Jump to content

Byperest

Üyeler
  • İçerik sayısı

509
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

Byperest kullanıcısının paylaşımları

1. Byperest

Mangapanda Elemanlarına Tutuklama Şoku

Belki tepki göstereceksiniz ama korsana karşı değilim ben :D her sevdiğimiz lisanslı ürünü satın almaya kalkarsak bitmişiz demektir hele ki dolar üzerinden satın alıyorsak vay halimize.O yüzden korsana destek veriyorum her ne kadar riskli olsa da.
  2. birine iyilik yapınca sizin zararınıza karşılık oluyorsa yapmayın abi kendinizden ödün vermeyin,sonra pişman oluyorsunuz o iyiliği yapınca.

3. Arkaplan konusunda çok takıntılıyımdır kendime göre değiştiririm photoshopla tabi sanat çalışmalarını değiştirmiyorum arkaplan olarak kullanacağım zaman. :D
  4. Atatürk'ün anısına bir anı posteri yapmıştım izinsizce hatta beğenilerini bile sunmadan alıp kullanmışlar şuan çok garip hissediyorum.

1. Red-King

Red-King

Kısacası emek hırsızlığı. Yazık .

5. Ne kafa karıştırıyorsun arkadaş :D Nereden bulalım şimdi beyaz saçlı kızı :D Bir de şey vardı çok aramıştım da bulamamıştım animesini,Lacky diye bir üyenin imzasında olan beyaz saçlı kız vardı,bilen gören varsa ifşa etsin lütfen :D
  6. Byperest

Özlü Sözler

Sizler özel değilsiniz, Sizler güzel ya da eşi benzeri olmayan Kar tanesi de değilsiniz, Sizler işiniz değilsiniz, Sizler paranız kadar değilsiniz, Bindiğiniz araba değilsiniz, Kredi kartlarınızın limiti değilsiniz, Sizler iç çamaşırı değilsiniz, Sizler her şey gibi çürüyen birer organik maddesiniz... Bizler bu dünyanın şarkı söyleyip dans eden yeri geldiğinde dalga geçen yeri geldiğinde gülüp geçen pislikleriyiz. -Fight Clup Harry Potter'ı izlerken defterime not aldığım sözlerden birkaçı.(Büyük ihtimal bunları buraya yazarken Harry Potter'ı 1203129. kere izleyeceğime karar vereceğim.) Kayıtsızlık ve ihmal,çoğu zaman düpedüz sevmekten daha fazla hasar yaratır. -A. Dambledore Ne kadar birleşirsek o kadar güçlü,ne kadar bölünürsek o kadar zayıf oluruz. -A. Dambledore Her zaman umduğumuz bir biçimde olmasa da,kaybettiğimiz şeyler bir şekilde bize geri döner -Luna En güçlü büyülerimiz sözlerimizdir.Hem inciten hem de iyileştiren sözlerimiz. -A. Dambledore Ben neysem oyum ve bundan utanmıyorum."Hiçbir zaman utanma" derdi babam bana,"Bazıları bunu sana karşı kullanacaktır ama bunları kafana takmaya değmez". -Hagrid Acılarımıza bağlanıp kalkmaktansa;daima mücadele etmeliyiz. -A. Dambledore Ölülere acıma Harry! Yaşayanlara acı,her şeyden çok da sevgisiz yaşayanlara. -A. Dambledore Gerçek kişiliğimizi yeteneklerimiz değil,yaptığımız seçimler gösterir. -A. Dambledore
  7. ziGGs'i Kaneki'nin seslendiricisi seslendiriyor işte ben buna Japon serverine geçmek için bir sebep derim.Artık parmakları kütleterek ulti atarım.
  8. Byperest

Bu Animeyi İzledin mi?

Hayır izlemedim :D Alttaki arkadaş Haikyuu!! izledin mi?
  9. Byperest

Acemi Programcılar İçin Basit Derleyiciler

Hayatımın ilk 16 senesinde program yazılımı okumak istedim ama işte sen üniversite oku dediklerinden boş gezenin boş kalfasıyım :D mis gibi anadolu bilgisayar bölümü vardı ve puanımda yetiyordu :D Bir Mark Zuckerberg olabilirdim ama şuan (bel altı şaka +18) Zuckememiş haliyim :D
  10. Mantarsız pizza gibiyim.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Byperest

Byperest

Mantarsız pizza seven tanıdığım ilk kişisin pardon ilki Rosiecy ikincisi sensin :D mantar pizza için kaşarı içinde bulunamayan ama varlığına inanılan tost gibidir,varlığı pek hissedilmez tat verir :D

3. Amygirl

Amygirl

İpek mantarı sevmiyormuş ben karışık bir şeyin içinde iki şeyi sevmem kendi has tadı çok keskin olduğundan hoşuma gitmez birisi mantar birisi de yeşil biber ... Mesela salatanın içinde yeşil biber sevmem pizzanın içinde mantar sevmediğim gibi ama tek tek canım onlar benim :D

4. Byperest
  11. Byperest

TürkAnime Tv Oyun Kulübü (Hep Beraber: Aion)

Aion'u zaten oynadım sevmedim bence kötü bir oyun ama size tabiki başarılar :D
  12. Byperest

TürkAnime Tv Oyun Kulübü (Hep Beraber: Aion)

Beyler beleşinden survival oyun oynayacak var mı hemde Türkçe,ismi Rigor Z oyunda ki ismim de DeathlyHallow bu salı bir sıkıntı olmazsa eve dönecem oynamak isteyenler indirsin loot falan yapsın ben gelince pvp gireriz.Ben her gün oynuyom bir iş çıkmazsa,gelecek varsa özelden yazsın bomba oyun.
  13. Sağlam anime yolunda ilerliyordu bence,bir anda şöyle güzel animeleri yayından kaldırmalarına çok ayar oluyorum çok sinirlendirici bir olay düşünsene anime olarak bir çok başarıya imza atacak bir yapımı belkide keyfi kaldırıyorlar yayından.
  14. Byperest

WP Çalışmam

Fontlara önem ver ve şu göz yoran şeylerden uzak dur mesela aynı rengi aralara serp ama aynı renkle doldurma çünkü gözü çok alıyor.
  15. Gangsta iki haftadır çıkmıyor mu yoksa ben mi kaçırdım?

1. houston

houston

Öyle oluyor

2. Hera

Hera

9.bölümden sonra gelmedi daha bekliyoruz bakalım

16. Byperest

En Üzüldüğünüz An!

Üniversiteyi kazanamamak değilde hiçbir arkadaşımın olmaması baya bir düşünme fırsatı verdi bana,buna üzülmekte denmez aslında daha farklı bir şey.
  17. böyle telefon mu olur ya bir şey yazdırmadı eski telefonumu verin.

18. Beni düğüne götücekler üstüne birde penguen kostümü giydirecekler arkadaş düğüne mi gidiyoruz copsplay yarışmasına mı? Gitmem öyle yere ben.

19. Animenin altında mis gibi güncelinden spoiler yedim oh mis...Hiç sinirli değilim spoiler vereni dövmek gibi bir niyetim yok sadece yüz yüze uyarmak istiyorum.

20. Belki şuan yazdığım benim haddime değil bir TAÇE üyesi veya Türkanime.tv yetkilisi yazmalıydı ama ben bir hatırlatayım.Türkanime.tv'nin zaten bir çeviri takımı var bildiğiniz üzere ismi de TAÇE. Hiçbir TAÇE üyesi veya Türkanime.tv yetkilisi başka çeviri takımlarına "Ya arkadaş sen bu animeyi veya mangayı niye çeviriyorsun biz zaten bu işi yapıyoruz.Senin çevirmene gerek yok." dediğini gördünüz mü? tam tersine başka insanların kurduğu takımları desteklediler ve forumlarına tanıtımlarını yapmalarına izin verdiler hatta çevirileri de web sitelerine eklediler sonuç olarak gönüllü işi ne kadar çok çeviri ekibi olursa takipçiler için o kadar iyi ve bu bir yarış değil yarış olsaydı sonucunda bir şeyi kazanmış olurdunuz ama gönüllü işi bu ne kazanacaksınız? Son olarak MangaHanta'ya başarılar.Dj-Morphosis,ben buradayım acil grafiğe ihtiyaç olursa bir mesaj kadar uzağındayım biliyorsun :D
  21. Byperest

Angriel Gelmiş Hoşgelmiş ツ

Bendeki arşiv tek dosyalı ayrı ayrı dosyalamıyorum :D ama beğendim güzelmiş :DC6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.