Jump to content

Pelin ლ(^⊖^ლ)

Kayıtlı Üye
  • Content Count

3,678
  • Last visited

• Days Won

1

Pelin ლ(^⊖^ლ) last won the day on December 13 2014

Pelin ლ(^⊖^ლ) had the most liked content!

About Pelin ლ(^⊖^ლ)

• Rank
    DJ Asi Koala ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Profil Bilgileri

• İlgi :
    1994 doğumluyum -şimdi diyeceksiniz neden buraya yazdın zaten doğum günü belirtmek için ayrı bölüm var, evet ama sadece 20 yaşımda olduğumu bilin doğum günümü ayrıntılarıyla bilmesiniz de olur mantığından büle yaptım öyle .p-

Recent Profile Visitors

27,906 profile views

Single Status Update

See all updates by Pelin ლ(^⊖^ლ)

1. Allah'ım ya o kadar meraklıyım ki off bıktım vallahi ya bu ne yaa T^T -olur olmaz her şeyi merak edip düşünmek aağağğa ;-;-

1. Show previous comments  26 more
    2. houston

houston

Rose'un sözü ve finalde herkesin salonda olması o anlar.~

gomenn.~ sonsuz mu tamam nası istersen ;D -aslında sonsuz yaşamda yaşamak istediğim heyecanlardan biri, gerçekten bıkılırmı yada napardum._.-

3. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

benim bir daha izleyesim geldi T^T -izleyip kendime aşırı dozla acı çektiricem ;-;- evet ya hemde en etkili olmasını sağlayan şey gerçek bir hikaye -gerçi ölen çok kişi var onlara da Allah rahmet eylesin, Amin-

ben istemezdim zati pıhtım.s daha ne kadar yaşayacağım diyorum her sabah ve akşam ;-; daha ne ka kaldı ;-; uyanıyorum ve 'aha bugün de ölmemişim.s off ://' ciddi.. ama iyi kuzel bir yaşamım olacağsa yaşamak isterun ofkors ;D

4. houston

houston

bak ya ne diyon sen.~ pırak o elindeki mouse.u çabbık.s

deme öyle şeyler pfflemek neyine yetmiyo kurma öyle cümleler.sss>< .olar tabi.~ neden olmasın ;D

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.