Jump to content

Byperest

Üyeler
  • İçerik sayısı

509
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

İletiler bölümüne Byperest kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Seneler sonra bugün Türkanime.tv'den anime izlerken bir anda aklıma "ya ben forumda takılıyordum" şimşeği çaktı. Selamlar benim unuttuğum keza onların da beni unuttuğu burada konuşup anlaştığım, güzel günlerimi geçirdiğim insanlar. 2014'de üye olmuşum. Son aktivitem 2016. İkinci üniversiteme başladım, işsizim, anime severim herkese selamlar :D

Edit: Büyük ihtimal bütün konularımı silmişim sırf geri dönme isteğim olmasın diye :D

2. 9-8-4-1 kapaklarında bile evet ninja dünyasını görebiliyoruz. Diğerlerinin kapakları troll gibi duruyor. Gerçi Japonlarda troll o yüzden listeye şaşırmadım. Naruto 1. sırada olduğu için bana bu yeter. :D 

Not: Ninja Slayer From Animation'un sakın ama sakın buradaki kapağına kanmayın. Bir hata yaptım zamanında ilk bölümünü izledim ve şuan gözlük kullanıyorum bir travma geçirdim.

3. Üyelik sisteminin amacı budur, meseleyi uyandırmamak. Ruslar bu belli olmaz :D Ama gelecek sefer dosya isimlerini bile MD5 ile şifreleyip rar yaparken 27 karakterlik şifre mi koysam diye düşünmeye başladım.

Ruslar bu telif vs şeylerine kafayı fena takmışlar mesela telifli mail.ru videoları veya upload dosyaları paylaşılan yerlerde engellense de kendi sunucularında silinmez çünkü adamlar bize bağlı olarak indirin telife girmez rahat olun diye paylaşım yapabiliyorlar :D gerçi şu sıralar aramız ruslarla bozuk erişimi kapatmazlar ama bize verdikleri hızı düşürebilirler.

4. Yoo, ben basıyorum indirme linkler geliyor, gerçi üye oldum.

Birde ileride mega.co.nz'ninde kapatılma durumu olabilir. Bunun için bir düşüncen var mı :(

Mega.co.nz ruslarındı sanırsam ama kapanmaz bana göre çünkü global anlamda hizmet sunuyorlar.Aynısı mail.ru,VK ve aklıma gelmeyen diğerleri içinde geçerli öyle iki devlet arasında çatışma var diye hemen erişimi bize kapatmazlar.

5. Sizler özel değilsiniz,
    Sizler güzel ya da eşi benzeri olmayan
    Kar tanesi de değilsiniz,
    Sizler işiniz değilsiniz,
    Sizler paranız kadar değilsiniz,
    Bindiğiniz araba değilsiniz,
    Kredi kartlarınızın limiti değilsiniz,
    Sizler iç çamaşırı değilsiniz,
    Sizler her şey gibi çürüyen birer organik maddesiniz...
    Bizler bu dünyanın şarkı söyleyip dans eden yeri geldiğinde dalga geçen yeri geldiğinde gülüp geçen pislikleriyiz.

-Fight Clup

Harry Potter'ı izlerken defterime not aldığım sözlerden birkaçı.(Büyük ihtimal bunları buraya yazarken Harry Potter'ı 1203129. kere izleyeceğime karar vereceğim.)

Kayıtsızlık ve ihmal,çoğu zaman düpedüz sevmekten daha fazla hasar yaratır.

-A. Dambledore

Ne kadar birleşirsek o kadar güçlü,ne kadar bölünürsek o kadar zayıf oluruz.

-A. Dambledore

Her zaman umduğumuz bir biçimde olmasa da,kaybettiğimiz şeyler bir şekilde bize geri döner

-Luna

En güçlü büyülerimiz sözlerimizdir.Hem inciten hem de iyileştiren sözlerimiz.

-A. Dambledore

Ben neysem oyum ve bundan utanmıyorum."Hiçbir zaman utanma" derdi babam bana,"Bazıları bunu sana karşı kullanacaktır ama bunları kafana takmaya değmez".

-Hagrid

Acılarımıza bağlanıp kalkmaktansa;daima mücadele etmeliyiz.

-A. Dambledore

Ölülere acıma Harry! Yaşayanlara acı,her şeyden çok da sevgisiz yaşayanlara.

-A. Dambledore

Gerçek kişiliğimizi yeteneklerimiz değil,yaptığımız seçimler gösterir.

-A. Dambledore

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.