Jump to content

Weckli

Üyeler
  • İçerik sayısı

32
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Weckli got a reaction from Songena in İtiraf Köşesi   
    5. Sınıfa kadar geceleri altıma işiyordum.
    Halbuki 5. Sınıfa kadar çok popülerdim, 5.sınıftan sonra görünmez oldum :D
    Keramet çişteymiş :D
  2. Beğen
    Weckli got a reaction from Ultear Milkovich in Aşık Olunan Anime Karakterleri   
    Naoya Teshigawara
    Senin anan benim için doğurmuş °°°

Wolfram
    Kız güzeli *,*

3. Beğen
    Weckli reacted to venomandxneo in Emre'nin Anime Manga Tükkanı Açılış !   
    Merhabalar, bilenler bilir 4 yıl önce bu işe başladım bu forumda dahi eskiden one piece figür fotoğrafları paylaşılıp sadece hayallerimizde diyorduk ben bu işi yapana kadar. Sonrasında işler gelişti 4 yıl çok güzel hazırlandım ve artık tükkanı alsancakta tuttum açılış tarihi yakında olacak izmirde olan dostları beklerim ! 

Fotoğrafları : 

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.832624456761228.1073741958.422888084401536&type=1

4. Beğen
    Weckli got a reaction from Milli Midilli in İtiraf Köşesi   
  5. Beğen
    Weckli got a reaction from Megane-san in İtiraf Köşesi   
  6. Beğen
    Weckli reacted to Morgion in Anime Dünyasındaki Karakterlerin Benzerlikleri   
    Aslında çizimin sınırsız bir imkanı olmuyor. One piece veya hxh gibi 20 metre boyunda insan 2 metre çene gibi şeyler çizmediğin sürece diğer animelere çizimin benziyor veya andırıyor. Tabi o mangakanın izlediği şeylerden etkilendiğinden istemsiz bir hareketi olarakta değerlendirebiliriz.(Gerçi başka anime olmasa bile gerçekten bir sürü alıntılar olabiliyor hatta direk göndermeler ergo proxy gibi)
  7. Beğen
    Weckli reacted to rek in Japonyada Popüler Olan 10 Fetiş (+15)   
    4. Kardeş/Abi/Abla Kompleksi

Bunun için süper bir resim buldum!

:evil-smile-onion-head-emoticon:
  8. Beğen
    Weckli reacted to Rindo in Sizde Death Note olsa kullanır mıydınız? neden?   
    Öyle bir defter bulsam üstünde Death Note yazsa inanmayacağım için en komiği de içine isim yazmak gelmez aklıma :D bir de yazmak gelse bile salak gibi gider en iyi arkadaşımı yazarım aaa bakalım olacak mı falan diye :D  kısacası kullanmazdım yani :D 
  9. Beğen
    Weckli reacted to Amygirl in Animeciler, Acaba Kaç Yaşındasınız ?   
    22 yıl 6 ay 29 günlüğüm bugün :) 21 aralıkta :o 22 yıl 7 ay 10 günlük olacam hesapladım hesapladım 40. yılıma ulaşamadım :o demek ki kıyamet kopmayacak :D
  10. Beğen
    Weckli reacted to Stairway To Heaven in Saç Tarzını Beğendiğiniz Anime Karakterleri. (Kız/Erkek)   
    Gintoki'nin doğal permalı saçları :D ♡
    ve Erza Scarlet'ın zırhlarına göre değişen havalı saçları ^^
  11. Beğen
    Weckli reacted to Burakesan in Android için en iyi 8 Anime ve Manga uygulaması!   
    Merhaba, arkadaşlar!

Yaklaşık beş senedir Anime ve Manga dünyasına mensup biri olarak, Anime ve Manga severlerin Android işletim sistemli telefonlarında mutlaka bulunması gereken 8 uygulamayı inceledim.

Video belki biraz uzun, ama videonun hemen altındaki kısımdan uygulamaların tanıtımlarının başladığı dakikalara geçebilirsiniz (MangaWatcher uygulamasının tamamını izlemenizi tavsiye ederim, çok detaylı ve kişiselleştirilebilir bir uygulama)

https://www.youtube.com/watch?v=NRbGM6S4Rtw

Düzenleme: Uygulamaların bağlantı adresleri videonun altına eklendi (YouTube videosunun altında)
  12. Beğen
    Weckli reacted to 1HellOfaButler in En Beğendiğiniz Cosplay!!   
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.