Jump to content

°•°NekoAiri°•°

Kayıtlı Üye
    196
  • Last visited

• Days Won

9

Reputation Activity

1. Beğen
    °•°NekoAiri°•° reacted to Hokage_Minato in Hatsune Miku Kimdir ? Ne ayaktır?   
    türkiyede olsa hiç düşünmem giderim tek ben olsamda konserde yinede giderim :D Saçma değil bence
  2. Beğen
    °•°NekoAiri°•° got a reaction from OneAutmnLeaf in Ecchi FC [+18]   
    Cakilmadim ben :D 2 ay ara verip sonbahar uykusuna yattım sadece . B) Telefon gelince zaten o 2 ayin acisini cart die cikardim no pro :D
  3. Beğen
    °•°NekoAiri°•° reacted to Barış in Ecchi FC [+18]   
    her seferinde yazıp duracağına imzana eklesene bunu :D imzanın varoluş amacı bu zaten :D 
  4. Beğen
    °•°NekoAiri°•° reacted to kurumi chizuru in tanısalıım   
    Minna-san bende Turkanime ailesine katılmaya karar verdim daha yeniyim umarım yeni arkadaslar edinebilirim :v :3
  5. Beğen
    °•°NekoAiri°•° reacted to Dike in Yaşadığın En Korkunç Olay?   
    benim için yaşadığım en korkunç anı diyebileceğim 2 anı var ve ikiside korkunçtu.
    Sanırım ilki 5 yaşımdayken oldu. Ramazan bayramında bütün şekerleri çikolataları yiyen benin hayliyle karnım ağrımıştı. Ilk gün bende şekerler yüzünden ağrıyor sanıyordum. Ertesi gün annenlere söyleyince onlarda şekerden olduğunu zannedip beni hastaneye bile götürmemisler. Sonraki gün karnım önceki iki güne göre çok daha fazla ağrıyordu anneme gene söyledım yine inanmadı ve hastaneye götürmedi. O gün uykuya yattım ertesi sabah annemler uyandırmaya çalışmış kalkamamısım. Yarı baygın halde beni hastaneye götürmüşler. O sırada babamın işi gereği muştaydık. Tabi muşta o zaman doktor bulamamıştık. Beni elazığ ya götürdüler. Oraya vardığımda nabzım zor hissediliyormuş. Ameliyata almışlar annenlere hazırlıklı olun Herşey olabilir demişler. Şans eseri ameliyat başarılı geçmiş ve ameliyattan çıkmıştım. Uyandıktan sonra anneme bunların hepsi senin suçun demiş ve Tekrar uyumusum. Annemde bu lafımın ardıdan bayılmış.(söylediğimi hatırlamıyorum sorun bu)
    ikincisi annemin sinir krizine girip intihar etmeye çalışmasıydı. Son dakikada engelledim.
  6. Beğen
    °•°NekoAiri°•° reacted to °•°NekoAiri°•° in Yaşadığın En Korkunç Olay?   
    Benim en korkunc olayım kaçırılmamdı.
    Beni kuytu bir yere götürüp çantamı üstümü başımı kontrol ettiler . Biri tam üstüme geliyodu ki ( bizim teyze beni görmüş. Eline sopa almis bide polis aramis . Allah razi olsun o kadına yaa -_- ) Polis daldı içeri daldilar bam güm çat pat . Sonra onlara ne oldu bilmiyorum.** Tabi biri bana tecavüz etmek üzere olduğu için 1 yıl kendime gelemedim. Hala da korkarim o yüzden o olaydan beri kendimi korumak adına bir piskopata döndüm ** -sadistliğim de ondan sonra ilerledi bu kadar yoğun bi acı çektirme isteğim yoktu . **Şuanki halimle hem kendimi hem arkadaslarimi koruyacak kadar iyiyim . // Dostum gelişmek bu olsa gerek //
    Neyse işte bu da benim en kötü olayım millet :D
  7. Beğen
    °•°NekoAiri°•° reacted in Yaşadığın En Korkunç Olay?   
    Anlamsız sıkıntılar, içimin daralması ve birkaç defa köpek kovalamıştı. 
  8. Beğen
    °•°NekoAiri°•° reacted to slimjack in Hadi Tanışalım :3   
    Hoşgeldin aileye burada iyi vakit geçireceğini umuyorum ^_^

:o Demek sende DxD'cisin imzayı gördüm direk :lol: Bendensin ;)
  9. Beğen
    °•°NekoAiri°•° reacted to Giselle Night in Hadi Tanışalım :3   
    Herkese konnichiwa   :31:
    Uzun zamandır türkanimetv'den anime izliyordum sonunda aranıza katılmaya karar verdim :4:
    Bu aralar love stage ve brothers conflict'i izliyorum :17:
    Ben nedense biraz narsist ve yetenekli olan karakterleri daha çok seviyorum bazen 2. karaktere aşık olduğum da doğrudur
    müzikleri güzel olan animeleri izlemeyi daha da çok severim :7: 
    Anime önerilerinize her zaman açığım umarım iyi geçiniriz :24: :32: :23: :4: :17:

10. Beğen
    °•°NekoAiri°•° reacted to misas in Sword art online 1 de en sevdiginiz karakterler (neden?)   
    En sevdiğim yok ama en sevmediğim karakter Asuna. Bir türlü ısınamadım bu kıza.
    Al bak kafiye de yaptım :D  klsjdklsdas
  11. Beğen
    °•°NekoAiri°•° got a reaction from myoujouu in Sword art online 1 de en sevdiginiz karakterler (neden?)   
    SAO da genel olarak bir çoğumuz kirito hayraniyiz.
    Peki orda sevdiginiz baska karakterler ya da dikkatimizi ceken en guzel bölüm hangisi
    Ben
    Kirito'nun Sadece sao daki ilk halinden hoslaniyorum
    Yui en sevdiğim candy girl'üm
    En dikkatimi ceken bölümlerse Kiritonun Asuna ile olan aşk'lari icin elinden geleni ardina koymadigi her bölüm ^_^
    Ee Sizin ki
  12. Beğen
    °•°NekoAiri°•° reacted to Nanilyas in Hatsune Miku   
    Hatsune Miku yu dinleyeniniz var mı hologram sanatçı orkestra gerçek sadece sanatçı hologram ve sesi muhteşem :D dinlemenizi öneririm Sadece Miku da değil Luka,Rin,Len,Gakupo,Meiko,Kaito,Gumi adlı hologram sanatçılar da var hepsi çok tatlılar 

13. Beğen
    °•°NekoAiri°•° got a reaction from otakuxxx in Konnichi wa ^-^   
    会えて嬉しいです。
    aete ureshii desu.
    Tanıştığıma memnun oldum. keyifli güzel forumlar sıla
    ( bende ankarada oturuyorum mamakta ^_^ )
  14. Beğen
    °•°NekoAiri°•° got a reaction from OneAutmnLeaf in Konnichi wa ^-^   
    会えて嬉しいです。
    aete ureshii desu.
    Tanıştığıma memnun oldum. keyifli güzel forumlar sıla
    ( bende ankarada oturuyorum mamakta ^_^ )
  15. Beğen
    °•°NekoAiri°•° reacted to OneAutmnLeaf in Konnichi wa ^-^   
    Anime ile yatıp anime ile kalkar olduk anime candir can ^^
    《♡♥♡》Anime For Ever 《♥♡♥》
  16. Beğen
    °•°NekoAiri°•° reacted to otakuxxx in Konnichi wa ^-^   
    Adım Sıla. Anime izlemeye bundan yaklaşık 1.5 sene önce başladım. Tuhaf bir şekilde devamlı izlemeye devam ettim ve şimdi burdayım! Hajimemashite!!
  17. Beğen
    °•°NekoAiri°•° reacted to Ani.Maxiventus in Herkese Merhaba ^_^   
    Merhaba demeden önce şöyle bir dolaştım. Açıkçası böyle bir manzarayla karşılaşacağımı ummuyordum. Anime de yaş skalası oldukça genişmiş çok sevindim ^_^ 

Kızlar arasında klişe olacak ama bende ilk anime izlemeye anime olduğundan habersiz Ay savaşçısı ile başlamıştım. M.Ö. :)  sabahları erken saatte yayınlandığı için uyanamadığım da ağladığım yegane animedir kendisi :D 

Son bir yıldır aktif olarak anime izliyorum. Bundan önce tam bir kitap kurduydum. Bazılarınıza bu süre kısa gelebilir ama içini dolduracak çok şey olduğu zaman, günün yüzlerce cebi vardır misali keyifli bir zaman geçirdim.

100'den fazla seriyi bitirdim. Arayış içindeyken Türk anime sitesinin panelinden foruma üye olmamı önerdiler. Anime dünyasına hitap eden çok faydalı bir forum olmuş, emeği geçenlere teşekkür ederim...

Türü farketmez ama tercihim; Shoonen, Gizem, Fantastik, Dram, Romantik seriler ( ne kaldı geriye diyeceksiniz :rolleyes: ) kısacası size hitap eden herhangi biri olabilir, önerilerinizi bekliyorum...

-Yoroshiku onegai simas ;) 

18. Beğen
    °•°NekoAiri°•° reacted to Mr. Irish in Dış güzellik mi ? İç güzellik mi ?   
    Herkese sorsan "ÖNEMLİ OLAN İÇ GÜZELLİK" der. Ama kimse çirkin bulduğu birinin içini merak etmez.
    Güncellemesini paylaştım farklı farklı görüşler geldi zed ise fikir verdi bende konuyu açıyorum size göre hangisi bana göre iç güzellik çünkü birinin dış görünüşü ne kadar iyi olursa olsun huyları kötüyse onu sevemezsin
  19. Beğen
    °•°NekoAiri°•° reacted to Dareka in Dareka'dan...   
    İsmini kullanacağım Azra. Güzelmiş. (:

Kendisinin istediği gibi hitap edeyim kanka. (:
  20. Beğen
    °•°NekoAiri°•° reacted to °•°NekoAiri°•° in Dareka'dan...   
    Istersen azra de
    istersen de airi de :D fark etmez :D
  21. Beğen
    °•°NekoAiri°•° reacted to Dareka in Dareka'dan...   
    Hadi ya yeni üyeler gelince bu liste değişiyor mu? Güncel mi yani? :D

Hoşbulduk. (:
    Aslında siz de bana size nasıl hitap edeceğimi yazsanız epeyce güzel olur. (:

Hoşbulduk. Teşekkür ederim.
  22. Beğen
    °•°NekoAiri°•° reacted to AlleriyaSC in Herkese Merhabalar :)   
    Bu arada arkadaşlar Anime önerimi yaparmısınız ilginç olan türlerden şu ana kadar sadece Naruto ve K-on izlemişimdir :D
    (Naruto'yuda arkadaşım önermeseydi zaten daha geç başlamıştım :D)
  23. Beğen
    °•°NekoAiri°•° got a reaction from AlleriyaSC in Herkese Merhabalar :)   
    Hosgeldin one chan ^-^ keyifli forumlar
  24. Beğen
    Hoşbulduk saolun :)
  25. Beğen
    Arkadaşlar adım Elifnur 1 yıldır daha anime felan takılıyorum arkadaşım sayesinde Türkanime forum'u buldum ve sizlerle tanışmak isterim .
    İnş. iyi geçiniriz şimdiden tanıştığımıza memnun oldum :)
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.