Jump to content

Byperest

Üyeler
  • İçerik sayısı

509
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

Durum güncellemeleri bölümüne Byperest kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Tam yatıyordum yeni eklenen animeleri gördüm zaten uykuda neymiş hep amerikanın oyunları şarj bitmeden hemen izleyeyim,

2. Ana karakterin başından sonuna kadar güçlü olduğu bir anime söyler misiniz  One punch man ve  mahouka Koukou no Rettousei haricinde :D

1. Amygirl

Amygirl

Devil May Cry der kaçarım tamam vurma gidiyorum rice-ball-smiley-01.gif?1302020563

2. Byperest

Byperest

DMC mi :D istediğim bu değil daha farklı bir şey arıyorum çağ atlatacak bir şey arıyorum :D

3. aizen-

aizen-

nanatsu no taizai var öyle güzel hem.

3. Temayı tasarlayan adam efso iş çıkarmış 

4. Türkanime.tv üyelerine özel yaptığım hasır şapka tayfasının forum imzalarına yorumdaki linkten ulaşabilirsiniz :D

5. Türkanime.tv üyelerine özel hasır şapka korsanlarının tüm tayfasının imzalarını yapacağım ve sadece türkanime.tv üyelerine sunacağım örnek imza mevcut imzamda bulunuyor :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Byperest

Byperest

Teşekkür ederim :D

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Bende gerçek imzaları sandım bir an, gördüm

4. Byperest

Byperest

Ahah ilk öyle düşündüm ama hiçbir yerde öyle bir bilgi yok o yüzden forum imzası tasarlıyorum :D

6. İzmir'e de kar yağıyor,huhuuu hunharca yağıyor,ağlamıyorum gözüme kar kaçtı :D

2. Byperest

Byperest

Sen birde yazın gör :D efsanedir :D

3. Byperest

Byperest

Çiğli'deyim baya yağdı :D

4. Byperest

Byperest

Tutmadı ama lapa lapa kar yağmasının ne olduğunu öğrendik :D

7. birine iyilik yapınca sizin zararınıza karşılık oluyorsa yapmayın abi kendinizden ödün vermeyin,sonra pişman oluyorsunuz o iyiliği yapınca.

8. Atatürk'ün anısına bir anı posteri yapmıştım izinsizce hatta beğenilerini bile sunmadan alıp kullanmışlar şuan çok garip hissediyorum.

1. Red-King

Red-King

Kısacası emek hırsızlığı. Yazık .

9. Mantarsız pizza gibiyim.

2. Byperest

Byperest

Mantarsız pizza seven tanıdığım ilk kişisin pardon ilki Rosiecy ikincisi sensin :D mantar pizza için kaşarı içinde bulunamayan ama varlığına inanılan tost gibidir,varlığı pek hissedilmez tat verir :D

3. Amygirl

Amygirl

İpek mantarı sevmiyormuş ben karışık bir şeyin içinde iki şeyi sevmem kendi has tadı çok keskin olduğundan hoşuma gitmez birisi mantar birisi de yeşil biber ... Mesela salatanın içinde yeşil biber sevmem pizzanın içinde mantar sevmediğim gibi ama tek tek canım onlar benim :D

4. Byperest
  10. Gangsta iki haftadır çıkmıyor mu yoksa ben mi kaçırdım?

1. houston

houston

Öyle oluyor

2. Hera

Hera

9.bölümden sonra gelmedi daha bekliyoruz bakalım

11. böyle telefon mu olur ya bir şey yazdırmadı eski telefonumu verin.

12. Beni düğüne götücekler üstüne birde penguen kostümü giydirecekler arkadaş düğüne mi gidiyoruz copsplay yarışmasına mı? Gitmem öyle yere ben.

13. Animenin altında mis gibi güncelinden spoiler yedim oh mis...Hiç sinirli değilim spoiler vereni dövmek gibi bir niyetim yok sadece yüz yüze uyarmak istiyorum.

14. bugünde Türkanime oyun severlerle warframe oynadık baya gelişiyoruz dojomuzda isteyen oynamak isteyenler bize katılsın klan olarak genişleyelim :D

1. kalibre86

kalibre86

once warframe forumdakılere cevap verın tartısalım

15. En son üniversite sınavına tekrar girmek için hazırlanıyordum şimdi teknosa da parttime çalışıyorum bu ne tür bir dramdır dostlar.

1. houston

houston

Çalış,, neresi dram bunun dfds

2. Byperest

Byperest

Oldu bittiye geldi dershaneden çıkıp teknosaya gidecem çalışmaya :D tüm sene yattım giremedim bu sene,seneye de çalıştığım için giremezsem evden kovarlar :asdasd :D

16. Akrabalar akrabalar akrabalar...Belki sevemeyeceğim tek şeyler.

2. Byperest

Byperest

al benden de o kadar :D

3. aizen-

aizen-

allahu akbar diyip bazuka atasım var evlerine. :D:D

4. HolySpirit

HolySpirit

:D bazıları hariç

17. yazlığa gideyim dedim tanıdiğim tanımadığım bütün akrabalar dedemlere bayram ziyaretine (!) gitmiş.

18. mağaradan çıktım sanırım... hunter x hunter'ın mangası da animesiyle bitti değil mi arkadaşlar? anime final verince ben hiç manga bitti mi diye bakmadım O.o

2. Byperest

Byperest

Hakikaten ilginç :D

3. Estable

Estable

Baştan güncele Türkçe çeviri yok. Sanıyorum AnimeHearts animenin son arcından itibaren çevirisini yapmıştı. Bu arada animede bitmedi manganın ara vermesiyle animede ara verdi.

4. Byperest

Byperest

Anime çoktan final verdi baya oldu final vereli mangası 3-4 haftadır ara veriyormuş mangakanın hastalığı yüzünden,Türkçe çevirisini hala bulamadım çevrilmemesi çok acayip anlam veremedim.

19. Deviantart'ıma yeni duvar kağıdı ekledim tokyo ghoul Kaneki hayranıysanız byperest.deviantart.com u ziyaret edebilirsiniz.

2. Byperest

Byperest

ahahah :D takipçi olacak herkes benim için daima haklıdır :D

3. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

:D haha güzel olmuş bu arada

4. Byperest

Byperest

Teşekkür ederim :D

20. Tokyo Ghoul 1'deki final sahnesinde çalan müzikle 2.sezondaki 7.bölümde Touka'nın Kaneki'yi yumrukladığı sahnedeki müziği bilen var mı :D yoksa tüm müzikleri dinleyeceğim :D

21. deviantart-a ki çalışmalarımı kimse görmüyor arkadaş delirecem

22. Lol oynarken doğum günümü kutladılar oyunu kaybettim hemde rankeddı :@

23. migrostan ramen aldım içinden çatal çıktı işte bu kadar yenilik yapabiliyoruz :D

1. jans09

jans09

Çünkü insanlar onu ramen diye değil makarna diye yiyor '~' bu yüzden de ona göre muamele ediyorlar...

24. Ben niye her seferinde izleyip etkilendiğim bir şeyi bitirdiğimde kendimi boşlukta hissediyorum?

1. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Nicknameinin anlami ne?

2. Byperest

Byperest

Tutku taşıyıcısı olarak nitelendiriyorum herhangi bir dile mensup değil nick :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.