Jump to content

Beyza Kılıçcıoğlu

Üyeler
  • İçerik sayısı

22
  • Son ziyareti

Beyza Kılıçcıoğlu hakkında

• Doğum günü 11/07/2002

Profil Bilgileri

Beyza Kılıçcıoğlu üyemizin başarıları

1. bence naruto iyi olmamış teknoloj aşırı gelişmiş ,naruto bitseydi çok iyi olurdu konuyu gereksizyere uzatmaya gerek yok bence sasuke ve naruto dünyayıgezmeye çıkmasalardı konuyu boşu boşuna uzatmaya gerek kalmayacaaktı
  2. Beyza Kılıçcıoğlu

Naruto (Spoiler İçerir)

Naruto güzeldide movie nasıl olacak ,o göktelenleri filan görince çok şaşırdım:(((((( ozamana kadar ninja diye birşey kalmazki,naruto tip olmuş zaten neyse izliycez artık
  3. Naruto ve sakura ,narutonun tatlıca sakura-chan demesine alışmışım :((((((((((
  4. Beyza Kılıçcıoğlu

Naruto (Spoiler İçerir)

Manga gerçekten çok güzeldi,kakashinin hokage olaması beni baya şaşırttı herşey hayla ettiğimden farklıydı ,ben naruto filan hokage olur zannediyordum daha doğrusu öyle hayal etmiştim :hate-onion-head-emoticon: .ayriyetten bence ilerde sakura ile sasuke evlenir narutoda hinatayla evlenir, kakashi bekar kalır :P :P :P
  5. Narutonun o güzelim limon sarısı saçlarına noolmuş :o :o :o oysaki saçları gür ve çok fazla güzel idi :bled1-onion-head-emoticon: asker tıraşı narutoya hiç yakışmamış :(((((( o gördüğüm garip adam sasukemiydi :confused-onion-head-emoticon: SANIIM BEKLENTİLERİMİ ÇOK FAZLA TUTMUSUM FARKLI BİR ŞEY HAYAL ETMİŞTİM( benimde herkes gibi hala içimde sakura isteği var sanırım narutonun ağzından 'sakura -chan ' kelimesi çıkmasına alışmışız .ben movie çıksa bile izlemiyeceğim çünkü büyük ihtimal naruhina ikilisi birlikte olucak,bence sakura olmalı,umudumu naruto shippudenin mangasına saklayacağım:((
  6. eğer animelerden türk filmi filan olursa kesin halay çeker, ankaranın bağları oynar ve horon teperler:))))))))))))))güzel bir fikir fakat bence iyi olmaz sonuçta ortaya güzel bir şey çıkmaz en iyisi ORJİNAL JAPON ANİMELERİNİ OLDUĞU GİBİ İZLEYELİM ELİMİZİ ATMAYALIM ...
  7. Ben şahsen naruto dan isterim ama konusu farklı olarak(komedi).................. sitesinde bir naruto videousu izledim gerçekten çok komikti o vidiodan dizi yaparlarsa çok güzel olur:)))))) buarada eğer animelerden türk filmi filan olursa kesin halay çeker, ankaranın bağları oynar ve horon teperler:))))))))))))))güzel bir fikir fakat bence iyi olmaz sonuçta ortaya güzel bir şey çıkmaz en iyisi ORJİNAL JAPON ANİMELERİNİ OLDUĞU GİBİ İZLEYELİM ELİMİZİ ATMAYALIM ...
  8. Beyza Kılıçcıoğlu

( 11 / 11 ) Karen Senki

Konusunu beğendim ,duyguları hisleri ve ruhları olan insanlarla cansız duygusuz ruhsuz acının ne olduğnu bilmeyen makineler ,ilerleyebilecek derin bir konusu var ,şimdi bir bakacağım:))
  9. Beyza Kılıçcıoğlu

Bence Sasuke ölür![Spoiler İçerir]

Bence sasuke ölmez,sonuçta empati manyağının(narutonun)onun üzerinde baya bir emeği var hem aralarında sıcak arkadaşça özel bir bağ var ,hem sasuke ölürse çoğuzaman işlenen naru ve sasu ilişkiside biterdaha doğrusu anime biter .bide sasukenin bunlaru söyledikten sonra ölmesi imkansız
  10. Beyza Kılıçcıoğlu

Naruto (Spoiler İçerir)

Naruto 698. bölüm çok güzeldi,sasukenin bunları deyeceği hiçbir zaman aklımın ucundan bile geçmezdi sasukenin dediklerine gerçekten çok şaşırdım hatta gerçek mi bu diye düşündüğüm bile oldu ama en çok manganın son sayısındaki resmi sevdim (sasuke ve narutonun yanyana yatması,sonunda sasukede narutodan nefretini çıkrardı,ikisi savaştı ve sevgilerini nefretlerini ÖZELLİK LEDE GERÇEK DUYGULARINI ortaya saçtılar ve sonuç ;ikiside kaybetti DÖVÜŞÜ VE TEK KOLLARINI! ) naruto ve sasuke arasında çoğu zaman garip(birbirlerini zaman zaman rakip olarak ve bazenleri arkadaş olarak görmelerinden) ama yinede sevgi dolu sıcak ve koparılamayacak duygusal büyük bir bağ var, bunun sebebi narutonun en başta sasukeyi kıskanması ve sonradan onla bir bağ kurmayı ,empati kurmayı başarmasından kaynaklanıyor .Buarada bazı naru fanları sasu ölücek diyor,sasu fanlarıda naruto ölücek diyor bence ikiside ölmeyecek çünkü ikisinden biri ölürse hikaye biter hem narutonun başından beri zaman zaman naruto ve sasuke arkadaşlığına, bağına değindiler ,hatta türkanime bunla ilgili video bile yaptı eğer ikisinden biri ölürse bile diğeri için çok fena olur.bunu .Bunun dışında bölüm çok güzel ve duygusaldı ,konu dışında da bence kakashi maskesini çıkarsa iyi olur zaten kimsenin umurunda değil(acaba dudakları nasıl, naru sasu saku nun hayal ettiği gibi mi : :))) ,fan artlar iyice meraklandırdı zaten rüyama da 1 -2 kere girdi :happy-onion-head-emoticon: kakashinin dudaklarını görmesek bile fanartlarla idare ederiz artık .Bide son b ir konuya değineyim (biraz fazla şeyler yazdım ama okursunuz artık) bence sakura naruto ya kalır sasukeye kalması imkansız .
  11. Ben ,gerçek ismimi kullandım ,eğer farklı koysaydım limonlupasta9 datlıramen22 utangiçhinatahokage 3den biri olur idi
  12. Beyza Kılıçcıoğlu

Çizim Kitabı Önerisi

Resimleri nasıl spoiye alabilirim?
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.