Jump to content

Byperest

Üyeler
  • İçerik sayısı

509
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

Durum yanıtları bölümüne Byperest kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Ana karakterin başından sonuna kadar güçlü olduğu bir anime söyler misiniz  One punch man ve  mahouka Koukou no Rettousei haricinde :D

1. Byperest

Byperest

DMC mi :D istediğim bu değil daha farklı bir şey arıyorum çağ atlatacak bir şey arıyorum :D

2. (See 2 other replies to this status update)

2. Türkanime.tv üyelerine özel yaptığım hasır şapka tayfasının forum imzalarına yorumdaki linkten ulaşabilirsiniz :D

3. Türkanime.tv üyelerine özel hasır şapka korsanlarının tüm tayfasının imzalarını yapacağım ve sadece türkanime.tv üyelerine sunacağım örnek imza mevcut imzamda bulunuyor :D

1. Byperest

Byperest

Ahah ilk öyle düşündüm ama hiçbir yerde öyle bir bilgi yok o yüzden forum imzası tasarlıyorum :D

2. (See 4 other replies to this status update)

4. Türkanime.tv üyelerine özel hasır şapka korsanlarının tüm tayfasının imzalarını yapacağım ve sadece türkanime.tv üyelerine sunacağım örnek imza mevcut imzamda bulunuyor :D

5. İzmir'e de kar yağıyor,huhuuu hunharca yağıyor,ağlamıyorum gözüme kar kaçtı :D

1. Byperest

Byperest

Tutmadı ama lapa lapa kar yağmasının ne olduğunu öğrendik :D

2. (See 3 other replies to this status update)

6. İzmir'e de kar yağıyor,huhuuu hunharca yağıyor,ağlamıyorum gözüme kar kaçtı :D

7. İzmir'e de kar yağıyor,huhuuu hunharca yağıyor,ağlamıyorum gözüme kar kaçtı :D

8. birine iyilik yapınca sizin zararınıza karşılık oluyorsa yapmayın abi kendinizden ödün vermeyin,sonra pişman oluyorsunuz o iyiliği yapınca.

1. Byperest

Byperest

Eyvallah bro demek için çok fazla yardım ettim çevreme :D şimdi tabiri caizse bokunu çıkardılar :D

2. (See 6 other replies to this status update)

9. Mantarsız pizza gibiyim.

1. Byperest

Byperest

Mantarsız pizza seven tanıdığım ilk kişisin pardon ilki Rosiecy ikincisi sensin :D mantar pizza için kaşarı içinde bulunamayan ama varlığına inanılan tost gibidir,varlığı pek hissedilmez tat verir :D

2. (See 9 other replies to this status update)

10. Mantarsız pizza gibiyim.

1. Byperest

Byperest

Forum olarak seçilerek gelmiş insanlar gibiyiz herkeste bir acayiplik :D

11. Mantarsız pizza gibiyim.

1. Byperest

Byperest

Mantar sevilmez mi pizzada bir mısır birde mantar olmazsa olmaz :D

12. Lol'cüler bu kod adı şeysinde launcher'de çalan müzik sağlam değilmi ya :D

1. Byperest

Byperest

O kadar güzel değil :D Vi ve Jinx'in müzikleri en iyisi :D

13. En son üniversite sınavına tekrar girmek için hazırlanıyordum şimdi teknosa da parttime çalışıyorum bu ne tür bir dramdır dostlar.

1. Byperest

Byperest

Oldu bittiye geldi dershaneden çıkıp teknosaya gidecem çalışmaya :D tüm sene yattım giremedim bu sene,seneye de çalıştığım için giremezsem evden kovarlar :asdasd :D

2. (See 1 other reply to this status update)

14. Akrabalar akrabalar akrabalar...Belki sevemeyeceğim tek şeyler.

15. Akrabalar akrabalar akrabalar...Belki sevemeyeceğim tek şeyler.

16. mağaradan çıktım sanırım... hunter x hunter'ın mangası da animesiyle bitti değil mi arkadaşlar? anime final verince ben hiç manga bitti mi diye bakmadım O.o

1. Byperest

Byperest

Anime çoktan final verdi baya oldu final vereli mangası 3-4 haftadır ara veriyormuş mangakanın hastalığı yüzünden,Türkçe çevirisini hala bulamadım çevrilmemesi çok acayip anlam veremedim.

17. mağaradan çıktım sanırım... hunter x hunter'ın mangası da animesiyle bitti değil mi arkadaşlar? anime final verince ben hiç manga bitti mi diye bakmadım O.o

18. Ted2 muhteşemdi izlemenizi tavsiye ediyorum :D

1. Byperest

Byperest

Aynen fragmanda Jonh atıyor bende izlediğimde avukat kadın atıyor :D

2. (See 5 other replies to this status update)

19. mağaradan çıktım sanırım... hunter x hunter'ın mangası da animesiyle bitti değil mi arkadaşlar? anime final verince ben hiç manga bitti mi diye bakmadım O.o

1. Byperest

Byperest

Türkçe okuyacağım yer bulamadım çeviren bir takım var mı? yoksa el mahkum İngilizce okuyacam

20. Ted2 muhteşemdi izlemenizi tavsiye ediyorum :D

1. Byperest

Byperest

badem değil miydi o aS:DAS:D en iyisi de Ted'in John'un bilgisayarını gördükten sonra dostum bu bilgisayarı yok etmeliyiz demesiydi :D kimse bunları görmemeli :D

21. Ted2 muhteşemdi izlemenizi tavsiye ediyorum :D

1. Byperest

Byperest

Avukatın masanın altından bongla çıkması kahkaha attırdı :D

22. Deviantart'ıma yeni duvar kağıdı ekledim tokyo ghoul Kaneki hayranıysanız byperest.deviantart.com u ziyaret edebilirsiniz.

23. Deviantart'ıma yeni duvar kağıdı ekledim tokyo ghoul Kaneki hayranıysanız byperest.deviantart.com u ziyaret edebilirsiniz.

1. Byperest

Byperest

ahahah :D takipçi olacak herkes benim için daima haklıdır :D

24. Lol oynarken doğum günümü kutladılar oyunu kaybettim hemde rankeddı :@

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.