Jump to content

myoujouu

Üyeler
  • İçerik sayısı

116
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

myoujouu kullanıcısının paylaşımları

1. myoujouu

En Sevdiğiniz "Final Yapmamış" Animeler

One Piece tabi ki. Bu gidişle zaten biz yaşlanınca falan biter :P :D
  2. myoujouu

İsminizin Japonca karşılığı :)

kutushido. kutu ne yahu :D kendi ismimde katakanada eburu diye yazılıyor zaten nedir bu çektiğim... :D
  3. Aslında tamamen her şeyiyle örnek aldığım bir karakter yok. Düşünce yapıları olarak örnek aldığım falan var tabi de o kadar çok ki aklıma gelmiyor şu an :D Ama şu sıralar üşengeçlikte Oreki Houtarou örnek alıyorum diyebilirim :D ^_^
  4. myoujouu

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Kimi ni Todoke ve Kimi ni Todoke 2. Ayda yılda bi romantizm okul animesi izleyeyim dedim ama çıldıracaktım izlerken yahu :D Ama yine de sonu çok güzeldi!
  5. myoujouu

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Kuroko no Basket 3.sezon 20.bölüm One Piece 694.bölüm
  6. myoujouu

En Son Bitirdiğiniz Anime?

FullMetal Alchemist Brotherhood'u bitirdim. Bi 2 yıl önce izleyip bitirmiştim, sonra bir an (izleyecek anime ararken) tekrar başladım ve 2 ay sonunda bitirdim. :D
  7. myoujouu

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Hyouka 10-14 arası bölümler ^^
  8. Ben de kazananları çok çok tebrik ediyorum! B) Herkes kazandı bence bu yarışmada. Ben sitede böyle iyi çizerler olduğunu bilmiyordum, öğrenmiş oldum ve buna çok sevindim kendi adıma. Çizmeye devam! ^_^
  9. ''Bir sorun olmazsa pazar günü açıklanabilir. '' Önceki iletimde böyle yazmıştım çünkü site yöneticimiz bana böyle demişti. Demek ki bir takım aksilikler veya gecikmeler oldu bilemiyorum, yöneticilerimiz değerlendirecek ve bir sürü çizim var arkadaşlar. Bir olasılıktan bahsetmişim, kesinlik yok. Ayrıca bunun üyelikle veya modlukla alakası da yok, konuları başka yere çekmeyin lütfen. Elbet açıklanacak sonuçlar.
  10. Yarışmamız bitmiştir.. Katılan herkese çok çok teşekkür ederim! Herkese tekrardan başarılar! :rolleyes: Oylama site yöneticileri tarafından yapılacaktır. Bir sorun olmazsa pazar günü açıklanabilir. ^_^
  11. Merhaba arkadaşlar. Yarışmamızın son günü. Bugün akşama kadar çizimlerinizi gönderebilirsiniz. ^_^ Ben de katılıyorum yarışmaya. Son güne bırakmak istemiyordum fakat böyle oldu. Galaksi arka plan falan. Her neyse, heyecanlıyım. :D Ve sonuç: Referans: http://i.hizliresim.com/OqZMv4.jpg Umarım beğenirsiniz. Herkese başarılar. ^_^
  12. Hayır olmaz. Yarın 23.59'a kadar gönderebilirsiniz çalışmanızı. ^^
  13. myoujouu

Hangi Üniversite?

Ben de Gazi Üniversitesi - Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Öğretmenliği bölümünde okuyorum. Hacettepe'nin de çizim sınavlarına girdim. Özel yetenek sınavlarına hazırlananlara tavsiye verebilirim. ^^ Şu an olsa Bilkent'i de denerdim ama sınav tarihi diğer üniversitelere göre neredeyse 1,5 ay erkendi (özel üniversitelerin geneli böyle oluyor aslında) ve hazır hissetmiyordum kendimi. Çizim kursuna da gitmişliğim var. Forumda bir kaç kişiyle özel mesajla görüştüm bu konular hakkında. Bakıyorum çizim yeteneği olanlar da var. Meraklı, istekli, ilgili olanların soruları veya Ankara ile ilgili soruları olanlar varsa seve seve cevap verebilirim. ^^ edit: diğer iletimi düzenlerken yanlışlıkla gizledim bu yüzden tekrar yazdım :D
  14. Son katılım tarihi 1 Mayıs. Eğer önceki gönderdiğiniz çizim sizin de dediğiniz gibi yarışma için değil ise, hala katılabilirsiniz. Siz böyle dediğiniz için zaten katılan çalışmalar arasına almadım. Bir de özel mesajla gönderilerinizi nasıl spoiler içine koyacağınızı anlattım. ^_^
  15. Özel mesajla bana gönderin isterseniz, bir bakayım. Tabi ki bakarak çizdiğiniz resimde değişiklikler yapabilirsiniz, katılan yarışmacılarımızdan bir kaçı bazı değişiklikler yaptı mesela. ^^ Fanart yarışması bu kendi karakterleriniz olmuyor maalesef. ^_^ Bu konuya çiziminizi ekleyerek yarışmamıza katılabilirsiniz. Size özel mesaj göndererek çiziminizi nasıl ekleyeceğinizi anlattım. ^_^
  16. umibe no kafuka - 海辺のカフカ

17. Kurallarda ''En fazla 1 tane çizimle katılabilirsiniz'' yazıyordu. Eğer önceki yaptığınızdan vazgeçip, başka çizimle katılmak istiyorsanız son katılma tarihine kadar değiştirme şansınız olur ama dediğim gibi en fazla 1 çizimle katılma hakkınız var.
  18. Hayır sorun olmaz. ^^ Devamını merakla bekliyoruz. ^_^ Hayır çizilemiyor, fanart gibi düşünebilirsiniz. Mangası olan, animesi olmayan bir şey de olabilir. ^_^
  19. Bence bu katılmamak için bir sebep değil. Daha öncesinde bildiğiniz gibi amv yarışması olmuştu, katılımlar gayet iyiydi. Şahsen ben de katılmıştım ve benden iyi yapanlar var diye vazgeçmedim yani tabi bu herkese göre değişir. Ama dediğinizi site yöneticisine danışacağım. ^^ *Edit: Site yöneticisi Halil Karahan'dan bu konu hakkında bilgi aldım ve ''Geçmişte yapmış olduğumuz tüm yarışmalar bu şekilde yapıldı şuana kadar hiç bir sorun yaşamadık. Diğer kişilerin görmesi bence daha iyi insanlar katılacaksa çok iyi çalışmalar var ise daha iyisini yapmak için daha kaliteli çalışmalar gelir.'' dedi. Kendisine katılıyorum ben de. ^_^ Daha önce de dediğim gibi bizim sizlerden istediğimiz sakura denilince aklınıza gelenleri çizmek istediğiniz karakterle bütünleştirmeniz. Nasıl yapmak isterseniz, biz illaki ağaç çizin demiyoruz. ^^ Site yöneticileri kazananları belirleyecek. Başlangıçta değerlendirme kriterleri koyduğumuz kurallara göre olur zaten. Daha sonraki aşamalarda değerlendirmelerin adil ve sonuçların adil olacağından emin olabilirsiniz. ^_^
  20. çizdiğiniz şeyin onlarla kıyafet ve karakter dışında alakası yoksa koymanıza gerek yoktur. her kıyafet için referans koymak saçma olur :D tamamen birebir çizimlerde referans istiyoruz. ^_^ bu konuya mesaj yazarak iletebilirsiniz. ^_^
  21. Tabi ki çizebilirsiniz. Biz illaki sakura ağacı çizin demiyoruz, her şey size kalmış. ^^ Evet referans çizimlerinizde değişiklik yapabilirsiniz. ^_^
  22. Evet, logosu bu. Bizim sizlerden istediğimiz sakura denilince aklınıza gelenleri çizmek istediğiniz karakterle bütünleştirmeniz. Nasıl yapmak isterseniz, biz illaki ağaç çizin demiyoruz. ^_^ Yaratıcı fikirler de olabilir, her şey size kalmış. Mesela aşağıda bir kaç tane örnek fotoğraflar buldum. Bunlar gibi. Örnekler -> Beğendiğinize sevindim. Bu konuya göndereceksiniz. ^_^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.