Jump to content

Pelin ლ(^⊖^ლ)

Üyeler
  • İçerik sayısı

3678
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Pelin ლ(^⊖^ლ) kullanıcısının son zaferi 13 Aralık 2014

Pelin ლ(^⊖^ლ) en beğenilen içeriğe sahiptir

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    1994 doğumluyum -şimdi diyeceksiniz neden buraya yazdın zaten doğum günü belirtmek için ayrı bölüm var, evet ama sadece 20 yaşımda olduğumu bilin doğum günümü ayrıntılarıyla bilmesiniz de olur mantığından büle yaptım öyle .p-

Son profil ziyaretçileri

51559 profil görütülenme

Pelin ლ(^⊖^ლ) üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: Pelin ლ(^⊖^ლ)

1. Bazen kendine çok benzeyen,tıpkı senin gibi hissettiğini düşündüğün,bunları bende yaşıyorum dediğin veya sadece o kişide kendini görürsün.Birisini bulursun seni anlayabilecek yada bulduğunu zannedersin ama ya o seninle olmaz yada sen cesaret edemezsin.İhtimaller ve tesadüfler.. Hayat tam bir saçmalık ürünü,cidden

1. Misafir

Misafir

ah zavallı hesabım T^T özür dilerim.. keşke seni -beni.s- anlayabilse insanlar ya sen çok kafaya takıyorsun yada bilemiyorum.. seni banlattığım için gerçekten üzgünüm ve seni bu hale soktuğum için de üzgünüm ve üzgün olmaktan da üzgünüm...hemde çok.....

seni özlüyorum ve ağlıyorum -şu anda- her gün her gün ve her gün acaba yaşamımın bir amacı var mı yada ben fark mı etmedim bilmiyorum ama seni seviyorum ve özlüyorum bunu bil ve pişmanım sana tüm yaptıklarım için

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.