Jump to content

Stairway To Heaven

Üyeler
  • İçerik sayısı

1245
  • Son ziyareti

Durum güncellemeleri bölümüne Stairway To Heaven kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Ne demek Tim Burton ve Helena Bonham Carter ayrıldı yaa -.- Annemle babamın ayrılması bu kadar koymamıştı :')

2. Madem herkes bi şey istiyo yeni yılda, daha fazla çay istiyorum bende (/ω\) bi de kar (*゚▽゚)ノ

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Stairway To Heaven
    3. houston

houston

iyi pazarlıkçısın 1bardakta anlaşalım.p

bu arada iyi seneler,mutlu yıllar sanada Çiğdeem :p

4. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

1 bardak çay mı içilir ya ( ˘ ³˘) çok abartmayayım da 2 bardak olsun hadi (*゚▽゚)ノ

Arigatou ^^ sana da mutlu yıllar Kasııım (*'▽'*)

3. Niye buraya kar yağmıyo -.- çok istiyorum diye bi inat mı yani şimdi bu :/ kar yağan bi yere kaçmak istiyorum ╥﹏╥

4. ne demek yer yok *-* bi otobüs nasıl 15 dakikada dolabilir ya? -.- kim gidiyo bu kadar Düzce'ye ? ●︿● sinirlendim ( ˘ ³˘)

2. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

Bilmiyorum napçam -.- mmm depresyon moduna girme moduna girince bi ara anlatırsın o zaman -.- taam alıyorum işte yanıma gidince devam etçen -.- evet -.-

3. Stairway To Heaven
    4. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

Ne iki saat burdan yazıyoruz ya nerde senin telefonun ? -.-

5. saat ne ara 4 oldu ya -.- bi daha kurgu yapmayacağım gözlerim yamulud :'

6. Türk kahvesinin içine kahveden çok çikolata koymak ( ˘ ³˘)♥

2. Barış

Barış

türk kahvesini ilginç icatlarınızdan uzak tutun biz osmanlı torunuyuz acı kahveyi yedirmeyiz :D

3. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

Onun yeri ayrıdır canım (๑-﹏-๑) ama yeni şeylere de açık olmak lazım :D

4. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

bak ya yine dönmüş midesize -.-

7. Ölüm sadece bir başlangıçtır.

2. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

Ölüm ve yaşam çok büyüleyici, çok anlamlı bi o kadar basit ve açık kavramlar *-* zor kavramlar, o yüzden çözmeye çalışmanın anlamsızlığını da bilerek çözümlüyorum ^^

İyiyim ben böyle ya, burdan bakınca ego ve hırsların anlamsızlığını açıkça görüyorum. Hiçbi zaman normal bi hayata sahip olan normal bi insan olmak istemedim ^^ farklılıkları görmek için farklı bi yerde durmak lazım biliyosun.

3. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

Sende anlamsızlık görsem niye bu kadar her şeyi tartışayım *-* söylediğin sözdeki farklı olma hırsı da bahsettiğim anlamsız hırslardan evet ^^ kendi içimdeki dünyayla realite çarpışıyo bu aralar, sorun o :D ölümün gerçekliği girdi bünyeme mesela, hayatın anlamına ulaşırsam sonra düşünürüm nasıl bi hayat istediğimi ^^ felsefe düşünme işi değil mi, ben sürekli düşünüp kendimi yemeyi bırakırsam çıkarım bu moddan

4. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

Hayat anlamsız ölüm anlamsız bunları düşünmek zaten anlamsız... Hayır ya hayatın bi anlamı var ve bunu kaybetmenin de bi anlamı var. Ben tam olarak bulamasamda yolda olmak diye güzel bi şey de var :D bak bak bak nasıl faşist gösteriyo beni :D ben bu moddan çıkmamın imkansızlığını göstermek için öyle dedim :T kadın-erkek mevzusuna girmeye halim yok şuan ^^ yine durup dururken başka bi yerde başlarız tartışmaya nasılsa :D

8. Aaa ben :D resmen ezberledim -,-'

9. çok şey düşünüyorum -,-

2. graylifee

graylifee

benim de kemanım var ama çalmayı bilmiyorum önemli olan almak değil öğrenmek :D

3. houston

houston

hangi dönemi mi 40lı yaşlar iyi mi :P hoo kemanın var ve çalamıyosun.s bak tavsiye de geldi öğrenmiyceksen alma.p

4. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

yok ya benim gitarım olsa kendi kendime öğrenirim *-* keman zor ama tabi :T

ahahah 40'tan sonrası yok zaten benim ^^ giderayak alır, öğrenir, çalarım ^^

10. siz nasıl bir araya geldiniz O_O
  11. sabaha kadar uyurum diye erken yatıp birden uyandım *-* kesin uyuyamam bi daha pff -,-

2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

demek üşendin T-T -ben merak edip okurdum *-*pff- zaten pek de bişi konuşmuyoruz saçmalamalar fln hep .p iyi yapmışsın ^-^

3. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

Tatlı tabi çünkü erza ve happy *-* en sevdiğim iki ft karakteri :T boş bi zamanda okurum ya saçmalamak güzeldir ^^

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

sana da bak uğraş çıktı .p evet bence de

12. youtube.com/watch?v=fz49Mma9OWA

2. I am Ulquiorra

I am Ulquiorra

şarkıyı dinleyince tekrar last days izleyesim geldi. T_T

3. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

ben izliyorum şuan :T

4. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

şarkıyı bi daha dinleyemem heralde :') filmde sahneyi 3 kez geri alıp ağladım -,-

13. hava aydınlanmadan uyanıp okula gidilir mi ya -,- tarlaya çalışmaya gidiyo gibi hissediyorum sabahları *-* bu ne verimsiz eğitim sistemi -,-

2. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

evet çekmek için en önemli şey yazmak :T yazıyosan bakabilirim senaryolarına -çalıp kendi senaryom gibi göstericem :P - teşekkür ederim umarımm ^^

3. houston

houston

çalman önemli değil ben onları perdede izleyeyim yeter**

yazmaya başlayamadım.p-çok üşengecimdir-.- - ama kurguladığım dünyalar, olaylar**gerçekten film olması gereken şeyler

4. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

tamam anlatın bana diyorum :T

o kadar düzenleme yaptık, parayla mı satcan bana *-*

14. m.youtube.com/watch?v=dXDnH0mxe6c

15. oturduğu mekanda sevdiği şarkı çalınınca da bi mutlu oluyo insan ^^ iişteböyle hep non-stop pop müzikle beyinimizi yakmasalar ya -,-

16. Uyumuyorum hani :T

2. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

Ahahslşkjs anselmo ruhunu öyle her yerde ortaya çıkarmamak lazım aslında evet :P

3. Milli Midilli
    4. K@rboniQ
    2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

o değilde şimdi görüyorum :d bu pell nedir ? -ben miyim merak ettim.p değilse nedir acaba-

3. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

bunu şimdi görmen :O pal nedir ? :D

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

yaa ama benim adımda pel geçiyor ya acaba dedim :D anladım ^^

17. ölü gibiyim ölü gibisiniz, ölü gibiyiz -_-

2. houston

houston

olmaz ya niye olsun -gerçekten uyumak istersen veya farklı bir sebepten gitmek istersen söyle yeter yoksa seni zorlamak istemirun-

iyi yaziysun iyi.p bana ayak uydurmak zordur normalde pcde olsam tek gecede 6durum kitlerdik.p

beğenmemmii xD ben neymişim yaa**saol gene mutlu oldum bak :D -bende senin büle olmanı,samimiyetini,içtenliğini büle sözler söylemeni, uyumaktan vazgeçicek kadar kibar nazik düşünceli olmanı*-* severun ;D-

3. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

Yok yok olsun içim rahat etmez zaten yatsamda uyıyamam hemde senle konuşmak zevkli xD -sende öyle bişi olursa söyle.p- oo okadar hızlıysan ben yetişemem ki pek hızlı değilimdir :/ kendi kendine kitlersin :O ;D yani tanıdığımkadarıyla bülesin fazlan var eksiğin yoh xD sende sağol -cidden sırıtıyorum bayaşuan32dişş - ehehe bak yine yaptın *-* :DD

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.