Jump to content

Naussica

Üyeler
  • İçerik sayısı

204
  • Son ziyareti

1 Takipçi

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

1552 profil görütülenme

Naussica üyemizin başarıları

1. Naussica

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlemedim :D Alttaki Ore no Nounai Nentakushi ga Gakuen Love Comedy wo Zenryoku de Jama Shiteiru izlemiştir. :D Yazarken yarım saat düşündüm öylemi böylemi diye
  2. Naussica

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlemez olurmuyum hiç ya :D gerçi dövüş sahnelerine alıştığım için sadece slice of life için izlemiştim ama :D Herneyse alttaki benim İzlediklerimin arasından en iyisi olarak düşündüğüm Steins:Gate'yi izlemiştir değilmi ?
  3. Boş olmasında ne olursa olsun :D

1. bbbbbbbbbbbbbbbbb

bbbbbbbbbbbbbbbbb

TEOG dan mi bahsediyoruz kdkdkdk

2. Kadir-

Kadir-

Klasik sözel sınavdır kesin :D boş bırakma yaz geç :D

4. Naussica

Bu Animeyi İzledin mi?

İzledim.Başta sarmadı boş vakitlerimde izlerim diye dedim kendi kendime ortalarda sarmaya başladı güzeldi :D Alttaki Gakkou Gurashi veya Charlotte izlemiştir kesin.O değil izlemese garip olmuyormu zaten ? :D
  5. Naussica

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlemedim o ne öle ya :D 2005 neyse alttaki kesin P.A works un en az 3 animesini izlemiştir
  6. Naussica

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

"Herzaman adalet kazanmaz,kazanan taraf adalettir" Yagami Light (Kira) ---------------------------------------------------------------------- Filminde söyledi diye hatırlıyorum sadece bide şaka maka yine sadece adalet kazanıyor afsjhhgas :D
  7. Inori'nin yanında olmak isterdim nedenini kalbim biliyor ... asafsuysa :D ciddiyim
  8. Naussica

Size Göre En Güzel Kız Anime Karakteri ?

Anlamlı dersen bir çok var ama güzel dersen Eli geliyor aklıma Ayase Eli :D Honoka fanıyım aslında Honoka ve Tsubasa
  9. Alttaki 110 tane izlemişdir EDİT: +300 izledim :D
  10. Tavsiyemce 2 rotadanda 3-4 bölüm hazırlayıp hafta hafta atmalısın o 1 haftalık sürelerdede diğer bölümleri yazmalısın bu kadar bekletmemiş olursun hem yanlış anlama bu benim tarafımca düşüncem zamanın olmayabilir eline sağlık yine
  11. Naussica

Hayatta yapmayı sevdiğiniz 5 şey.

1-Anime izlemek 2-Bitirdiğim animeyi tekrar izlemek 3-Kitap okumak (Zetsuen no Tempest izlerken Shakespeare'ye kancayı taktım o zamandan beri okurum değişik değişik kitaplar :D ) 4-Kutu erişte yemek 5-Waifu'mu savunmak
  12. Naussica

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

Şakamı yapıyosun tabikide Miyazono Kaori baktıkça içim açılır,Gözlerim rengarenk falan olur
  13. Bu sezon full izledim bu sezonda yapıcaz biseyler artık :D Noragami ne zamandır bekliyodum :D
  14. Naussica

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Jitsu wa watashi wa 9 Gangsa 9 God Eater 6 Rokka no Yuusha 9 Nanatsu no Taizai Ova 2 Jormungand:Perfect Order 8-9-10
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.