Jump to content

MangaTR

Kayıtlı Üye
  • Content Count

216
  • Last visited

• Days Won

15

MangaTR last won the day on April 8

MangaTR had the most liked content!

2 Followers

About MangaTR

• Rank
    Level 2
  • Birthday 08/10/1989

İletişim Yöntemi

• AIM
    Çeviri toplulukları ile okuyucuları bir araya getiren sitemizde manga, manhwa, manhua, webtoon ve çizgi romanları Türkçe olarak ücretsiz okuyabilirsiniz.
  • MSN
  • Website URL
    https://manga-tr.com/

Profil Bilgileri

• İlgi :
    Manga

Recent Profile Visitors

12,632 profile views

Single Status Update

See all updates by MangaTR

1. Hmm... Niye başka dilde yazmak yasak? Bunun suistimal edileceğinden dolayı mı, yoksa Türkçe izleme portalı olduğundan dolayı mı? Yada anlaşılamamasından dolayı mı? -1. madde ile bağlantılı ama olsun- Neyse en azından şu an Türkçe yazdım. Bu da bir şey. u_u

1. Show previous comments  23 more
    2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

ben dedim yine o yorumu da Japonca serbest diye , durum işgal mi ediyorum şimdi :(

3. Vega

Vega

Japonca serbest o kadar da olsun dedi yönetim kurulu :D Zaten Barış yazmış olsun birde ben yazayım :P Sorun yok zaten çoğu kişinin kafasını kurcalayan bir kuraldı bir nebzede olsa düşünce bulutundan sıyrıldılarsa ne mutlu :D Karakter sınırlaması gerçekten sinir bir durum hele ki çenesi düşüklerden olunca -,-

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

ben ne demişim de işgal etmişim ki eğer CloudT adlı kullanıcının kız olduğunu sanmamsa o konuyu kapattık ve bende özür diledim zaten, e diğer konularda herkes konuşmuş hemfikrini belirtmiş :( özür dilerim ama çok katısınız Barış admin cidden üzülüyorum vallahi :(

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.