Jump to content

Koala

Üyeler
  • İçerik sayısı

14
  • Son ziyareti

Koala hakkında

• Doğum günü 03/09/1999

Profil Bilgileri

Koala üyemizin başarıları

1. Koala

Koe no Katachi Mangası Anime Oluyor

Oley be mangasını çok severim :D animesi mangadaki o havayı verir mi bilmiyorum ama güzel bir şeyler yaparlarsa bayıla bayıla izlerim :lol:
  2. Koala

MangaTR

Ellerinize sağlık süper olmuş :D :D yani siz her şeyi düşünmüşsünüz bize de teşekkür etmek düşer :happy-onion-head-emoticon: çok güzel olmuş valla :cheer2-onion-head-emoticon:
  3. Koala

( 03 / 03 ) Hori-san to Miyamura-kun

Ellerinize sağlık mangasını çok severim :embarrassed3-onion-head-emotico şimdi bir de animesini izlemiş olurum :cheer2-onion-head-emoticon:
  4. Ne bu Japonlar'ın harem sevdası anlamadım gitti ben de Psycho Pass'in birinci olmasını beklerdim gerçekten çok sıkı başladı diğerleri konusunds -harem dışındakiler- pek bir bilgim yok ama nedense hiç uyuşmuyor şu çekiklerle zevklerimiz :P
  5. Benim favorim Zankyou no Terror GSNK da güzeldi ama Zankyou no Terror'un o kadar haremden sonra olması beni şaşırttı açıkçası çünkü gerçekten böyle kaliteli animeler çok az ama benim birincim Zankyou no Terror :wub:
  6. Psyco Pass tabiki de yahu :D
  7. Koala

( 11 / 11 ) Psycho-Pass 2

oley be sonunda çıkıyor inş. ilk sezon kadar güzel olur ama 11 bölüm ayıp etmişler ya
  8. Koala

Ekim 2014 Animeleri Tanıtımı

Ps ycho Pass 2 ve Watamote bir de Hybrid Child :embarrassed4-onion-head-emotico Oley be sonunda çıktılar Onlar dışında World Trigger ve Shigatsu Wa Kimi no Uso'nun konuları hoşuma gitti :D Gugure! Kokkuri-san sanırım 9 kuyruklu tilki var asla kaçırmam :embarrassed1-onion-head-emotico Donten ni Warau bir de İnoue-Battle wa Nichijou-kei no Noka dekomik gibi duruyor Bonjour: Koiaji Patisserie de de reverse harem varmış ona da bir bakarım Grisaaia no Kajitsu ve İmawa wo Kimi no Alice psikolojili bir şeyler varmış bir de Mushishu var da önce ilk sezonu izlemem lazım :P
  9. Koala

Yaoi Fc (+15)

Beni de alın :D
  10. Koala

Bu Manga veya Manhwa Anime Olmalı Dediğiniz!

Dengeki Daisy, Yumenara Samenaide, Black Bird, Orange hepsi shoujo ama çok güzeller :embarrassed4-onion-head-emotico
  11. Koala

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Steins; Gate :D
  12. Koala

( 12 / 12 ) Ookami Shoujo to Kuro Ouji

Animesi de çıkıyor sonunda mangası çok güzeldi sonunda Sata'mı izleyebileceğim :embarrassed4-onion-head-emotico
  13. Oh be sonunda ne zamandır bekliyordum ikinci sezonu Tomoe'yi yeniden göreceğimi düşündükçe sabırsızlanıyorum hemen başlasın ikinci sezon
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.