Jump to content

MangaTR

Üyeler
  • İçerik sayısı

216
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

15

Durum güncellemeleri bölümüne MangaTR kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Manga Düzenleme Nasıl Yapılır?

Okumak için: Manga-TR.com

2. 何でも質問して下さい。 ask.fm/CloudTsuchiya

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

Evet ya bi aralar açmak istiyordum ama hep erteledim şimdi burda görünce bi düşündüm tekrar :D aynen hesaplarını öyle birbirine bağlayanlar çok .p açarsam burada da paylaşırım hem sana da soru sorarım xD -en kısa zamanda.p-

3. MangaTR

MangaTR

Eh, bekliyorum o halde.

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

Bende bekliyorum T-T -açacağım zamanı .p- teşekkürler :D

3. Hmm... Niye başka dilde yazmak yasak? Bunun suistimal edileceğinden dolayı mı, yoksa Türkçe izleme portalı olduğundan dolayı mı? Yada anlaşılamamasından dolayı mı? -1. madde ile bağlantılı ama olsun- Neyse en azından şu an Türkçe yazdım. Bu da bir şey. u_u

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

ben dedim yine o yorumu da Japonca serbest diye , durum işgal mi ediyorum şimdi :(

3. Mileydi

Mileydi

Japonca serbest o kadar da olsun dedi yönetim kurulu :D Zaten Barış yazmış olsun birde ben yazayım :P Sorun yok zaten çoğu kişinin kafasını kurcalayan bir kuraldı bir nebzede olsa düşünce bulutundan sıyrıldılarsa ne mutlu :D Karakter sınırlaması gerçekten sinir bir durum hele ki çenesi düşüklerden olunca -,-

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

ben ne demişim de işgal etmişim ki eğer CloudT adlı kullanıcının kız olduğunu sanmamsa o konuyu kapattık ve bende özür diledim zaten, e diğer konularda herkes konuşmuş hemfikrini belirtmiş :( özür dilerim ama çok katısınız Barış admin cidden üzülüyorum vallahi :(

4. "One more time One more chance"

5. I LOVE CURRY RAMEN!

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.