Jump to content

Pelin ლ(^⊖^ლ)

Üyeler
  • İçerik sayısı

3678
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Pelin ლ(^⊖^ლ) kullanıcısının son zaferi 13 Aralık 2014

Pelin ლ(^⊖^ლ) en beğenilen içeriğe sahiptir

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    1994 doğumluyum -şimdi diyeceksiniz neden buraya yazdın zaten doğum günü belirtmek için ayrı bölüm var, evet ama sadece 20 yaşımda olduğumu bilin doğum günümü ayrıntılarıyla bilmesiniz de olur mantığından büle yaptım öyle .p-

Son profil ziyaretçileri

51536 profil görütülenme

Pelin ლ(^⊖^ლ) üyemizin başarıları

Hakkında

l0rpXr.gif

Ne yazsam bilemiyorum buraya -yine- saçmalasam mı sadece acaba xD

Dünyaya yanlışlıkla geldiğimi filan düşünüyorum şu sıralar :D neden bilmem aslında biliyorum ama kime ne ki :P

Öf buraya can sıkıcı daraltıcı şeyler yazmaktan gına geldi ya ama düşüncelerim ve hayatımın akışı da pek iç açıcı değil pff :D

Sadece insanların hayatına girip yaralar açmak onları üzmek istemiyorum o ka -_- -başaramasam da.p-

İnsanlarla iletişimimi kısıtlamaya çalışıyorum kendimi saklıyorum ama olmuyor yapamıyorum neden böyle yapmaya çalışıyorum arkadaş edinmemek için ama pek de bir yararı yok gördüğüm üzere peh <_<

Aslında kendi hakkımda bir şey bilmek istemiyorum bunları yazarken bile isteksizim sadece artık sıkıldım bu yazıdan -öncekinden.p- değiştirme gereği duyuyorum ama yazacak bir şey bulamıyorum ya T-T

Ne diyim ki psikolojisi bozuk birisiyim pek iyi de sayılmam dengesizimdir, inatçı, kıskanç, duygusal -aşırı.s-, üşengeç, utangaç -yine aşırı.s-,bencil, sorumsuz, çeveresindekileri üzen, arkadaş canlısı gibi olan ama arkadaş edinmek istemeyen biriyim, konuşmayı pek sevmem, uzun sohbet etmekten sıkılan biriyim ama bolca saçmalama kapasitem vardır bunun aksine :D kendimi anlayamayan ve anlatamayan biriyim anlamak istediğimde yok bir insan kendine bu ka düşman olur xD : :wub:-ooo iyi yine baya yazdım hayret :ph34r:-

Belki sonra ek yaparım yada yapmam canım ne zaman sıkılırsa yada sıkılmazsa

26.12.2014/19.52/cuma

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.