Jump to content

badiparmak

Üyeler
  • İçerik sayısı

13
  • Son ziyareti

badiparmak üyemizin başarıları

1. badiparmak

Yaoi Fc (+15)

Souske ye ölümm diyerek atlıyorum :D haru x rin x makoto :3 ♥ :bled1-onion-head-emoticon: :bled1-onion-head-emoticon: :bled1-onion-head-emoticon: :bled1-onion-head-emoticon: :bled1-onion-head-emoticon: :bled1-onion-head-emoticon: :bled1-onion-head-emoticon: :bled1-onion-head-emoticon: Hahaha grup yapmak ha güzel fikir aslında :D nerden buldun bu resimleri valla süper hepsideee :D
  2. badiparmak

Yaoi Fc (+15)

Hepinizi sinir edip Souske x Haru diyorum nasıl ama ? :D bu arada bu resimleri nerden buldunuz free ile ilgili olan fan yapımlarını hepsi çok guzel :D
  3. badiparmak

Yaoi Fc (+15)

Keşke çevirseler çok merak ettim heterophobia bile çevirmemiş :/
  4. badiparmak

Yaoi Fc (+15)

Back stage varmış o da güzelmiş ben izlemedim ama onun türkçe alt yazılı animesi var mı bizim sitede ?
  5. badiparmak

Yaoi Fc (+15)

kurukoyu izlemedim ama free de kesinlikle benim için yaoi :D
  6. badiparmak

Yaoi Fc (+15)

kuruko no basket yaoi mi yoksa o bazı resimler fanlar tarafından mı yapılma :D
  7. badiparmak

Yaoi Fc (+15)

tüh yaoi olsaymış iyi olurmuş aslında :D
  8. badiparmak

Yaoi Fc (+15)

Juvia'nin dusuncesi :D Ilk resim hangi animede bu arada süper resimler :D
  9. Emeğine sağlık birşey soracaktım sonuçta bu indirdiklerimizin hiç biri türkçe değil dimi ?
  10. badiparmak

Yaoi Fc (+15)

nasıl özlemişim ya dün gece izledim gülmekten öldüm bizi mahrum bırakmasınlar bu animedenn :))
  11. badiparmak

Yaoi Fc (+15)

gençler bu kirepapanın türkçesi yok mu ?
  12. badiparmak

Yaoi Fc (+15)

benide ekler misiniz ? bu arad arkadaşlar paylaştığınız resimler animelerden mi yok mangalardan mı
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.