Jump to content

Roronoa.

Üyeler
  • İçerik sayısı

4
  • Son ziyareti

Roronoa. kullanıcısının paylaşımları

1. S4 League Bu Oyun En Büyük Ve İlk Anime Tabanlı Dev Oyunlardan Biridir Online Olmak Üzere Bir Sürü Türk Oyuncuya Sahiptir (Türk Sunucusu Vardır.) Oyun Yapımcısı Aeria Games Oyun Kesinlikle Mükemmel Grafiklere Sahipdir Bu Nedenlerden Dolayı Oyunda Oynarken Hafif Donma Sıkıntısına Rastlayabilirsiniz Fakat Ondan Önemli Olan İnternet Hızınızdır Eğer Hızınız Yavaş İse Kesinlikle Girdiğiniz Oyunda Aşırı Donma İle Oynamaya Çalışırsınız. Seviyeler Begineer 0-19 Amatör 20-39 Semi-Pro 40-59 Pro 60-79 S4 80 En Fazla Oynanan Modları Touch Down Bu Mod da 2 Kale Ve de Bir Top vardır Rakipler Birbirleyirle Dövüşerek Ve Kıvrak Hareketlerle Kalelere Gol Atarak Oyunu Sonlandırırlar 5 Gol de İlk Yarı İçin 20 Saniye Ara Verilir 10 da İse Oyun Biter Toplam 30 Dakika Oynanmaktadır Ayrıca 8 , 6 , 4 Gollük Ayarlarıda vardır En Fazla 6 v 6 Oynanabilir Death Match Bu Mod da Tek Amaç Birbirinizi Öldürmektir Grup Olarak Oynanır. 100 Puan lık Oyunu İle 30 Dakika Sürmektedir Ayrıca 80 , 60 , 40 Puanlık Modlarıda Bulunur En Fazla 8 v 8 Oynanabilir. Chaser Bu Mod da Bir Kişi Ölüm Meleği (Chaser) Olur Ve Normal İnsanları Avlar Chaser Rastgele Oyuncular Arasından Seçilir Chaser'ın Gücü Fazla Yapılır Yani Oyunun Temeli Chaser la Savaşmak Yerine Kaçmaktır En Fazla 12 Kişi İle Oynanır Fakat Chaser Siz Dışında 3 Kişi daha Hazır Olmazsa (Oyuna Başlamaya Hazır) Başlatamazsınız Yani En Az 4 Kişi İle Oynanıyor Tabiki Diğer Modlarda Olduğu Gibi Bu Moda da Süre Vardır En Fazla 30 Dakika Ayrıca 20 , 15 , 10 Dakikalık Modlarıda Vardır Her Chaser Süreye Göre Oynar Yani Chaser Olduysanız Oda da ki İnsanları Öldürmek İçin Süreniz Vardır Bu Süre Oyundaki Oyuncu Sayısına ve Ayarladığınız Süreye Göre Değişiyor (Ortalama 60 Saniye Sürer) Oyunun Kendi Modları Oyunun Kendi Modları Derken Yani Bu Oyunda 3 Mod Vardır Sword Mod (Kılıç Modu) Bu Mod da Sadece Kılıç ve Yakın Dövüş eşyalarını Takabilirsiniz Onun Dışında Silah Veya Başka Bir İtem Kullanamazsınız Gun Mod (Silah Modu) Bu Mod da Sadece Silah Kullanabilirsiniz Silah Dışında Bir Eşya Kullanamazsınız Kısıtlama Yok Bu Mod da İster Silah İster Kılıç Kullanabilirsiniz (Karma Dahil Yani Hem Silah Hem Kılıç da Kullanabilirsiniz). 3 Adet Eşya Takma Bölmesi Vardır ! Ek Olarak Birde Skill Kullanabilirsiniz Oyunun En Büyük Özelliği (Bana Göre) İsimlerinizi Kendiniz Tasarlıyorsunuz Yani Büyük Harf Küçük Harf . * - _ [ Bunları Kullanabiliyorsunuz ( Oyuncu İsmim .Roronoa ) Gerçekten Çok Uğraştım Umarım Yanlış Yere Açmamışımdır Bu Konuyu . (Alıntı Değildir) "> ">
  2. Roronoa.

Tayfaya Yeni Üye!

Tayfaya Katılacak Kişiler Hakkında Bir Düşünceniz Varmı ? Veya da Sizce Tayfaya Bundan Sonra Yeni Bir Üye Katılır mı ? SADECE TEORİ İSTİYORUM :admire2-onion-head-emoticon: Eğer Katılacak Kişiyi Kesin Olarak Biliyorsanız Spoiler İçine Almanız Gerekir :admire2-onion-head-emoticon:
  3. Çok Heyecanlı Geçicek Bir Sonbahar Diyorsun ha ? :cheer2-onion-head-emoticon:
  4. Anime Is My Life

5. Yo Minna . Sizce One Piece Animesi Neden Veya Hangi Sebeplerden Biter Lütfen Herhangi Bir Spoiler Vermeden Sadece Teori Üreterek Söyleyin Bana Göre One Piece Adlı Hazine Gerçekten Olacak Fakat Korsanlardan Önce Denizciler Bulup Hazineyi Kendileri Alacaklar Tabii Bu Kadar Sürede Luffy Ve Hasır Şapka Tayfası da Çok Güçlü Korsanlar Olacak . Luffy Korsanlar Kralı Olma Hayalini Kaybettiğini Düşünecek Fakat Aklına Bir Fikir Gelip Denizci Karargahını Tekrardan Basmaya Gidecek Zaten Büyük Bir Savaş Olacak Diyorlardı Her Yerde O Savaş Bu Olabilir diye Düşünüyorum Daha Sonra Yeni Büyük Bir Korsan Çıkacak Bu Korsanı Yenmek İçin Denizciler Ve Korsanlar İttifak Kuracak Daha Sonra Yendiklerinde İse Denizciler Ve Korsanlar Arasında Herhangi Bir Sorun Kalmayacak . Fakat Akıllara Ya Kötü Korsanlar İşlerine Devam Ederse Sorusu Geliyor Bunun İçin Korsanlar Ve Denizcilerden Gönüllü Veya Paralı Olarak Birlikler Oluşturulucak . Biraz Saçma Gelebilir Fakat Benim Teorim Bu Teşekkürler ^_^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.