Jump to content

Alers

Üyeler
  • İçerik sayısı

47
  • Son ziyareti

Alers kullanıcısının paylaşımları

1. Alers

Kırmızı İblis[FF]

Çok teşekkürler. :D ​21. Bölümü yükledim.Ehliyet,üniversite kayıt derken bir aydır bölüm yükleyememiştim bu arada 21. bölüm biraz daha yan hikayemsi dünyada ki başka bir güç odağınıda tanıtmak istedim.
  2. Alers

Kırmızı İblis[FF]

Bölüm 20 eklendi ama son bölümün iyi olup olmadığından emin değilim :D
  3. Alers

Kırmızı İblis[FF]

Çok teşekkürler şimdi bitti Lys kafam rahat daha hızlı ve daha uzun yazarım artık ya :D
  4. Alers

Kırmızı İblis[FF]

Tam şuan yeni bölüm geldi :D Geciktirdiğim için kusura bakmayın yarın LYS olmasaydı biraz daha uzun olabilirdi ama olmadı işte :(
  5. Alers

Kırmızı İblis[FF]

Teşekkürler,yazabilirsem inşallah en uzunuda olacak :D Teşekkürler,aslında bölümlerin içinde azar azar veriyorum ayrıntıları hepsini başta verseydim eğlenceli olmazdı öyle ya :D
  6. Alers

Kırmızı İblis[FF]

FF'a başladığımdan beri uzun bir arc yazamadım hep aklımdaydı o yüzden uzun bi arc için girişi biraz kısa tuttum ama diğer bölümler yine eski uzunluğunda olacak bu arada okuduğun için teşekkürler :D Çok teşekkür ederim,okunup okunmadığından biraz şüphe duyuyordum ama çok rahatlattı bu :D
  7. Alers

Kırmızı İblis[FF]

Teşekkürler,ilk 5-6 bölümü genel olarak kötü kısımları diye değerlendiriyodum daha önce ama iyi olduğunu duyunca sevindim :D
  8. Alers

Kırmızı İblis[FF]

Çok teşekkürler,bende bölümlerin arasına fazla zaman koyduğum için okunmadığını sanıyordum artık mutlu oldum :D
  9. Alers

Kırmızı İblis[FF]

Bölüm 18 geldi.Karanlık Elf'in Hazinesi en az beş bölüm sürer :D
  10. Alers

Kırmızı İblis[FF]

17.Bölüm geç olsada geldi :D
  11. Alers

Kırmızı İblis[FF]

Çok teşekkür ederim :D Bu arada 16. bölüm geldi birazcık kısa ama :D
  12. Alers

Küçük Kardeşimin Yamyam Abisi | 3. Bölüm

Kelime seçimlerin ve anlatış tarzın çok hoş,açıkçası ben kurgulardaki ortamlarda tamamen karanlık bir havayı sevmiyorum ama anakarakterin alaycı cümlelerinin herbiri karanlıktan çıkıp bir anlığına aydınlığı tekrar görmeni sağlıyo o yüzden karanlık tamamen boğmadığı için sıkılmayıda engelliyo.Devamını bekliyorum :D
  13. Alers

Kırmızı İblis[FF]

Teşekkürler birlik kurabilme sadece oyunculara özgü yani oyuncu hepsi :D
  14. Alers

Kırmızı İblis[FF]

Kısa bir YGS arasından sonra 15. bölüm geldi :D
  15. Alers

Kırmızı İblis[FF]

Teşekkürler,hepimizin ortak rüyası tam bi sanal gerçeklik :D
  16. Alers

Kırmızı İblis[FF]

"Hayır seni öldürmeyeceğim,sen ölmeyi bile haketmiyorsun onun yerine senin boynuna bir tasma takıp şehir şehir gezdireceğim ta ki köpekler bile sana acıyarak bakıncaya kadar." gibi bi cümle duyulabilir ya :D Teşekkür ederim en kısa zamanda 15 gelecek :D
  17. Alers

Kırmızı İblis[FF]

Bir iki güne gelir ygs yüzünden yazamadım bi kaçgündür :D Shounenlerde normal ya bence öyle karakterler bide Alers'ın bulunduğu dünyada tekrar canlanma var öyle bişey olmasıydı Alers'da bu kadar rahat öldüremezdi gibi geliyo bana :D
  18. Alers

Kırmızı İblis[FF]

Alers Barlas olarak tamamen sıradan biride yaşadığı hayattan sıkıldığından içinde dışarı vurmadığı bi psikopat tasarlamış hep,başka bi boyuta geçincede serbest bırakmış :D Gerçek hayatta veya kurgularda psikopat karakterlerin hep bi sebebi olur geçmişi falan filan ama bence en tehlikelisi Alers gibi sebepsiz, tamamen dürtülerinden kaynaklananlar,teşekkürler bu arada :D
  19. Alers

Kırmızı İblis[FF]

Arena yazmasaydım içimde kalırdı ya teşekkürler bu arada :D Eyvallah şimdiye kadar iki uzun ara verdim ama elimden geldiğince yazmaya çalışıyorum :D
  20. Alers

Kırmızı İblis[FF]

14. bölüm eklendi.Diğer bölümlere göre birazcık daha uzun ve kata silvia sağolsun resimli :D
  21. Alers

Kırmızı İblis[FF]

Teşekkürler,elimden geleni yazıyorum :D Teşekkürler,fazla ısınmasın diye kapatmıştım biraz beynimi sıkılıp tekrar açtım :D
  22. Alers

Kırmızı İblis[FF]

Teşekkürler,bir sonraki bölüm biraz daha şüpheleri giderecek tarzda yine 2-3 güne gelir :D
  23. Alers

Kırmızı İblis[FF]

Uzun aradan sonra bölüm 13 eklendi.
  24. Alers

Kırmızı İblis[FF]

Kış uykusundaydım uyandım,en geç 2-3 gün sonra eklerim bir bölüm :D
  25. Alers

Kırmızı İblis[FF]

Ne kadar fazla yapayzeka veya oyuncu öldürürsen silinmesi o kadar zorlaşıyor oyunlardaki pk anlayışıyı gibi.Silinme olayıda ya bir rahip tarafından kutsanmalısın yada belirli bir süre beklemelisin ama beklerken bu süre içinde yaratık öldürürsen silinme hızı artıyor.Rahiplere kutsanmak daha zor iş farkedilmeden tapınağa gitmelisin ve rahibin sana verdiği arınma görevini yerine getirmelisin ondan sonra kırmızı işaret siliniyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.