Jump to content

Byperest

Üyeler
  • İçerik sayısı

509
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

Durum güncellemeleri bölümüne Byperest kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Adminlerden Popilion sinirlenmek üzere monitörden her an bir yumruk çıkabilir geri durmaya dikkat ediyorum :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Byperest

Byperest

zıtlaşmak ve ben uymayız hiç benim enseme vur cüzdanımı al ben yine ses çıkarmam öyle bir insanım :D

3. Amygirl

Amygirl

Zamanında bir kaç erkek üyeyi Tsuruga Ren Fc ye oynadığımız doğruluk mu cesaret mi oynuna cesaret dediklerinde eklemiştim :D onun dışında seni isteğin dışı bir Fc ye eklemezler

4. Milli Midilli

Milli Midilli

"fujoshi" diyince aklıma "fujoshiki" geliyor adsfafadxs :D

2. Mantarsız pizza gibiyim.

2. Byperest

Byperest

Mantarsız pizza seven tanıdığım ilk kişisin pardon ilki Rosiecy ikincisi sensin :D mantar pizza için kaşarı içinde bulunamayan ama varlığına inanılan tost gibidir,varlığı pek hissedilmez tat verir :D

3. Amygirl

Amygirl

İpek mantarı sevmiyormuş ben karışık bir şeyin içinde iki şeyi sevmem kendi has tadı çok keskin olduğundan hoşuma gitmez birisi mantar birisi de yeşil biber ... Mesela salatanın içinde yeşil biber sevmem pizzanın içinde mantar sevmediğim gibi ama tek tek canım onlar benim :D

4. Byperest
  3. Lol oynarken doğum günümü kutladılar oyunu kaybettim hemde rankeddı :@

4. ne sıkıcı bir gün izleyecek anime kalmadı yok mu böyle vurdulu kırdılı fantastik bir şey

2. Hass_ibe Kopan

Hass_ibe Kopan

Hahaha onu unutmuşum ya pardon :D Onu izledim ya hadi rastgele o zaman :D

3. Byperest

Byperest

Sende baya izlemişsin vurdulu kırdılı seviyorsun herhalde sende :D

4. Byperest

Byperest

Samurai Champloo'yu izledim on numara anime :D

5. Yönetici ablaya fail oldum kapı dışarı edecekler forumdan :D

2. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

sdlşafsk np bro saybırın kontrolü altında olay en fazla Yaoi FC'ye eklerler seni asdklfsa

3. Byperest

Byperest

Yaoi FC ne korkutmasana Berat :D

4. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

Git bi ara bak askdlşsafd

6. birine iyilik yapınca sizin zararınıza karşılık oluyorsa yapmayın abi kendinizden ödün vermeyin,sonra pişman oluyorsunuz o iyiliği yapınca.

7. Air Gear tek sezon muydu? Arkadaş konu yarıda kaldı konuya şimdi geçiş yaptılar O.o

2. Barış

Barış

ovaları o kdar salakça yapmışlarki resmen spoiler. 20 bölüm sonraki manga bölümünün ovasını yapmışlar anlamsız. millet meraklansında manga okusun dye mi yaptılar acaba

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Yüzde 90 o nedenle yaptılar

4. Byperest

Byperest

O kadar çalışmanın ardından animede bir yere bağlanmayınca bir hüsrana uğradım,bana göre tam animelik bir konu ve kurguya sahip heyecanı,romantizmi,komedisi yerinde idi.

8. Akrabalar akrabalar akrabalar...Belki sevemeyeceğim tek şeyler.

2. Byperest

Byperest

al benden de o kadar :D

3. aizen-

aizen-

allahu akbar diyip bazuka atasım var evlerine. :D:D

4. HolySpirit

HolySpirit

:D bazıları hariç

9. yarın matematik sınavı var ben en iyisi Gintama izleyeyim :D

2. Byperest

Byperest

Geometriden zar zor,ite kaka geçtim :D darısı matematiğin başına :D

3. misas

misas

Amin amin :D

4. Byperest
  10. Ooo çekirdekte geldi günlük One Piece izleme akşamına başlayabilirim :D

2. Byperest

Byperest

Ahah şuan o hızı düşünemiyorum eror verdim :D bende önümde herhangi bir tatlı olunca hızlıyımdır bütün yiyorum bir kerede yutuyorum çiğnemek çok zahmetli geliyor bana :D

3. Beng-chan
    4. Byperest
  11. Türkanime.tv üyelerine özel hasır şapka korsanlarının tüm tayfasının imzalarını yapacağım ve sadece türkanime.tv üyelerine sunacağım örnek imza mevcut imzamda bulunuyor :D

2. Byperest

Byperest

Teşekkür ederim :D

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Bende gerçek imzaları sandım bir an, gördüm

4. Byperest

Byperest

Ahah ilk öyle düşündüm ama hiçbir yerde öyle bir bilgi yok o yüzden forum imzası tasarlıyorum :D

12. babam ders saatlerini not zannederse kısa süreliğine travma geçiririm

2. Witch

Witch

Haftalik 4 ders mi sadece matematik :o Keske bizim de oyle olsa T^T secmeli mat de neymis hih =.= :Dd

3. Byperest

Byperest

TM'de öyle oluyor zaten daha fazlasınıda bünye kabul etmez :D

4. Witch

Witch

Iyiymis u.U :D Haklisin kkk ><

13. İzmir'e de kar yağıyor,huhuuu hunharca yağıyor,ağlamıyorum gözüme kar kaçtı :D

2. Byperest

Byperest

Sen birde yazın gör :D efsanedir :D

3. Byperest

Byperest

Çiğli'deyim baya yağdı :D

4. Byperest

Byperest

Tutmadı ama lapa lapa kar yağmasının ne olduğunu öğrendik :D

14. Naruto'da bir şeyleri kaçırdım sanırsam bilen varsa cevaplarsa sevinirim.Anime en son final verecekti ama animede savaş daha bitmedi fiiiler girdi araya falan ne oldu son durum nedir?

2. Byperest

Byperest

Animesi devam edecekse sorun yok ölene kadar izlerim :D

3. Dike

Dike

animesini filmi çıkmadan önce bitirirler. Ardından filmi patlama yaratır böylece. :) (Not: filmi yazın çıkıyor)

4. Byperest

Byperest

Yaza var daha güzel güzel fillsiz bitsin şu bölümler :D

15. mağaradan çıktım sanırım... hunter x hunter'ın mangası da animesiyle bitti değil mi arkadaşlar? anime final verince ben hiç manga bitti mi diye bakmadım O.o

2. Byperest

Byperest

Hakikaten ilginç :D

3. Estable

Estable

Baştan güncele Türkçe çeviri yok. Sanıyorum AnimeHearts animenin son arcından itibaren çevirisini yapmıştı. Bu arada animede bitmedi manganın ara vermesiyle animede ara verdi.

4. Byperest

Byperest

Anime çoktan final verdi baya oldu final vereli mangası 3-4 haftadır ara veriyormuş mangakanın hastalığı yüzünden,Türkçe çevirisini hala bulamadım çevrilmemesi çok acayip anlam veremedim.

16. Deviantart'ıma yeni duvar kağıdı ekledim tokyo ghoul Kaneki hayranıysanız byperest.deviantart.com u ziyaret edebilirsiniz.

2. Byperest

Byperest

ahahah :D takipçi olacak herkes benim için daima haklıdır :D

3. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

:D haha güzel olmuş bu arada

4. Byperest

Byperest

Teşekkür ederim :D

17. bugün toplu üye alma günü mü :D

1. Kaxell

Kaxell

evet topsuzları kabul etmiyoruz. :P

2. Rıse
    3. Byperest

Byperest

Eheheh damsız alımları kapayalım artık :D

18. Ana karakterin başından sonuna kadar güçlü olduğu bir anime söyler misiniz  One punch man ve  mahouka Koukou no Rettousei haricinde :D

1. Amygirl

Amygirl

Devil May Cry der kaçarım tamam vurma gidiyorum rice-ball-smiley-01.gif?1302020563

2. Byperest

Byperest

DMC mi :D istediğim bu değil daha farklı bir şey arıyorum çağ atlatacak bir şey arıyorum :D

3. aizen-

aizen-

nanatsu no taizai var öyle güzel hem.

19. Ben niye her seferinde izleyip etkilendiğim bir şeyi bitirdiğimde kendimi boşlukta hissediyorum?

1. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Nicknameinin anlami ne?

2. Byperest

Byperest

Tutku taşıyıcısı olarak nitelendiriyorum herhangi bir dile mensup değil nick :D

20. İki gündür bir anime tasarlıyorum konuyu,dünyayı,karakterleri vs. şeyleri kurguladım ve konu özet şeklinde yazdım yarın taslaktan çıkararak konu açıcam herkese iyi geceler.

1. mustafalrsm

mustafalrsm

İyi güzel, tebrikler :) de keşke birileri çizmeye seslendirmeye de başlasa bu Türkiye'de :D

2. Byperest

Byperest

Seslendirecek bir düzine insan varda çizim yapacak pek tanımıyorum anime çizecek çok yetenekli insanımız yok :D

21. En son üniversite sınavına tekrar girmek için hazırlanıyordum şimdi teknosa da parttime çalışıyorum bu ne tür bir dramdır dostlar.

1. houston

houston

Çalış,, neresi dram bunun dfds

2. Byperest

Byperest

Oldu bittiye geldi dershaneden çıkıp teknosaya gidecem çalışmaya :D tüm sene yattım giremedim bu sene,seneye de çalıştığım için giremezsem evden kovarlar :asdasd :D

22. Hunter X Hunter tarzı anime önerecek var mı durmadan aksiyon olsun hiç kesilmesin aksiyon :D

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Anime genel bölümünde, anime istek ve öneriler konusunu açan arkadaşın iletisine eklemiştim benzerleri diye. İlk sayfada

2. Byperest

Byperest

Teşekkürler :D

23. Rurouni Kenshin'in filme uyarlaşmış versiyonu düştü internete izleyeyim bu boş vakitte,boş vakit olmaz sonra.

1. Soranohikari

Soranohikari

Üçüncü filmi indirdim ama izlemeye elim varmıyor bitecek diye

2. Byperest

Byperest

Ben üç seriyi de şimdi izleyecem indirdim gece 720p diye 360p çıktı tekrar downland ediyorum :D

24. Kardeşlerin market kavgası hiç bitmeyen kavga :D

1. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

Ben markete gitmek yerine yemek yapiyorum sorun çözülüyo :D

2. Byperest

Byperest

Ben uyuyorum kardeşim bilgisayar başında annem bakkala git diyor kardeşime oda gelip beni uykudan kaldırıyor annem abin kalkıp bakkala gitsin diyor sonra kardeşimi tehdit edip bakkala yolluyorum tekrar yatıyorum :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.