Jump to content

°•°NekoAiri°•°

Üyeler
  • İçerik sayısı

196
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

9

°•°NekoAiri°•° kullanıcısının paylaşımları

1. Cok seker bi animasyon olmus devamını bekleriz ^_^
  2. Bu da çok güzel olmuş one chan Ne yalan söyleyeyim oncekine göre daha güzel olmus /bence/ ^_^ Başarılar
  3. Herkez kendi yerini bilmeli ya o kendi yerine geçene kadar beklersin yada ona yerini sen bildirirsin .....

4. °•°NekoAiri°•°

Herkese merhaba :)

Hosgeldin burcu nee chan yorosku ^_^ ♡ ♡ forumda ii vakit geçir ;)
  5. °•°NekoAiri°•°

Merhaba Millet.

Konnichiwa emre umarim iyi vakit geçirirsin yorosku ^_^
  6. Yaoi yuri bilim-kurgu hentai komedi aksiyon macera :->
  7. Oldukca iyi olur tabi bıkıp izlemek istemezlerse o da ayri konu :D ..
  8. Hayirlisi bakalim nasi olcak O_O ^_^
  9. Aman danrim en son kardesimle kuzenimi ... adi neydi yaa karlar ulkesimiydi neydi ona götürdüm -_- En son izledigim se high school - love on , bad guys aslina bakarsak dizi de ... ben film izlemiyorum :€ Kisa kisa ckckck.. hic hoslasmıyorum sonu bi tuhaf bitiyor ya ziril ziril agliyorm yada kufr saydırıyorum ; ₩ filmler bana göre değil :D hem sonucta 20 bolum verip bitiriyolar bi nevi film ;) ^_^
  10. Ao haru ride Vampir knight Loveless .............aklimda olanlar bunlar - _ - pf
  11. Oow ocagi deli gibi beklyrm ben o zamaaaan ^-^ ')
  12. °•°NekoAiri°•°

Merhaba

Forma hoşgeldin sinavlarda başarılar ankaraya beklerim ;)
  13. °•°NekoAiri°•°

Merhaba

Hosgeldin elif /kyyaaa yasitim birini buldum / / niye kyyaa dedim ki :D / Keyifli forumlar aburcuburcu uykucu dostum ^_^ ;) :D
  14. °•°NekoAiri°•°

Merhaba ^-^

Hosgeldin myra ^_^
  15. Muzik seçimlerin harika - umarım bi gün death note theme dende çalarsın ^_^ /Gambatte/ :)
  16. Eksiklerin de o kadar olsun artik :p bence ilkine göre harikasın ^_^ Elimden geldiği her yerde paylasirim (instagrama attım birazdan face dende paylaşırım elimden gelen heryerde / cok hos calmissin gercekten ama ya / ) ;)
  17. Sınavlar bitsede kızlarla yatılarımız başlasa ya ^_^ :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Cok uzakta oturuyorum siz eğlenin :D

3. °•°NekoAiri°•°

°•°NekoAiri°•°

Ben mamak saimekadindayim ^&^

sen bilirsin ii madem bize iyi eğlenceler ^_^

4. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Saime kadın mı? Hangi okulda okuyosun sen? :D Evin tren yolunun neresinde? :D

18. °•°NekoAiri°•°

Merhabalar :)

Hoşgeldin keyifli forumlar ^_^
  19. Anime boy girl lerin toplanmasi harika bir otaku olabilmek japon bi arkadas edinmek ^_^
  20. ♥ ♥ ♥ :F Cadilar Bayramii ... Doğum Günüm ^_^ ♡ ♡ ♡

21. °•°NekoAiri°•°

Merhaba ^_^

Tamda benim kafasin hosgeldin (bende genelde romantik komediciyim 5 ay oldu animeci olali ;) ) Keyifli forumlar
  22. Sonbahar serisi mükemmel de sınavlar olmasa hepsini biriktirip 4 günümü full animelere vericem :) kesin ama 4 gün yetmez diminya :D off of
  23. °•°NekoAiri°•°

Bizde de olsa...

Lise 1 deyim ama bizde muzik dersi istiklal marşı okumakla geçiyor . Yüzme desen haftada bir zaten beden yerine yüzmeye gidiyoz :P Benim cok fazla istedigim sey uta no prince sama daki gibi bir müzik okuluna gitmek yada en azindan o tür aktiviteler yapabilmek Kısaca muzik klübüne gitmek isterdim ^_^ çok güzel olurdu :(
  24. Oyy inanmiyorum ya çok sevindim haber için çok teşekkürler yaa :D 2.sezonda tomoe yi biraz daha romantik bekliyorum aslinda ayrica nanami de biraz duzelebilir ^_^ iyi olur yani neyse umm.... umarim çabucak yayinlanir ya :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.