Jump to content

Byperest

Üyeler
  • İçerik sayısı

509
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

Durum güncellemeleri bölümüne Byperest kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Ana karakterin başından sonuna kadar güçlü olduğu bir anime söyler misiniz  One punch man ve  mahouka Koukou no Rettousei haricinde :D

1. Amygirl

Amygirl

Devil May Cry der kaçarım tamam vurma gidiyorum rice-ball-smiley-01.gif?1302020563

2. Byperest

Byperest

DMC mi :D istediğim bu değil daha farklı bir şey arıyorum çağ atlatacak bir şey arıyorum :D

3. aizen-

aizen-

nanatsu no taizai var öyle güzel hem.

2. Tam yatıyordum yeni eklenen animeleri gördüm zaten uykuda neymiş hep amerikanın oyunları şarj bitmeden hemen izleyeyim,

3. Temayı tasarlayan adam efso iş çıkarmış 

4. Adminlerden Popilion sinirlenmek üzere monitörden her an bir yumruk çıkabilir geri durmaya dikkat ediyorum :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Byperest

Byperest

zıtlaşmak ve ben uymayız hiç benim enseme vur cüzdanımı al ben yine ses çıkarmam öyle bir insanım :D

3. Amygirl

Amygirl

Zamanında bir kaç erkek üyeyi Tsuruga Ren Fc ye oynadığımız doğruluk mu cesaret mi oynuna cesaret dediklerinde eklemiştim :D onun dışında seni isteğin dışı bir Fc ye eklemezler

4. Milli Midilli

Milli Midilli

"fujoshi" diyince aklıma "fujoshiki" geliyor adsfafadxs :D

5. Air Gear tek sezon muydu? Arkadaş konu yarıda kaldı konuya şimdi geçiş yaptılar O.o

2. Barış

Barış

ovaları o kdar salakça yapmışlarki resmen spoiler. 20 bölüm sonraki manga bölümünün ovasını yapmışlar anlamsız. millet meraklansında manga okusun dye mi yaptılar acaba

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Yüzde 90 o nedenle yaptılar

4. Byperest

Byperest

O kadar çalışmanın ardından animede bir yere bağlanmayınca bir hüsrana uğradım,bana göre tam animelik bir konu ve kurguya sahip heyecanı,romantizmi,komedisi yerinde idi.

6. akame ga Kill sabah sabah moralimi bozdun okula gidecez biz okula

7. Akame ga Kill'i beklediğim kadar kimseyi beklemedim :D

1. LeornKayn

LeornKayn

ben bekledim Nardoyu...

8. Akrabalar akrabalar akrabalar...Belki sevemeyeceğim tek şeyler.

2. Byperest

Byperest

al benden de o kadar :D

3. aizen-

aizen-

allahu akbar diyip bazuka atasım var evlerine. :D:D

4. HolySpirit

HolySpirit

:D bazıları hariç

9. Animenin altında mis gibi güncelinden spoiler yedim oh mis...Hiç sinirli değilim spoiler vereni dövmek gibi bir niyetim yok sadece yüz yüze uyarmak istiyorum.

10. Atatürk'ün anısına bir anı posteri yapmıştım izinsizce hatta beğenilerini bile sunmadan alıp kullanmışlar şuan çok garip hissediyorum.

1. Red-King

Red-King

Kısacası emek hırsızlığı. Yazık .

11. babam ders saatlerini not zannederse kısa süreliğine travma geçiririm

2. Witch

Witch

Haftalik 4 ders mi sadece matematik :o Keske bizim de oyle olsa T^T secmeli mat de neymis hih =.= :Dd

3. Byperest

Byperest

TM'de öyle oluyor zaten daha fazlasınıda bünye kabul etmez :D

4. Witch

Witch

Iyiymis u.U :D Haklisin kkk ><

12. Ben niye her seferinde izleyip etkilendiğim bir şeyi bitirdiğimde kendimi boşlukta hissediyorum?

1. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Nicknameinin anlami ne?

2. Byperest

Byperest

Tutku taşıyıcısı olarak nitelendiriyorum herhangi bir dile mensup değil nick :D

13. Beni düğüne götücekler üstüne birde penguen kostümü giydirecekler arkadaş düğüne mi gidiyoruz copsplay yarışmasına mı? Gitmem öyle yere ben.

14. bir türlü upload olmadı yarışma videosu

15. birine iyilik yapınca sizin zararınıza karşılık oluyorsa yapmayın abi kendinizden ödün vermeyin,sonra pişman oluyorsunuz o iyiliği yapınca.

16. böyle telefon mu olur ya bir şey yazdırmadı eski telefonumu verin.

17. bugün toplu üye alma günü mü :D

1. Kaxell

Kaxell

evet topsuzları kabul etmiyoruz. :P

2. Rıse
    3. Byperest

Byperest

Eheheh damsız alımları kapayalım artık :D

18. bugünde Türkanime oyun severlerle warframe oynadık baya gelişiyoruz dojomuzda isteyen oynamak isteyenler bize katılsın klan olarak genişleyelim :D

1. kalibre86

kalibre86

once warframe forumdakılere cevap verın tartısalım

19. Cesur Jiraiya Sensei'nin hikayesi de böyle kasvetli bir havada izlenir.Tüylerim ürperdi.

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Jiraiya'nın hikayesi denilen bölümü diyorsan, bencede harika. Arada aklıma geldikçe bakarım ve içlenirim :(

2. Byperest

Byperest

Biri çıkıp ölmedi dese inanırım ana karakterden daha çok sevdim Jiraiya Sensei'yi :D

20. çok sıkıcı olacak bu günler,tam Narutoya baştan başlama zamanı.

21. deviantart-a ki çalışmalarımı kimse görmüyor arkadaş delirecem

22. Deviantart'ıma yeni duvar kağıdı ekledim tokyo ghoul Kaneki hayranıysanız byperest.deviantart.com u ziyaret edebilirsiniz.

2. Byperest

Byperest

ahahah :D takipçi olacak herkes benim için daima haklıdır :D

3. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

:D haha güzel olmuş bu arada

4. Byperest

Byperest

Teşekkür ederim :D

23. En son üniversite sınavına tekrar girmek için hazırlanıyordum şimdi teknosa da parttime çalışıyorum bu ne tür bir dramdır dostlar.

1. houston

houston

Çalış,, neresi dram bunun dfds

2. Byperest

Byperest

Oldu bittiye geldi dershaneden çıkıp teknosaya gidecem çalışmaya :D tüm sene yattım giremedim bu sene,seneye de çalıştığım için giremezsem evden kovarlar :asdasd :D

24. eşit takas haa? Bizim dünyamız için büyük bir ütopya.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.