Jump to content

Wash

Üyeler
  • İçerik sayısı

26
  • Son ziyareti

Wash kullanıcısının paylaşımları

1. hoşgeldin helena burada ihtiyacın olan yardımı bulacağına eminim umarım eğlenirsin Emre benim adım da :)
  2. Hoşgeldin deniz umarım burada mutlu olursun Emre ben de :)
  3. Wash

Herkese selam

hoşgeldin efe umarım keyifli vakit geçirirsin Emre ben de :)
  4. Wash

Top 10 Anime Opening

O naruto op yerine naruto op 1 olabilirdi efsane arıyorlarsa o daha efsane narutoya başlama sebebimin yüzde 50si :D Onun dışında liste fena değil sonuçta efsane olarak top 10
  5. Wash

Merhaba :D

Yok dostum bakmam kullanabilirsin :D Aklımdan geçenleri yazmışsın zaten :D baktım sayfana animeler sağlam :D Hoşbulduk Sangeetha.Teşekkür ederim sana da :D Hoşbulduk :)
  6. Wash

Hoşbulduk saybır berat :D :D memnun oldum çılgın :D Teşekkür ederim :D hoşbulduk Hoşbulduk inşallah Efekan memnun oldum
  7. Wash

hb esad memnun oldum :D Hoşbulduk adaş :)
  8. Wash

Geldi dostum sonunda ki ben okulda hiç kulübe veya anime seven birine rastlamadım malesef ama burada tanıştık :D Aynen haaa favori animelerimi beğendiysen süper :D :D Hoş bulduk dostum çok sağol :D Ben de memnun oldum varjo vakit çok buluruz :D
  9. Wash

Ne demek evet kardeşim öyleyiz sanırım sarı :D
  10. Wash

Hoşbulduk memnun oldum G umarım , teşekkür ederim :D anladım :D
  11. Wash

Biz de muhaciriz bulgaristan göçmeni o yüzden zaten rusça ve bulgarca benziyor memnun oldum kenan hoşbulduk :)
  12. Arkadaşlar istanbulda herkes için uygun ve mantıklı olan bir yerde buluşma düzenlemek istiyorum eğer katılım olursa kesin gelirim diyen arkadaşlar varsa liste hazırlayacağım bayramdan sonra istanbulda olacağım ve ortak karar verilen bir mekanda yer ayarlayabilirim güzel olacağını düşünüyorum katılımlarınızı bekliyorum :)
  13. Wash

bulgarca mı bu :D
  14. Wash

Hoşbulduk teşekkür ederim :)
  15. Wash

Hoşbulduk :) Hoşbulduk :)
  16. Wash

Hoşbulduk :)
  17. Wash

Hoşbulduk züleyha memnun oldum teşekkür ederim sanada iyi forumlar :)
  18. Wash

Hoşbulduk nw :D Hoşbulduk kaan memnun oldum :D :D Hoşbulduk çiğdem memnun oldum teşekkür ederim sanada iyi forumlar :)
  19. Wash

Hoşbulduk, çok teşekkür ederim :)
  20. Wash

önemli değil olabilir böyle :D
  21. Wash

Afedersin anladım şimdi :) Ben hazırlıktayım şuan sadece ingilizce görüyoruz kolay gerçekten tabi bölüme geçince farklı olabilir ama ikimizde kendi derslerimiz aynı zorlukta geliyor :)
  22. Wash

Hoşbulduk efekan memnun oldum :D
  23. Wash

Hoşbulduk azra çok teşekkür ederim :D sanada lisende başarılar :D bana hava his demicem ama sana bayagi bi zordur şurayı anlayamadım ama teşekkür ederim keyfli forumlar eminim ben de ona :D
  24. Wash

Haklısın atakan hoşbulduk ben de memnun oldum :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.