Jump to content
  • Create New...

Yellow Flash

Kayıtlı Üye
  • Content Count

55
  • Last visited

1 Follower

About Yellow Flash

• Rank
    Level 1
  • Birthday 02/17/1995

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

601 profile views
  1. Kara no kyoukai serisini bitridim.Higurashi no naku koro ni serisine başladım
  2. İzledim. Alttaki Ghost Hunt izledi mi ?
  3. İzledi. Alttaki Kokoro Connect izledi mi ?
  4. Piskopat sapık karışımı bir adam :D Hisoka reyiz(hunter x hunter)
  5. Dragon Ball serisine başlayacağım ama kafam karıştı izleme sarısını düzgünce yazar mısınız ? Bu kai falan ne alaka.Hangisini izleyip hangisini atlamam lazım :)
  6. Ne zaman Accel World izlemek için sayfaya gitsem resimdeki ana karakter yüzünden hep vazgeçmişimdir.Adam gibi karakter bulmadılar herhalde :D
  7. Önerilerini ekledim ve şu an nobunaga concerto izlemeye başladım çizimleri değişik ama güzel gidiyor şu an sevdim.
  8. İzledim hepsini güzeller başka şöyle bilinmeyenlerden var mı ?
  9. Bana da içinde cool bir karakter barındıran bir anime önerir misiniz :D planlı,taktikli anime var mı başka ? Code geass,death note,ZnT hariç
  10. Sword Art Online II başladım.Uzun zamandır tereddüt içndeydim.İyi gibi şu an
  11. Baya güzel gidiyor.Yalnız benim en çok merak ettiğim şey şu natsunun zerefin abisi olduğunu öğrendiğin de ne gibi bir tepki verecek :) Birde natsu şeytanlaşmaya başlıyor gibime geliyor durmadan kolunu tutmalar falan,kafamda deli sorular :D
  12. Şu an zaten 64.bölümdeyim, dediğiniz gibi çok fazla power up yapmıyor.Gerçi ben bir anda power up yapanları seviyorum nedense(natsu) :D Ama ilerde güçleniyorsa sıkıntı yok çünkü hafiften sıkmaya başlıyordu bu durum.

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.