Jump to content

Byperest

Üyeler
  • İçerik sayısı

509
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

Byperest kullanıcısının son zaferi 26 Eylül 2019

Byperest en beğenilen içeriğe sahiptir

Byperest hakkında

• Doğum günü 07/07/1997

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

16202 profil görütülenme

Byperest üyemizin başarıları

1. Seneler sonra bugün Türkanime.tv'den anime izlerken bir anda aklıma "ya ben forumda takılıyordum" şimşeği çaktı. Selamlar benim unuttuğum keza onların da beni unuttuğu burada konuşup anlaştığım, güzel günlerimi geçirdiğim insanlar. 2014'de üye olmuşum. Son aktivitem 2016. İkinci üniversiteme başladım, işsizim, anime severim herkese selamlar :D Edit: Büyük ihtimal bütün konularımı silmişim sırf geri dönme isteğim olmasın diye :D
  2. Byperest

Bul Getir!

Buyrun fakir bir liseli gibi gözükmese de fakir bir liseli. Bende çirkin bir kız alayım lütfen.
  3. 9-8-4-1 kapaklarında bile evet ninja dünyasını görebiliyoruz. Diğerlerinin kapakları troll gibi duruyor. Gerçi Japonlarda troll o yüzden listeye şaşırmadım. Naruto 1. sırada olduğu için bana bu yeter. :D Not: Ninja Slayer From Animation'un sakın ama sakın buradaki kapağına kanmayın. Bir hata yaptım zamanında ilk bölümünü izledim ve şuan gözlük kullanıyorum bir travma geçirdim.
  4. Son doldurma bölümler hakikaten iyiydi fakat her ne kadar beğensem de,hala savaşın ortasında olduğumuz gerçeğini hatırladıkça validelerine hürmetlerimi sunuyorum Naruto animesinde emeği geçen herkesin. Böyle olmamalıydı.
  5. Byperest

En Son Bitirdiğiniz Anime?

An itibariyle Shijou Saikyou no Deshi Kenichi animesini bitiridim ovasıyla birlikte. Fakat devamı gelecek mi animenin bilmiyorum çünkü ortada bitti daha çok devam edebilecek bir anime idi.
  6. Net Naruto ve Hinata. Üzmeyin oğlum bu ikisini gidin Sasuke'yi üzün. Sakura zaten hep ağlıyor. Naruto'yu ve Hinata'yı üzmeyin zaten herif kederden ölecek. Diğeri aşkından.
  7. Çok sağ olun :D Unutmamışsınız her ne kadar geç cevap versemde :D Yoğun bir çalışma sonucunda tekrar foruma döndüğümü bildirmek isterim :D
  8. Türkçe dublajla da gelecek ayrıca aksan olayı bence iyi benim açımdan hiçbir problemi yok,kaliteli bir yapım olacağını düşünüyorum umarım birçok şeyi başarırlar.
  9. Tam yatıyordum yeni eklenen animeleri gördüm zaten uykuda neymiş hep amerikanın oyunları şarj bitmeden hemen izleyeyim,

10. Byperest

Sosyalleşmeye Geldim Ben

Hoş geldin foruma :D ismini yanlışlıkla Berfu diye okudum gerçekten Berfu imiş :D tekrar hoş geldin sefalar getirdin.
  11. Ana karakterin başından sonuna kadar güçlü olduğu bir anime söyler misiniz  One punch man ve  mahouka Koukou no Rettousei haricinde :D

1. Amygirl

Amygirl

Devil May Cry der kaçarım tamam vurma gidiyorum rice-ball-smiley-01.gif?1302020563

2. Byperest

Byperest

DMC mi :D istediğim bu değil daha farklı bir şey arıyorum çağ atlatacak bir şey arıyorum :D

3. aizen-

aizen-

nanatsu no taizai var öyle güzel hem.

12. Temayı tasarlayan adam efso iş çıkarmış 

13. Türkanime.tv üyelerine özel yaptığım hasır şapka tayfasının forum imzalarına yorumdaki linkten ulaşabilirsiniz :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.