Jump to content

Babbin

Üyeler
  • İçerik sayısı

190
  • Son ziyareti

Babbin hakkında

• Doğum günü 05/31/1998

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

1111 profil görütülenme

Babbin üyemizin başarıları

1. Babbin

En İyi Çizime Sahip Mangalar

vagabond gerçekten efsane çizimlerinin yanında mutlaka okunması gereken bi manga^^
  2. Babbin

Kishimoto Gelecek Projeleri Hakkında Konuştu

kursun bi sergi milletin resmini çızsın narutoyu iyice rezil etmişti zaten
  3. Babbin

Yaşadığın En Korkunç Olay?

anlatmak istemediğim bikaç olayı atlarsak en korkunç olay şeydi ya geçen sene ygs sonuçlarının açıklandığını duyduğum an :D elimin ayağımın titrediği saatler :mellow:
  4. Babbin

Asosyal Olmanın İyi ve Kötü Yönleri

iyi yanları çevrendekiler seni görmedikleri için merak ediyorlar bi süre sonra popülerliği artıyo kısa bi süre :D kafayı dinliyosun (fazlası bağımlılık yapıyo) para harcamıyorsun (abur cubura harcanan para para değildir) kötü yanları yeni insanlarla tanışamıyorsun bi süre sonra iyice içine siniyosun dışarı pek çıkmadığın için yıkanmak bile istemiyosun seni eve bağlayan nedenlerin seni rahatsız ediyo sürekli böle :T asosyalliğinde fazlası bağımlılık yapar yalnız
  5. Babbin

Bleach Manga Tartışma

daha çok gölgeyle ilgili bişey sanırsam ayrıca kamikake muhabbetinden sonra ukitakenin gölgesine dikkat garip bi hal aldı bide kyourokunun shikaisi gölgelerin içinden geçebiliyordu bu ikisi kardeş bankai ye falan mı sahip acaba :D kamikake bi yana inş kyouroku aizeni çıkarmaya gitmiştir :D
  6. Babbin

One piece Manga Tartışma (SPOİLER içerir)

sabo çıkmış big mum çıkmış dof la kapışıyosun elinde bi sürü malzeme var big mum kaç aydır gözükmüyo sabo arada bikaç sayfa çıktı sonra yok law a flashback okuyoruz 10 sayıdır ki 10 sayılık hikaye yok walla yok adamda flashback hastalığı var rebeccaya bile bi sürü flashback çizdi neyse bikaç ay okumak istemiyorum o sıralar zaten manga canlanır inşallah
  7. Babbin

One piece Manga Tartışma (SPOİLER içerir)

şu flashbacki bitir artık ya zaten arcı sakıza bağladın flashbacklerle süreyi uzatıyosun şu ölümsüzlük konusu ilgi çekiciydi dönsene oraya 10 haftadır trafalgarı okuyoruz ya bunu biriktirip okumak lazım yoksa zevk alamıyosun
  8. Babbin

Bleach Manga Tartışma

bu kyouraku ve ukitakeden kıllandım bu hafta ;) manga bleach olmasa önümüzdeki hafta için heyecanlanırdım ama haftaya ve öteki haftalar yine bire bir dövüşler şeklinde geçicek belki onları 0.takımdan sonra görebiliriz gerçi onlar villian çıksa konu kendini tekrar etmiş olur önce kamikake nedir onu öğrenmemiz lazım kralın adı olabilir :mellow:
  9. yorumlar beni çok etkiliyor bunu anladım ya buna başlamanın zamanı geldi ^_^ ilk bölüm editi : inori yunoya benziyor :D kakashinin sesini duydum bi ara müzikleri çok abartılı kullanıyorlar böle devam etmez heralde etmesin nedense inorinin o makineye yüklediği mesaj falan bana star warsı anımsattı :D güzeldi ama devam edicem buna :T
  10. ortamı genç mangakalara bırak yazdın zaten 15 senedir yeter yeni seri falanda çıkarmasın hiç fazla bile çıkardı son olarak gömleğin çok dandik kishi o kadar para kazanıyon ayıptır ^_^
  11. Babbin

Kızlar ne tarz erkekleri sever?

yıllardır dönen geyik :P bağışıklık sistemi sana uyuyosa aşık edersin kendine bu kadar basit
  12. the wolf of wall street bence konuyu biraz abartmışlar akıcı bi film o kadar akıcı ki kovalarken yoruyo insanı ve sıkıyor bu kadar akıcı senaryoda bile sıkıldım :mellow: aslında beğenmedim ama amerikan komedi tarzına bi sempatim var o kurtarmış filmi
  13. Babbin

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

kuroko no basuke
  14. Babbin

One Piece’in En Hüzünlü 15 Sahnesi

herkese flashback yaptın bi şu beyazsakala yapmadın be oda :(
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.