Jump to content

Megane-Chan

Kayıtlı Üye
  • Content Count

56
  • Last visited

About Megane-Chan

• Rank
    Level 1
  • Birthday 06/26/2001

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

2,010 profile views
  1. Watashi ga Motete Dousunda izliyorum.Mangasına da aşığım Alttaki Higurashi no Naku Koro Nİ izlemediyse çok şey kaçırıyor.
  2. Kenshin çok süper bir karakter idollerimden biri.Fakat aşık olduğum karakter Ulquiorra Schiffer'dan başkası olamaz .Tek aşkım .
  3. Ben direk hangi animeden istediğimi söyleyeceğim Higurashi'den Rika'nın vahşet içerikli bir resmini alıyım
  4. Saber sayılıyor mu? Ben de Boyutlar arası seyahat edebilen piskopat bir kız karakter alıyım
  5. Direk Türkiyeyi getirdim Bana crossdress yapan bir kız getirin ama haremi olsun
  6. Bir insandan esinlenmiş bayan anime karakteri alayım :whistling: Maria antoinette Beyaz saçlı kırmızı gözlü hasta bir kadın
  7. Sims 4 Get to School modunu indiriyim mi? Güzel mi?

8. Sims 4'e mod indiriyorum ama çoğu çalışmadığı için kafayı yemek üzereyim
  9. Bana Hafızasını kaybedip ardından mezarda ana karakterle karşılaşıp ana karaktere neden geldin buraya diyen sonra arkdaşımı kaybettim cevabı alan bi karakter istiyorum :P Bahsettiğin karakter Tasogare otome x amnesia 'dan mı aklıma ilk o geldi
  10. Bence yerinde bir yorum olmuş.Yorumu anlamak için on kere okudum zaten :studying-onion-head-emoticon:
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.