Jump to content

Byperest

Üyeler
  • İçerik sayısı

509
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

Byperest kullanıcısının paylaşımları

1. Byperest

Kimler Aziz Büyücü Olmalı ?

Bence listedeki isimlerin hiç birinin aziz büyücü olması dünya açısından iyi olmaz zaten listede ki kişilerin çoğu toy savaşçı daha fazla güçlenmeleri gerekiyor.
  2. Byperest

Fairy Tailin En kabadayısı :D

Erza çünkü Laxus bile bu aralar cool olmaktan çıktı adamı habire bozuyorlar Dedesi olsun,Natsu olsun ya ağlatıyorlar yada şu meşhur hareket vardır tam ne bilmiyorum o hareketin ismi ama Monkey D Luffy yapar her zaman Baga baga baga der Laxus o hareketi yapıyor işte :D (tam anlatamadı :D)
  3. Kardeşlerin market kavgası hiç bitmeyen kavga :D

1. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

Ben markete gitmek yerine yemek yapiyorum sorun çözülüyo :D

2. Byperest

Byperest

Ben uyuyorum kardeşim bilgisayar başında annem bakkala git diyor kardeşime oda gelip beni uykudan kaldırıyor annem abin kalkıp bakkala gitsin diyor sonra kardeşimi tehdit edip bakkala yolluyorum tekrar yatıyorum :D

4. Byperest

( 24 / 24 ) Sword Art Online II

Heh.. zaten animeci saat kaç olursa olsun çıkan animeyi takip eder o zaman bile hemencecik izler bir kere bile isyan etmez ve sorun çıkarmaz,isyan edenler çoluk çocuktan ibaret işin arkasında ki emeği görmüyorlar onlar için hazır yemek gibi bu şeyler siz onlara aldırmayın çok kaliteli hizmet veriyorsunuz biz sizi biliyoruz :D
  5. Byperest

Natsu ve Zeref ?

Eheh hatırladım şimdi haklısın ama yinede çok fazla karanlık yer var 2.sezona göre animede o yüzden teoriler çok tutarsız oluyor :D
  6. Byperest

Natsu ve Zeref ?

Ama yeşil ejderin ruhu acnologianın ejder kanıyla yıkanarak daha da güçlendiğini bunun sonunda yavaş yavaş ejderhaya dönüştüğünü söylemişti :D
  7. Byperest

Natsu ve Zeref ?

Herkesin unuttuğu şeyler var kim söylemişti tam hatırlamıyorum ama Agnologia ejder kanıyla yıkana yıkana ejderha olmuştu yani insandan ejder oldu ejder avcıları ise çok fazla ejder yeteneğini kullanırsa en sonunda ejderhaya dönüşeceğini söyledi yani bu durumda sadece insan ejder olabilir durumu çıkarılabilir.
  8. Byperest

En sevdiğiniz denizci kim?

Garp ve Kizaru,Garp Luffy gibi tam tersi daha doğrusu ikisi de konuşurken uyuya kalıyor ikisinde de ciddi olamıyor ikisinde emir verme yetisi çok zayıf Kizaru'da zenciler gibi rahat ve cool adam konuşurken tam bir zenci :D (ırkçılık değil kesinlikle rap konulu filmler yada will smit'in komik filmlerini izlediyseniz anlarsınız dediğimi :D)
  9. Byperest

hasır şapka tayfasından biri ölecekmi

Tayfadan biri ölmez tayfada ki biride kimseyi öldürmez bir arkadaşı kurtarmak söz konusu değilse çünkü çok öldürmeye yönelik bir anime değil daha çok hayaller uğruna arkadaşlıklar uğruna yapılan bir anime :D
  10. Byperest

Luffy sizce kimle evlensin ?

Bence şuan karşımıza çıkmayan bir bayan tayfa üyesi olacak Luffy kızı çok beğenecek ama tam ne olduğunu anlamadığından tayfaya aniden davet edicek Brook misali olacak yani :D
  11. Byperest

Fairy Tail'deki en çok güldüğünüz sahneler.

Ben Natsu'nun olduğu her sahnede gülüyorum Happy-Gajeel-Natsu-Gray bu 4 ü birleşince gülmekten bayılıyorum :D
  12. Byperest

Natsu ve Zeref ?

Ahahah çok haklısın Natsu yaşıyorsa arkadaşlığın hilesini bulduğu için yaşıyor bu zamana kadar :D Gördüğüm teoriler arasında beni üzecek olan en büyük teori umarım dediğin çıkmaz çünkü Natsu başlı başına bir karakter olmuş İgneel'in gücü haricindeki başka özelliğini taşımıyor :D
  13. Lyon,Erza ve İchiya'ya yıkıldım abi bir benzetme ancak bu kadar benzer zaten :D
  14. Byperest

Fairy Tail güzeli sizce kim?

Cazibe ve güzellikte Erza ama hem sempatik hem güzel hemde tatlı diyorsan Lissana baş tacıdır :D
  15. Byperest

Natsu ve Zeref ?

Teoriyi açıklıyorum Natsu'nun ejderi daha doğrusu babası İgneel(Natsunun babası bilinmediğinden) ile Zeref büyü çalışmaları yapıyordu mutlak büyü gücünü araştırıyorlardı İgneel ateşinden bir parça vererek Zeref'in araştırmasına kattı böylece Zeref büyü gücünü arttırdı ve o kadar arttırdı ki karanlık büyüye kadar ulaştı.İgneel'in ateşi,büyüsünün içinde olduğu için Natsu da Zeref'i yok edebilecek tek kişi.Diğer bir teori Zeref'in soyundan geliyor Natsu aynı kanı taşıdıkları için Zeref kendisini yok edecek tek kişinin Natsu olduğuna inanıyor.Diğer bir teori Altın alev diye bir şey var en güçlü ateş büyüsü sanırsam Natsu'nun onu elde edecek kadar güçlü olduğuna inanıyor Zeref,buda onu öldürebilecek zor yollardan biri olduğuna inanıyor.En basitinden teoriler tabi bunlar :D
  16. Byperest

Büyü türü ?

Ben şuan buldum benim büyümün ismi Gomu Gomu no Pistoooool ihihihihi tabiki de şaka yapıyorum :D benimki deprem yaratma havayı bile kıracak kadar güçlü bir deprem büyüsü (bu tüm büyüleri kırmış oluyor anlayacağınız Fairy Tail animesinin hilesini buldum:D)
  17. Natsı,Gajeel,Elfman,Cana ve Levy bu 5'i her zaman hakkediyor Cana'yı ne kadar güçsüz bulsamda o son Fairy Tail büyüsünü kullanacak kadar yetenekli olduğunu gördüğümde bu kızda ışık var dedim :D
  18. Byperest

Fairy Tail'de en yakışan çift ?

Bence NatsuXLissana çünkü Lissanayı Lucy'e göre çok güzel ve farklı bir cool havası olduğuna inanıyorum ayrıca küçüklük bölümlerini görünce Lissana'nın hareketlerini çok sempatik buluyorum Natsu'ya uyacak en iyi tip olacağını düşünüyorum,Lucy daha çok işine geldiğinde Natsu'ya yanaşıyor ne kadar animede ön planda olasa da benim için NatsuXLissana her zamana kalıcıdır :D
  19. Byperest

Fairy Tail Favori Yıldız Ruhunuz ?

Aquarius tabiki de :D Lucy zor durumda kalıp Aquarius'u her çağırdığında kesin randevusu var yine gelmeyecek diyorum :D
  20. Byperest

Naruto Shippuuden Eylül 2014 Programı

Anime severleri düşünmeden hep mangacılara yada oyun severlere oynuyorlar anlayacağınız tribüne oynuyorlar yine biz animeciler olarak tombul taslak tuttuk :D
  21. Adminlerden Popilion sinirlenmek üzere monitörden her an bir yumruk çıkabilir geri durmaya dikkat ediyorum :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Byperest

Byperest

zıtlaşmak ve ben uymayız hiç benim enseme vur cüzdanımı al ben yine ses çıkarmam öyle bir insanım :D

3. Amygirl

Amygirl

Zamanında bir kaç erkek üyeyi Tsuruga Ren Fc ye oynadığımız doğruluk mu cesaret mi oynuna cesaret dediklerinde eklemiştim :D onun dışında seni isteğin dışı bir Fc ye eklemezler

4. Milli Midilli

Milli Midilli

"fujoshi" diyince aklıma "fujoshiki" geliyor adsfafadxs :D

22. Byperest

One Piece Tanıtım (Ağır Spoiler İçerir)

Doğru zevkler ve renkler tartışılmaz ama onlar OP'yi izlerken uyuya kalan tayfa bir şey demiyorum onlara ben :D mümkün olsa OP'nin beğeni butonuna basabildiğim kadar basıp yükselteceğim beğeni sayasını :D
  23. Abi yapmayın ya öyle Naruto'ya pat diye bitecek denir mi :D are you kidding me?? korkuttun beni abi :D
  24. Byperest

One Piece Tanıtım (Ağır Spoiler İçerir)

Kalmamıştır da zaten :D artık insanlar doğar doğmaz internete giriyor One piece'yi de izleyiversinler :D
  25. Yönetici ablaya fail oldum kapı dışarı edecekler forumdan :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

sdlşafsk np bro saybırın kontrolü altında olay en fazla Yaoi FC'ye eklerler seni asdklfsa

3. Byperest

Byperest

Yaoi FC ne korkutmasana Berat :D

4. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

Git bi ara bak askdlşsafd

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.