu B) yani bağlı olduğu bi düşüncesi olanlar sonuna kadar savunma yaparak tartışır zaten :THa herkes bi düşünceye sonuna kadar bağlı olup bunu karşısındakine kabul ettirmek zorunda değil o ayrı bi konu.. ^_^
  7. Deniz mi bu kadar huzurlu, yoksa çay mı her şeyi güzel kılan ? ^^ dinlendim sonunda biraz...

2. graylifee

graylifee

Ben yokum diyedir o :D

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Huzurlu olmak pekte önemli değil aslında sonunda nasılsa bi şey oluyo sonra sen kendini yine karmaşanın içinde falan buluveriyorsun falan filan. O yüzden fazla kaptrmamak gerekir.

4. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

denizin verdiği huzur ölümü hatırlatmasında bana, yani zaten o huzurda dünyanın karmaşasından uzaklaşma isteği var :T deniz tuzlu çay şekerli güzelmiş :D sen boz coolluğumu Yasin boz -,- sen yoksun diye atcaktım kendimi suya Büşüm :')

8. Stairway To Heaven

Merhabalar.o

Hosgeldin :T iyi forumlar ^^
  9. Stairway To Heaven

Herkese selam

Hosgeldin Efe, Çiğdem ben :T Asosyal olmak iyidir ^^ Ben de one piece'i gozum korktugundan biraz izleyemiyorum, 17 bolum izleyip zirvede biraktim :D hala bos bi zamanda izlerim diyorum kendime :P neyse iyi forumlar ^^
  10. Hosgeldin ^^ herkes yasinin buyuk olmadigini soylemis zaten ikna olmussundur artik yine de ben de soyleyeyim anime belirli bi kesimin izleyebilecegi bi sey olsaydi eglenceli olmazdi zaten :T iyi forumlaar :)
  11. Stairway To Heaven

"Eclipse Yıldız Ruhları Arc"

Bence mashima da bilmiyo seriyi nasil bitirecegini, boyle yan serilerle kaynayip gidicek final :D bu arada Yasin yormunu bekliyorum ^^
  12. İyi bayramlaar :T

1. Milli Midilli

Milli Midilli

Sana da nee-san :T

2. KomşununOğlu

KomşununOğlu

iyi bayramlar :3

13. Stairway To Heaven

Siyah Burger

hahah tabi aç aç gitmek olmaz :D ama hamburger de "ölümüm senin elinden olsun" diyecegim bi sey degil :D
  14. Stairway To Heaven

Merhaba :D

İşte okul insanı ne hale getriyo <_< bence topluca okulu bırakalım ^_^
  15. Stairway To Heaven

Siyah Burger

doğru şimdi ölümüm hamburgerden olsun istemem :/
  16. Stairway To Heaven

Siyah Burger

İnsan onu yerken bi aksiyon hisseder "acaba ölür müyüm ki ? :ph34r: " gibi.. yani sevdim B)
  17. Stairway To Heaven

Merhaba :D

Hoşgeldin, ben Çiğdem :T iyi forumlaar ^_^ vayy uzun zaman olmuş bi nostalji hissettim :T
  18. Görünmez miyim ne ?! :T

2. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

Ahah misakiyim ben yaa butun mahalle anlasmis gormezden geliyo beni :D sen de sakakibara olmayasin Berat 0.0 ??

3. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

Onun kim oldugunu bilmiyorum ama olabilirim bende o potansiyel var (Yazdıgımı bile anlamadım)

4. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

Another'ı izlemedin mi ? 0.0 neyse izlersen bi gun anlarsin :T

19. Stairway To Heaven

Merhaba arkadaşlar ben Anıl

Hoşgeldin ^^ Çiğdem ben :T , eğlenirsin burda umarım..İyi forumlar ^^
  20. Stairway To Heaven

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Zankyou No terror :T bitti ya niye bitti -.-
  21. bu son ders niye bitmiyo -,-

1. Cувєя efsanedir. :)
    2. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

Ya sen de bilmiyosan :/

22. Stairway To Heaven

Selamlar ^^

Hosgeldin ^^ ben de animeleri anlamsiz tv dizilerine gore daha etkileyici buluyorum:T iyi forumlar:))
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.