Jump to content

Stairway To Heaven

Üyeler
  • İçerik sayısı

1245
  • Son ziyareti

Durum güncellemeleri bölümüne Stairway To Heaven kullanıcısının eklediği dosyalar

1. ölü gibiyim ölü gibisiniz, ölü gibiyiz -_-

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. houston

houston

olmaz ya niye olsun -gerçekten uyumak istersen veya farklı bir sebepten gitmek istersen söyle yeter yoksa seni zorlamak istemirun-

iyi yaziysun iyi.p bana ayak uydurmak zordur normalde pcde olsam tek gecede 6durum kitlerdik.p

beğenmemmii xD ben neymişim yaa**saol gene mutlu oldum bak :D -bende senin büle olmanı,samimiyetini,içtenliğini büle sözler söylemeni, uyumaktan vazgeçicek kadar kibar nazik düşünceli olmanı*-* severun ;D-

3. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

Yok yok olsun içim rahat etmez zaten yatsamda uyıyamam hemde senle konuşmak zevkli xD -sende öyle bişi olursa söyle.p- oo okadar hızlıysan ben yetişemem ki pek hızlı değilimdir :/ kendi kendine kitlersin :O ;D yani tanıdığımkadarıyla bülesin fazlan var eksiğin yoh xD sende sağol -cidden sırıtıyorum bayaşuan32dişş - ehehe bak yine yaptın *-* :DD

2. Tokyo Ghoul neymiş yaa :D 8 bölümü birden izledim başım döndü :) bu arada mangası da varmış sanırım nerden okuyabilirim ?

3. bugün 160 soru çözerek kendimce rekorumu kırdım ^^ mutluyum, gururluyum.. "zirvede bıraksam mı ?" düşünceleri de olmasa iyi :T

4. Çıkış yolunun güzel olacağını ve asla geri dönmeyeceğimi umarım.

5. Sıkıldım -.-

2. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

Nasil ogretcekler japonca ya :/ Korece okuyup yazmayı biliyorum bi de klasik derdimi anlatcak kadar konuşmayı ^^ kore kültür merkezinde orta derece bilenlerin gidebildiği bi kurs vardı sınavla alan, sınavı gecmistim ama kursa gidememistim günleri ve saatleri uymadığı için :') orta derece sayiliyorum yani baya B-) japonca kurslar da günlük konuşma odakli eğitim veriyodur herhalde :T

3. Strix.

Strix.

Ah ulan Ah japonca Zor iş bir Arkadaş Kelimesinin yazılışını biliyorum. oda Naruto dan öğrendim :D

4. Strix.
  6. gece gece dilime dolanan şarkıya bak ya, psikolojim bozuk -,-'

2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

Eskiden witch vardi ben cok severdim dergisi fln cikardi-cizgiromani iste .p- alirdim okurdum fln winx de onun cakmasinn cakmasi gibi bisi sacma sapan o tuttu witch gitti oyuzden winxe karsi onyargim vardir -hainler T-T- hele bazen bazi kanallarda goruyorum kocaman gozler -akildisi -_- ne bileyim herseyin bi uslubu olur tmm herkes kendi farkli yonunden bisiler koyar cizgisine ama abartmayin beahh -ne dolmusun ya .p-

3. Milli Midilli

Milli Midilli

Aslında winx ay savaşçısından özenilerek yapılmış. İşte bu yüzden italyanları sevmiyorum -_- Evet witch çok güzeldi :')

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

ay savaşçılarınıda çok severdim gerçi pek izlemesemde - Ay ile ilgili şeyler hep dikkatimi çeker **-** - bunu bilmiyodum ama winx'i witch den daha çok beğenenler var :< eski dergilerimi annem atmıştı koleksiyonum çöpe gitti T-T -yaşımdan nefret ediyorum böeaah-

7. sabaha kadar uyurum diye erken yatıp birden uyandım *-* kesin uyuyamam bi daha pff -,-

2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

demek üşendin T-T -ben merak edip okurdum *-*pff- zaten pek de bişi konuşmuyoruz saçmalamalar fln hep .p iyi yapmışsın ^-^

3. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

Tatlı tabi çünkü erza ve happy *-* en sevdiğim iki ft karakteri :T boş bi zamanda okurum ya saçmalamak güzeldir ^^

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

sana da bak uğraş çıktı .p evet bence de

8. çok şey düşünüyorum -,-

2. graylifee

graylifee

benim de kemanım var ama çalmayı bilmiyorum önemli olan almak değil öğrenmek :D

3. houston

houston

hangi dönemi mi 40lı yaşlar iyi mi :P hoo kemanın var ve çalamıyosun.s bak tavsiye de geldi öğrenmiyceksen alma.p

4. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

yok ya benim gitarım olsa kendi kendime öğrenirim *-* keman zor ama tabi :T

ahahah 40'tan sonrası yok zaten benim ^^ giderayak alır, öğrenir, çalarım ^^

9. Hayaliim vaaaaar, hayalim vaaar !! :D
    2. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

iyi uykular o zaman sana ^^ yine bi sabaha kadar birinin durumda sohbet etme seansının sonuna geldik iyi geceler :D

3. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

konu her neyse hep senin bana midesiz demene varıyo - konuyu napıp edip getiriyosun buna - sonra ben de hayır öyle değil derken başka başka yerlere gidiyo :T bu ifadeyi sevdim hehe :T

4. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

tamam -,- .... :T

10. Aynı anda - Fairy Tail - Gintama -Shigenki no Kyojin - Sword Art Online - Tokyo Ghoul - Samurai Champloo - Ao no Exorcist - Ao haru ride - Bakuman2 animelerini takip ediyorum :-/ ve hala uzuuun bi izlenecekler listem var -.-'

2. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

hahaha evet :D ama dörtgözlülükten mi, kuulluktan mı ? ;)

3. graylifee

graylifee

hahhahah her iksindende daha çok kuulluktan ama :D

4. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

neyse hadi iyi geceler kuul görl :D yoruldum -,-

11. Uzuuun zaman olmuş yahu *-* yabancılaştım yine :')

2. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

hahahah 2-B sınıfından Yasin arkadaşımızın şarkısını dinliyoruz :D

3. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

sana bi şey yapıcam nedir yaa asdkhas :D 5 bölüm kaldı uyumuyosan bitireyim de öle yap :D

4. Stairway To Heaven
    2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

o değilde şimdi görüyorum :d bu pell nedir ? -ben miyim merak ettim.p değilse nedir acaba-

3. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

bunu şimdi görmen :O pal nedir ? :D

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

yaa ama benim adımda pel geçiyor ya acaba dedim :D anladım ^^

12. Hiçbir şey yapmadıkça bi şey yapmayasım geliyo -.-

13. dinlemesi güzel de uyandırma alarmı olunca korkutuyo biraz *-*
    2. Misafir

Misafir

hadiyin corclar xD ben çıkıyorum size iyi sohbetler iyi geceler uykulaar :D

3. Rıse

Rıse

İyi geceler...

4. noirwinglessova
  14. SNOWING sunao ni egao ni nareta no wa futari yorisoi kasane atta "jikan" ga aru kara FAIRY, WHERE ARE YOU GOING hikari zenbu atsumete kimi no ashita terasu yo ^^

2. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

vaay Sina Berat'ın eşsiz oylama anlayışına göre bile 10/30 filan alman lazım :D

3. Lucifèr

Lucifèr

Anlamiorum abi ben bu insanlari anlamiorum cidden değer vermemek mi lazım illa üzülmemek icin ..konuyu saptirdim k.byın özür dilerim

4. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

Kaan özele canım mesaj at bekliyorum.

2. houston

houston

tabi mi -_- he çok eski, al işte gene suçlusun hmh -_- ye afiyet olsun -_- şunu 10 dk önce görseydim -_-

-_- -_- -_- djskdn

3. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

Evet şimdi suçluyum (○゚ε゚○) yedim ki ajdjs ( ˘ ³˘)♥

4. noirwinglessova

noirwinglessova

-.- halleeey O.O

15. Herkes eşit şekilde mutlu olamaz...

2. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

1-2 hafta içinde öldürülürsen 1. şüpheli belli :D

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Savcılıga gidip suç duyurusunda buluncam tehdit ediyolar beni dicem. Boynuna baglar ipi islek bir caddedeki bir binadan sallandiritiz dediler dicem. :(

4. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Peki hangi komşunun Oglu? Üst komsunun mu yan komsunun mu :3

16. farkettim de ben niye depresyon monuda giriyorum ki.. 2 gün gidiyorum okula yaa :D

2. Milli Midilli

Milli Midilli

OK ben yatar sizlerin ellerinden öper B)

3. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

tamam ^^ işte normal insanlar bu saatte uyuyo :T ben niye uyuyamıyorum -,-

4. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

doğru :T ben bu saatlerde çay içip anime izleme modunda oluyorum ama -,-

17. ezberlediğim ilk japonca şarkı :') gerçi sonra da çok bi şey ezberlemedim ama -,-
    2. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

hahah ben de dinliyorum şuan :D dizide istemsizce ezberlemiştim nakaratı şimdi biliyorum hepsini :T

3. Soranohikari

Soranohikari

:) ve adamın sesi de çok güzel, epey iyi söylemiş bence bunun da etkisi var şarkıyı sevmemizde :D

4. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

evet çok farklı, hoş bi sesi var ^^

18. Ben can sıkıntıma son noktayı koyup yatıyorum sevgili forum sakinleri .. Başım ağrıyo, Büşra da yok zaten.. Hadi herkese iyi geceler ^^

2. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

londra olimpiyatları zamanında izletebilmiştim basketbol maçı ama artık ilgilenmiyolar -,- hahah kapıştırabiliriz aileleri istersen, psikoloji bozukluğumun sebebini anlarsın :D

3. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

hahah kamon -,- tam türk yarışma programı ismi ıyy -,- :D

4. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

evet famiy war de -,-

19. Yaşasın sabahın körü! Yaşasın okul! Yaşasın sınavlar -.- #biribenivursun -.-

2. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

gintama bırakılır mı :')

tamam -.-

bizim tartışabildiğimiz tek hoca psikoloji hocasıydı (Caner Hocam :') :3 ) o da gitti -.- sonra gelen hoca da anasınıfı öğrencisiymişiz gibi anlatıyodu filozofları falan o yüzden bu derslere küstüm -.- bende ütopyaları severim -.-

3. houston

houston

Okul sınav derken kaldı öyle :( sonra devam edemedim-.- halada hazır hissetmiyorum kendimi -.-

Peki-.-

Hep öyle hocalar gidiyo zaten :' bizim tarih ve felsefe hocalarıydı onlarda gitti-.- özellikle oluyo bu -.- sanki yönetim bilerek yapıyodu- -

Anasınıfı mı sjdhscj iyi yaptın-.- ütopyalar sevilmez mi yaa -.- platon fârâbî campanella morus fln.. Kendi ütopyamızı yazdırıp okuturdu-.-.-

4. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

Beni üniversite sınavları bile bıraktıramadı B) (bu yüzden üniversiteyi kazanamıycam :') )

oldu o zaman -.-

evet tamamen öğrencinin okulda hiçbi şeyden zevk almaması üzerine kurulu düzen *-*

en güzeli aslında kendi yarattığın ütopya :T

20. zeref gibi bana yaklaşan sinekler falan ölcek artık kötü enerjimden..

2. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

tabii canım damlaya damlaya da göl olur .. evet -,-

3. graylifee

graylifee

tabi tabi sakla samanı gelir zamanı zaten :D (neyse umarım bu son olur)

4. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

tamam hadi son olsun.. bu son olsuun bu soon.. şimdi gidip Cem Karaca dinlicem -,-

21. Hey street boy what's your style? Your dead end dreams don't make you smile ...JJ

2. Lucifèr

Lucifèr

Rolümü çalıor dior özenti pislik :D

3. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

siz niye tartışıp duruyosunuz ki :-/

4. Lucifèr

Lucifèr

O bi hırkız :D benim fikirlerimi çalıor sürekli daş olsun daş

22. Bu tatilin başlat-bekle gibi bi durumu yok mu yaa :-/ daha n'olduğunu anlamadan bitiyo -,-

2. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

hah evt yaa :-/ filmi bi de izledim o kadar -,- ne kızı yaa siz tam ne tür bi film beklentisi içindesiniz ? :D

3. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

menopozlu teyzeleri sevmem -,- neyse hadi balkonda oturup bütün gün söylenicem zaten, rahat iş...

4. KomşununOğlu

KomşununOğlu

İki gün pezefenk derler 3. Beyefendi olursun :P ne zaman bildirimlere baksam hep 8 bildirim geliyo gencler bi keramet var

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.