Jump to content

Byperest

Üyeler
  • İçerik sayısı

509
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

Byperest kullanıcısının paylaşımları

1. Bence hakinin biçimini değiştirecektir veya benzer bir şekilde kullanacaktır sonuçta bu Luffy iş savaşmaya geldiğinde ondan iyisi yoktur gerçi ben gösterilmeyen tekniklerin olduğunu düşünüyorum şuana kadar sadece hakiyi gösterdiler
  2. Hep çok kaliteli çizilmiş ama en beğendiklerim 1-3-7 birini seç derseniz 7 ederim çünkü Naruto'yu bu kadar iyi çizeni ilk kez görüyorum fan artta çok çok iyi çizilmiş ve yaramı deşti çünkü herkes evlendi mutlu sona erişti animede hala bitmedi :D
  3. Kuroko no basket ve Yowamushi Pedal üstüne tanımam şu kısa boyuma rağmen basketbol oynadım ve hakikaten yeterince hızlı ve çevik olunca uzun boylu olmadan da basketbol oynanabilinirmiş onu öğrendim.Yowamishi Pedal'da o kadar öğretici ki bisiklet sporunu tamamen çözdüm ve çok fazla sürmesem de yarışlarını kaçırmam.Bu iki anime baya öğreticidir izlemeyenler izlesin derim :D
  4. İki üstadın tabi üstat demekte tam anlatamıyor iki mangakayıda,birbiriyle anlaşmaları çok iyi,sonuçta bir nevi rakipler ama çok iyi arkadaşlar. İki mangakanın geçimi bir anime-manga gibi,sanki röportajı ikisi eliyle çizmiş de bölüm olarak yayınlanmış gibi anime-manga tadı verdi hepsini okuyunca.
  5. Byperest

Hots closed beta keys

Closed Betalara girip test etmeyi severim yeni oyunları,varsa elinde fazladan key verebilirsen sevinirim
  6. Byperest

Oyun Fikri

Hakikaten android markette bir oyunun tutması için gayet özgün ve insanların ilgisini geçecek,trend yapacak bir fikre sahip olmalısın.Ben tasarımcı olamadığım için sana kendi fikrimi söyleyeyim: Runner fikrim: Bir koşucu hayal et ama doğaüstü bir gücü olan koşucu.Bu koşucu karada insan olabiliyor gittiği yolun sonu denize varıyorsa denize atlayıp bir deniz hayvanı olabiliyor tabi bu oyunu oynadıkça ve kazanılan altınla,görevlerle açılacak yeni hayvanları kullanabilme bunların manevralarını geliştirme gibi şeyler olacaktır ama bunlar daha geliştirilecek şeyler ha diyince final sürümü,her şeyin içinde bir anda verilmesi geliştirilebilirlik hızını yavaşlatır kanımca. Not:Tabi bu dönüşme işi otomatik olmalı çünkü bir buton konulursa daha çok gamer diye adlandırılan insanların ilgisini çeker çünkü kombo misali hız ister haliyle engeller olacağı için. Not 2: Engel vesaire şeyler olacak ve bunlar zıplama alttan geçme gibi manevralarının yanında koşarken toplanabilecek bu engelleri aşma itemleri de olacak bunlar mesela engeli kırma veya içinden geçme olabilir koştukça toplanabilir veya oyun başlarken oyunda koşarken toplayacağı altını (artık hangi para birimini kullanacaksan) kullanarak alabilir ve bunu oyun esnasında herhangi bir zamanda kullanabilir tamamen manuel olarak. Denizden çıktıktan sonra tekrar karaya adım atması orada koşması gerekiyor.Adamın avatarının değişmemesi de gerekiyor buda oyunun önemli bir noktası çünkü oyunun insan versiyonunun bir yüz olmasını gerek bir marka misali.Yolun sonu denize çıkabilir demiştik aynı zamanda yolun sonu uçuruma da çıkabilir ve koşucumuz bir kuş türünden birine dönüşebilir bu yine denizdeki gibi ilerledikçe açılabilen kilitli hayvanlardan oluşacak.Oyunun konusuna gelirsek bu bir çevre kirliliği konulu bir oyun olacak denize dökülen kimyasal atıklardan vesaire çöplerden,havaya salınan zehirli gazlardan oluşacak.Bu en başta bahsettim engeller.Tabi bu oyundan nasıl para kazanabilirim dersen şunu söyleyebilirim oyun geliştirme aşamasındayken android markete sunulduğu ilk yükselme aşamasında küçük küçük üstte reklamlar açılabilir oyunu oynayan insana zindan etmemek için,bu reklamlar oyun pek tutulmazsa ve belirli bir kitle oluşturulmuşsa azda olsa o zaman belirli bir ücret karşılığı çok pahalı olmamak şartıyla reklam kaldırma ücreti alınabilir.Başka bir para kazanma yolu ise oyunda açılabilecek hayvanları parayla açabilirler ama bunun fiyatı yüksek olmalı çünkü bir oyuna para yatırmanın maliyetini görecekler ve emekleriyle o hayvanları oyunu oynadıkça kilidini açacaklar ve buda emeğiyle oynayan insanların emeğine zarar vermemiş olacak.Beni de unutma tabi :D eğer böyle bir oyun tasarımı yapıp sunarsan ismimi oyunda fikir sahibi olarak belirtisin bu yeterli olur benim için :D
  7. Uzaktan kumandalı arabam vardı hakikaten hızlı giderdi bu şimdiki hızlı giden,yarışları olan uzaktan kumandalı arabaların ilk çıktığı zaman alınmıştı 1 yıl falan kullandım sonra kordonda kontrol edemedim ve bam duvara çarpıp parçalandı baya üzülmüştüm :D İkincisi ise odadan odaya gidecek kadar uzun rayı olan bir trenim vardı ilkokula başlarken alındı şuan 17 yaşındayım 10 yıl oldu sapasağlamken geçen sene kardeşim üstüne oturup kırdı.Anıları canlandıralım derken bir trajedi yaşadım,travma geçirdim :D
  8. Byperest

Naruto Shippuuden Nisan 2015 Programı

Gidişimiz de son alacağımızı alalım da öyle gidelim dercesine vuruyorlar fanların yüzüne yüzüne fiilleri onlarda ne yapsın izliyor(uz).
  9. Byperest

Lie & Love İlişkisini Çözebilecek misiniz?

İki ayrı parça bir bütünlüğü mü oluşturuyor bende eror verdim :D
  10. Byperest

Sizce Element Bükme Gerçekmi?

İnsan,beyninin tamamını kullanamıyor belirli bir bölümünü kullanıyor şuan %10 gibi bir oranı var.Yunuslar ise %20 veya daha fazla tam hatırlamıyorum oranı ama beyin dalgalarını kullanarak titreşimlerle birbirleriyle iletişim kurabilirler sadece %20 kadarıyla bunu yapabiliyorlarsa ki insan beyni daha zekidir yunus beynine göre bizim beynimizde belirli bir orana geldiğinde bunları yapabilir diye düşünüyorum.
  11. Byperest

Merhaba Gençler

Foruma hoş geldin,oyun yapımına bende meraklıyımdır flappy bird tarzı bir şey yapmıştım bende ama android'e app vs şeyler eklemek paralı olduğundan ekleyememiştim öyle yatıyor pcde :D
  12. Keşke Boruto'yu Naruto'dan biraz daha farklı çizselermiş Minato ve Naruto'da olduğu gibi.Baruto ve Naruto birbirine gereğinden fazla benziyor(tip ve huyları) tek farklı yanı saçları.Biraz daha Hinata'ya benzeyebilirmiş.Yine çok bekleyeceğiz filmleri ve yeni seriyi ayrıca daha animeyi bitirmediler fiilleri dayadılar.
  13. Air Gear tek sezon muydu? Arkadaş konu yarıda kaldı konuya şimdi geçiş yaptılar O.o

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Barış

Barış

ovaları o kdar salakça yapmışlarki resmen spoiler. 20 bölüm sonraki manga bölümünün ovasını yapmışlar anlamsız. millet meraklansında manga okusun dye mi yaptılar acaba

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Yüzde 90 o nedenle yaptılar

4. Byperest

Byperest

O kadar çalışmanın ardından animede bir yere bağlanmayınca bir hüsrana uğradım,bana göre tam animelik bir konu ve kurguya sahip heyecanı,romantizmi,komedisi yerinde idi.

14. Çiçek ve gemide yapılıyordu hatta ben yapıyordum eskiden de epey oldu çiçek ve gemiyi de eklersen sevinirim :D
  15. Byperest

Japonya'daki Okuma Yazma Oranı

Japonya bir kere diline,kültürüne,geleneğine ve insanına her zaman sahip çıkmış bir ülkedir.Eksileri yok mu var yada yok tartışılır ama bizim ülkeyle kıyaslandığında peh peh peh peh pehhh...
  16. Bir download sitesinde en önemli şey download hızıdır siz hemen torrente geçin bu hızla 2 saate inmez bölümler :D Yinede güzel düşünce başarılı uygulama tabi ki eksiklikler olacak zamanla tamamlanacak.
  17. Byperest

Japon LoL serverı geliyor!

Westte trollere denk gelinebiliyor bizim server zaten belli...Sıfırdan Japon serverde başlayabilirim tabi İngilizce dil desteğini o serverde destekletirlerse,Japonlar mıydı Çinliler miydi pek hatırlamıyorum ama bu iki ırktan biri oyunlarda gerekli düzeni sağlamayı hep başarıyor hiçbir şekilde oyuna zarar vermiyor,İngilizcede anlayan biri varsa da dadından yenmez ne yapacağını soruyor zor durumda,öyle takıma yararlı olmayı seviyorlar.
  18. Byperest

Biraz da Eğlenelim :)

Ben,Zeki Müren'le kustum bir danadan öpücük için O.o kafamda deli sorular?!
  19. Gözümle yaşlarla OP'u bekliyorum #DİRENOP

20. Byperest

En büyük hatan !!?

Matematiğe hiç önem vermeyip program yazılımcısı olma hayalini kurmam gerçi ben hata yapınca hiç küçük olmuyor ya bu da bir gerçek :D
  21. Byperest

Naruto Shippuuden Mart 2015 Programı

Kishimoto'da hem seriyi bitirdi şahsen tatmin olmadım çabuk bitti gibi geldi bana hemde animede dayadı da dayadı fiilleri ben animede görmek istiyorum arkadaş mutlu sonu,böyle giderse çoluk çoluğa karışıcağım hala fiiller devam edecek :D
  22. Byperest

TürkAnime TV Favori Baş Karakter Anketi

Şimdi Naruto'ya versem Luffy'e haksızlık olur,Luffy'e versem bu seferi Kirito'ya haksızlık olacak,Kirito'ya versem Naruto'ya da haksızlık olur...En iyisi üç hesap açıp farklı IP'lerden ankete katılmak :D
  23. Ooo Sprey'in videosunu yeni gördüm adam hakikaten hak etmiş on numara yapmış videoyu.
  24. Byperest

Aklımdaki Animenin Devamı Gelecek Mi?

No Game No Life'ın yeni sezonu olacak mı çok merak ediyorum.
  25. Byperest

Anime Seçerken Neye Dikkat Edersiniz?

Benim için uzun olması veya çizimi iyi olması önemli değil baş karakterin ilgi çekici olması önemli örnek vermem gerekirse M.D.Luffy çok ilgi çekici bir karakter her şeyi eğlencesine yapan biri olmasına rağmen idealleri ve arkadaşlarına verdiği önemle yerine göre ciddileşiyor.Bu yüzden çok ilginç bir karakter çünkü Luffy'nin ne yapacağını kestiremeyebiliyoruz.Bir ikinci dikkat ettiğim şey ise müzikleridir.Duygusal sahneler sadece duygusallığıyla değil müziğin aktırdığı duyguyla da ön planda olmalıdır.Üçüncü ve son dikkat ettiğim nokta ise anime gizem taşıdığı zaman o gizemden başka bir soru işareti kalmaması gerekli yani anime kendi içinde,mangakanın o kurduğu dünyada kendiyle çelişkiye düşmeyip bir paradoks yaratmamasıdır.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.