Jump to content

Darkness

Üyeler
  • İçerik sayısı

16
  • Son ziyareti

1 Takipçi

Darkness hakkında

• Doğum günü 07/27/2000

Profil Bilgileri

Darkness üyemizin başarıları

1. Darkness

Hikigaya Fansub

Oregairu Zoku'nun 11. bölümü ne zaman gelicek?
  2. Darkness

İlk AMV'mi yaptım! (Nisekoi)

Oooo Recdo. :D Bu arada yorumlarınız için teşekkürler, dediklerinizi deniyeceğim.
  3. Darkness

Ne mutlu bana. ^_^
  4. Darkness

Arigatou :D
  5. Bugün bi' anlık gazla Nisekoi'ye AMV yapasım geldi. Kendimi geliştirmeyi düşünüyorum. Yorumlarınızı beklerim. :D Buyrun; http://www.youtube.com/watch?v=4GHKL1mxrN0
  6. Darkness

İtiraf Köşesi

Sevdiğim kıza refleks olarak yumruk atmıştım. *-*
  7. Darkness

Türkanime.tv RPG severler kulübü

Yaz kardeşim. :D
  8. Darkness

En Çok Sevdiğiniz Film

Limitless The Game Blue Valentine The Notebook Taken A Perfect Murder One Day Remember Me Amelie The River Why Ensemble, c'est tout The Giant Mechanical Man Hysteria Last Night Flipped Serendipity Paper Heart Di yi ci Mujhse Fraaandship Karoge Aurora Restless Aralarından birini seçmek çok zordu.
  9. Darkness

Nisekoi 2. sezon'a yeşil ışık!

Bu haberi şansa bala gördüm ve çok sevindim. :D İşte bu be.
  10. Clannad'a başlamak istiyorum ama bir türlü vakit kalmıyor. Duyduğuma göre aşırı dram olan bir animeymiş ve arkadaşlarımdan spoilerlerini yemiştim ama başlıyacağım. :D Memnun oldum bu arada arkadaşlar.
  11. Merhaba arkadaşlar. Ben Deniz, 15 yaşındayım. İzmirliyim fakat şuan okul için Yalova'dayım. Fantastik edebiyat ile aram iyidir. Kitapları seven biriyim. Öneri isterseniz; A Song of Ice and Fire serisini öneriririm. Animeyle tanışmam yaklaşık 1,5 yıla yakın. İlk gördüğümde ne kadar kötü desemde izledikten sonra insanın daha fazla izleyesi geliyor. Animeye arkadaşımın tavsiyesi ile Sword Art Online ile başladım. Etkisiyle Accel World izledim ve böyle kopup gitti. Beni en etkileyen anime Angel Beats oldu. En sevdiğim anime şuan Nisekoi. İkinci sezonu beklemeye sabrım yetmedi mangasını okuyorum. :P Bende böyle biriyim işte.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.