Jump to content

whistler

Üyeler
  • İçerik sayısı

9
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

whistler üyemizin başarıları

1. whistler

ONE PİECE EN SEVİLEN KARAKTER LİSTESİ

bence beyazsakal hatta izlediğim bütün animeler içerisinde beyazsakal en bababsı
  2. whistler

WP Çalışmam

beğenmene sevindim işin ilginç yanı photosop veya dengi program kullanmadım. sadece ufak bi kaç program ile yaptım. :)
  3. whistler

WP Çalışmam

evvet en üste 2 tane daha ekledim.bakalım ne diyeceksiniz
  4. avatar 10 (tupac gibi bir efsaneye saygısızlık etmem) profil resmi 10 ve nick name 9 tupac bnde çok severim fakat favori şarkım eminemden lose yourself tir diğer şarkılar bunun arkasından gelir :)
  5. whistler

WP Çalışmam

2 gildarts daha ekledim :)
  6. whistler

WP Çalışmam

evet elimde olan normal fontlarla yaptım o yüzden kendi font paketimi yüklemediğim için beğenmemen normal daha iyi fontlar kullanılabilirdi :)
  7. whistler

WP Çalışmam

mesajın için teşekkürler fakat hiç brush kullanmadım ayrıca belki göz yorucu olabilir ama ben net cancanlı wp leri severim :)
  8. EVET ARKADAŞLAR BAKALIM NE DİYECEKSİNİZ Bİ KAÇTANE KENDİ WP ÇALIŞMAM :)
  9. video için çok teşekkürler benim bilen arkadaşlara bi sorum olacak şimdi ürünü sipariş ettim diyelim ebay den 1) peki bu ürün hangi kargo ile gelecek falan satıcı yazıyomu veya ptt ile mi geliyor 2) ben merkezde oturmuyorum dolayısıyla gelince evime gelemez merkez deki kargo adresine gelir ordan da beni ararlar herhalde bu iki soruyu bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.