Jump to content

Naussica

Üyeler
  • İçerik sayısı

204
  • Son ziyareti

Naussica kullanıcısının paylaşımları

1. O kadar animenin seiyuu sunu gördüm ki artık bunlar biraz bayıcı geldi. bas karakter iyi güzel çevirmiş ama her sahnede sanki kendi konusmuyor hikayeyi anlatan biri gibi konusuyor gibi geldi bana ama bu kadar emek vermissiniz tebrik ederim :)
  2. Nyan nyan .:D Elfen lied op 1 (Lilium) ai yori aoshi op 1
  3. Naussica

Merhaba TürkAnimeTv Ailesi :)

Genelde yeni baslıyanların animesi Death note olur sürükleyici bir hikayesimi var desem cokmu bilim kurgu ya giriyor desem bilemedim ama Death note öneririm Hoşgeldin
  4. Abi o duyguyu veremez mesela bir ağlama sahnesinde "Neden bunu yaptın" bu kelimenin japoncasıyla aynı duyguyu vermez ama yinede saygı duydum kurarsanız desteklerim yinede :)
  5. Naussica

Animelerin En Seksi Erkekleri Seçildi

Yuuzan'ıda ekleselerdi keske su masumluk :D
  6. Naussica

İchiruki mi,İchihime mi?

Orihime daha bağlı bence o yüzden ichigo-orihime ichigo'ya vasto lord'e lar yüzünden kacırılınca bile ona böyle kötü bisey yapamam diye öpememisti onu orihime
  7. Naussica

( 23 / 22+ ) Shigatsu wa Kimi no Uso

Hikayenin %70 i müzige deilde romantizm e giderse TAÇE nİn çevirdigi en sevdigim animelerden biri olucak gibi görünüyor :)
  8. Naussica

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

Yuzuhira İnori tabikide :D
  9. Naussica

Shinmai Maou no Keiyakusha Animeye Uyarlanıyor

Karakterler ecchi'ye cok uymuyor gibi ama fazla kawaii o yüzden kesin izlerim :D
  10. Abi bütün karakterler birisine benziyor :D Kanae Ito=Tachibana Mei(Sukitte ii na yo) Takahiro Sakurai=Kento Miura(Kimi ni todoke) Dierlerinide benzettim de hatırlayamıyorum simdi.İlgimi çekti ama izliyicem :D
  11. Tina (Ai yori aoshi) : içinden herzaman bi kedi falan cıkıcak gibi dişler falan yabani birazda hem :D itici demiyimde gıcığıma gidiyor :D
  12. Bende piyanodan pek anlamam ama harika olmuş ve baya emek harcamıssın gibi Elfen Lied opening bekliyorum :D
  13. Eline sağlık -Arigatou
  14. Naussica

Zangetsu Gerçek Oldu

Abi kim istemez ya bide sey var onda gözüm kalmıstı Freezing de Bridgette L. Satellizer'ın cisimlesmis silahı varya :)
  15. Naussica

Aşık Olunan Anime Karakterleri

İmzamdaki İnori'ciğim,Kanzaki Aria Holmes, azda bencil tavırları olucak,Hizmetci fantazim var zaten Ayuzawa Misaki :D
  16. Naussica

İmkansız Aşk Yoktur. (Ateş ve Su)

Çok beğendim ateş ve su arada böyle seylerde olmalı.Tek bölümlük anime falan olur bundan :D Başarılı
  17. Naussica

Nerede O Eski Animeler Diyenler İçeri. (ANKET)

Bi tane cocugun yuzunden Tv den kaldırıldı :unsure: Pokemon
  18. Naussica

Size göre "En Berbat/Kötü Sonu Olan Anime"

Toradora, Abi o nası son ya spo vermiyim izleyen anlar Tonari no kaibutsu-kun, 2012 nin animesi bisi demiyim 2.sezon gelmesi lazım o sondan sonra ama :P
  19. Naussica

Anime Dünyasının En Seksi Hatunları

Tabikide İnori Yuzuhira! Herkez vucut la işi kapatmıs İnoriyi yaşamak lazım :D
  20. Naussica

Yuri FC (+15)

Güncelse benide alın :P :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.