Jump to content
  • Create New...

kiriton

Kayıtlı Üye
  • Content Count

25
  • Last visited

1 Follower

About kiriton

• Rank
    Level 1
  • Birthday 03/01/1996

Profil Bilgileri

1. arkadaşlar manga konusu olarak bence güzel fikirlerim var ama çizim konusunda yeterli değilim eğer birlikte yarışmaya katılmak isteyen varsa özelden msj atabilir mi not:konularım daha çok fantastik naruto-one piece-bleach-shingeki no kyojin tarzıdır başka birşey aklıma gelmiyor :)
  2. şu sıralar yoğun olduğundan siteye bile giremiyor biraz sabırlı olalım :)
  3. yeni bölümü izleyemediğim için korka korka bakıyorum konuya ^_^
  4. Bence öpme yoluyla istemeden geçiyor yoksa inaho alamazdı, diğer geçme yoluda elini şövalyenin göğüsüne yada kafasına koyarak emrediyorum geç tarzı olabilir :lol:
  5. bayadır foruma bakamıyordum böyle bir konuyu görünce çok mutlu oldum umarım hiç bir sorun olmadan buradan devam ederiz :rolleyes:
  6. Çalış tabi benimde vizeler başlayacak bende ders çalışsam iyi olacak :lol:
  7. Şuan senaryo aslında kötü değil hatta iyilerin öldüğü senaryolar daha çok etkileyicidir ama ınaho ve prenses ölmesin tek isteğim bu :crying2-onion-head-emoticon: guilt crown , code geass, kakumeiki valvrave de bu ölümleri fazlasıyla tattık zaten :(
  8. umarım ölmemişlerdir ya :( yoksa slaine karşı gelecek sağlam bir karakter olmaz, ve dünyada savaşlar devam eder uzaydaki savaşların dünyadaki kadar güzel olacağını sanmıyorum :)
  9. Çok merak ediyorum o devam etseydi nasıl biterdi acaba ilk sezon :D
  10. Aynen bende arada açıp o sahneleri izliyorum slaine e karşı kinim git gede artıyor :ph34r: :D Adamım Inaho
  11. baya geç yazabildim :( Eline sağlık umarım forumun en büyük fc lerinden biri oluruz :D
  12. İnşallah ölmemiştir yoksa bence animenin tadı eskisi kadar güzel olmaz yani slaine e karşı kim baş kaldıracak ki zaten :huh:
  13. bu slaine insanı deli eder herşey onun yüzünden nerdeyse :angry:
  14. Valla artık çıksada izlesek çok merak ediyorum yaşıyorlar mı yoksa öldüler mi :(

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.