Jump to content

Pelin ლ(^⊖^ლ)

Üyeler
  • İçerik sayısı

3678
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Pelin ლ(^⊖^ლ) kullanıcısının son zaferi 13 Aralık 2014

Pelin ლ(^⊖^ლ) en beğenilen içeriğe sahiptir

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    1994 doğumluyum -şimdi diyeceksiniz neden buraya yazdın zaten doğum günü belirtmek için ayrı bölüm var, evet ama sadece 20 yaşımda olduğumu bilin doğum günümü ayrıntılarıyla bilmesiniz de olur mantığından büle yaptım öyle .p-

Son profil ziyaretçileri

51789 profil görütülenme

Pelin ლ(^⊖^ლ) üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: Pelin ლ(^⊖^ლ)

1. Allah'ım ya o kadar meraklıyım ki off bıktım vallahi ya bu ne yaa T^T -olur olmaz her şeyi merak edip düşünmek aağağğa ;-;-

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. houston

houston

Rose'un sözü ve finalde herkesin salonda olması o anlar.~

gomenn.~ sonsuz mu tamam nası istersen ;D -aslında sonsuz yaşamda yaşamak istediğim heyecanlardan biri, gerçekten bıkılırmı yada napardum._.-

3. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

benim bir daha izleyesim geldi T^T -izleyip kendime aşırı dozla acı çektiricem ;-;- evet ya hemde en etkili olmasını sağlayan şey gerçek bir hikaye -gerçi ölen çok kişi var onlara da Allah rahmet eylesin, Amin-

ben istemezdim zati pıhtım.s daha ne kadar yaşayacağım diyorum her sabah ve akşam ;-; daha ne ka kaldı ;-; uyanıyorum ve 'aha bugün de ölmemişim.s off ://' ciddi.. ama iyi kuzel bir yaşamım olacağsa yaşamak isterun ofkors ;D

4. houston

houston

bak ya ne diyon sen.~ pırak o elindeki mouse.u çabbık.s

deme öyle şeyler pfflemek neyine yetmiyo kurma öyle cümleler.sss>< .olar tabi.~ neden olmasın ;D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.