Jump to content

Pelin ლ(^⊖^ლ)

Üyeler
  • İçerik sayısı

3678
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Pelin ლ(^⊖^ლ) kullanıcısının paylaşımları

1. Günaydınlar herkese *-* mutlu bir gün geçirmeniz dileğiyle ifinim :D -bu benden her sabah duyabileceğiniz bir kelime değil ona göre xD-

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

olsun ya önemli değil ScReaM düşünmen yeter *-* dee olsun bişi olmaz xD teşekkürler, günaydın sana da .pp

Iyi akşamlar bu arada :D

3. Strix.

Strix.

saol :) bak yine görmemişim senden bildirim gelmiyor. :/

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)
  2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

İtiraf Köşesi

ama cidden özet geçemedim ya biraz kötüyüm ve yazdım yoksa daha uzardı :O :D o yüzden spoilere aldım ya xD
  3. Pelin ლ(^⊖^ლ)

İtiraf Köşesi

yazıyorum ama nasıl yazdım bilmiyorum ya .. Ah şuan beynim nasıl çalışıyor su mu kaynattı hiçbir fikrim yok ama neden böyleyim bilmiyorum birşeyler yazacağım sonradan utanır veya pişman olur muyum bilmem sadece yazmak istiyorum o kadar ve saçma bir insanım bu da kayıtlara itiraf olarak geçsin :P vallahi nasıl yazdığımı bir Allah biliyor o kadar kafam dolu ve karmaşık ki duygularım sanırım sorunluyum -hadi canım bilmediğimiz bir şey söyle -__- - ayrıca içim de böyle kıpır kıpır tuhafça titriyorum filan hoş :D -değil.- asıl itirafıma geliyim artık yahu ellerim bile titriyor bana noldi uşaklar xD :o diyeceğim o ki ben aslında kendi kanımdan olmayan birini kolay özlemem hatta nerdeyse hiç özlemem ciddiyim çok duygusal bile olsam özleme duygum azıcık gelişmemiştir e bunun sebebi biraz fazla yalnız olmam :P insanlara alışkın değilimdir fln -başım da dönüyor ben bu yazıyı bitiremeden bişi olmasa bana bari.s gözüm açık giderun xD- nerde kaldım diyeceğim o ki hayatım da sadece 2 kişiyi böyle özledim kendi kanımdan olmayan ama çok insanla konuştum net üzerinden ama sadece 2 kişiyi içten özledim -belki 3 ama azcık ihtimalle özür dilerim Merve ;( - 1.Ece adında bir kızdı bana çokca benzeyen hatta nerdeyse -küfür etmese- bnm küçük kopyam aynı ben psikopat şey :P seni çok özlüyorum Ece ama yazamıyorum çünkü seni ben bıraktım ama sende değerimi bilmedin o uyuz Zeyneple arkadaş oldun oldun da noldu ?! her ne ise 2.kişi ise forumdan biri -oyüzden buraya yazdım biraz fazla fuzuli konuşma oldu ama içimi döküyorum yasak mııı ;(((- dediğim gibi forumdan ben cidden kimseyi içten özlemem ama o gıcığı özlüyorum özledim ağlamak bile geldi içimden dengesizleştim belli oluyor zaten xD off isim vermeme gerek yok sanıyorum o gıcık kendini bilir -eğer bunu okursa- Gıccııkk seni kırdım özür dilerim cidden kötüyüm neden bunu yazıyorum bilmiyorum bile aptalım galiba yada buna benzer bir şey :D dediğim gibi ben hayatım boyunca -netten- sadece 2 kişiyi özledim biri Ece biri ise forumdan Kasım al ifşa da ettim kafamı duvarlara sürtmeye gidiyorum. :P nalet olsun adamım çok rezilim xD midem bulanıyor başımda fena ayy :D bunu yazarken dinlediğim şarkı :P Gumi aşktır >!!< çok sevdiğim Vocaloiddir kendisi :P 2 tane en sevdiğim var zati biri Gumi diğeri ise Gakupo aşkımm :P bu da itirafım olsun gelecek nesillere !1! :D eh yazdım gitti göndereyim en iyisi ama yazmak rahatlattı ya birazcık xD Evet iletimi beğendim çünkü kendimden beklenmeyecek bir şeyi yaptım utansam da sıkılsam da bir kereliğine kendim oldum ve bunun için de pişman olmayacağım. vay beeh !!!!111!! -abartma Pelin -_-- :P böyleee :6:
  4. Artık hiçbir şeyi düşünmek istemiyorum -_- -mümkün mü ?!- direkt ağlamak istiyorum düşünmeden diğer insanları umursamadan içimden geldiği gibi hönküre hönküre T-T pıhtım yia bu kadar çekimser de olmamalıydım.s -evet Pelin yine bunalım mod takılıyor takmayın saçmalar saçmalar yatışır xD- hep gece böyle oluyor bak yada sabah yada öğlen her Allah'ın günü ben düzelmeden buraya gelmeyeyim en iyisi -_- ağağağağağaaanneeeeciiiğğiiimmm babababababaaacııığıımmm kaarrdeeşşşciiğiiimmm ;-; pff ne...

2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

şimdi anlamadı ben ikiniz aynı şeyden bahsetmiyor değil mi ? .p

yani before bunlar da bnm hislerim gibi ama bilmem ki ya böyle dedin şimdi bilemedim :/

sende gıcıksın -_-

öyle

3. houston

houston

yok bi değindim şarkı olayınada.p

bilakis sen-_-

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

anladım.p

ya tabi -_-

5. En iyi diyor ya ben şimdiden yenildim T-T off :D merak edenlere -dünden beri- en iyi skorum... 40 bu ne yaa bu skorla hayatta birinci olamam ama bende birinci olmak istiyorum off -ekran görüntüsünü paylaşmama gerek yok sanırım ? :depressed1-onion-head-emoticon: - ama belki bir mucize gerçekleşir *-* -bu da olmayacak duaya Amin demek gibi oldu :hell-yes-onion-head-emoticon: - hadi bakalım kapışmalı bir yarışma olsun..rakiplerime başarılar dilerim <_< -gerçi başarıya benim ihtiyacım var ama :D-parmaklarınıza güç, klavyenize kuvvet !1!1 xD -bu arada o yüksek skorları görmemezlikten geliyorum evet -_- :p -
  6. Ağlamak isteyip ağlayamamak, konuşmak isteyip söyleyememek, gitmek isteyip gidememek yada susmak isteyip susamamak

7. Merhaba :D bende sizden istekte bulunabilir miyim acaba :D *-* rica etsem kullanıcı başlığıma ' DJ Asi Koala ( ͡° ͜ʖ ͡°) ' yazar mısınız ? lütfen *-* çoook teşekkür ederim hangi admin bilmiyorum ama teşekkürler *-* :D :7:
  8. Normalde insanlarla dalga geçen bir yapım yoktur veya aşağılayan hatta böyle insanları görünce onlara insanlık namına ayar vermeyi -kabaca.p- görevim bilirim ama bu adam vallahi süper ya :'D

kesinlikle dalga amaçlı değil çok sevdim bu adamı aksine xD her üzgün olduğumda beni güldürür Allah razı olsun*-* Bujispooorrr !!
    2. Lenny

Lenny

attığım videoda adamın konuşması ile kıyafeti arasındaki fark :)

3. noirwinglessova

noirwinglessova

haha uzun süredir böyle gülmemişdim :D türk dil kurumu bu adamı ödüllendirmeli. baya kendini aşmış

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

biraz fazla hızlı konuşuyor.p

9. Ne insanlar var hayatta ya *-*

2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

Ben bütün kuşları severim ayıramam kii T^T kararsız kuş.p

Vaay çok güzel dans ediyor, olabilir *-* :D ne güzelmiş ya teşekkürler paylaştığın için :D

3. LeornKayn

LeornKayn

Gumball cartoon networkte yayınlanan çok güzel bi animasyondur...zaten oradaki regular show,adventure time,Gumball üçlüsü akıyor gidiyor :D

Darwin tatlılık kombosu :D

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

aynen o 3lü favorimdir denk gelirsem izlemeden geçmem :D ilk başta ama Adventure Time -Finn*-*- geliyor bende :D

kesinlikle ya hemde turuncu :D

10. çok yavaşım T-T zaten yazarken bile elim ayağıma dolaştı.. ama güzelmiş ya parmaklarım şuan ölse de tuşlara basmaya çalışmaktan :p teşekkürler :D -skorunu paylaşmaya utandı :ph34r:-
  11. Seçme şansım olsaydı eğer bu dünyaya insan olarak gelmek istemezdim, ne olarak gelmek isterdim onu da bilmem insan türü olmasın yeter.

12. Forum ne kadar da sessiz :O vay be :D ya bende sorun var yada saat 11 olduğunda -veya geçtiğinde.p- sanki forumda hayat durmuş u.u

2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

tabi tabi before özletiyosun kendini.s

RafaeL ne desem bilemedim xD

3. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

Ben olmadıgımdandır o .d

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

tabi o da olur :d başka duruma gelmeyen varsa gören gelsin *-*

13. Görünen kullanıcı adımı değiştirmek istiyorum lakin sürekli düşünüyorum bir şey bulamadım -_- yada değiştirmeyip Pelin olarak mı kalsa diyorum hmm bir de neden değiştirmek istiyorum ki aslında böyle de iyi off -_-

2. Pelin ლ(^⊖^ლ)
    3. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

vazgeçtim en baştakine döndüm *-* kuşuyu özlemişim kuşuuuuuuuuuuuuu !!!!!kkkkk xD :D

4. Beytize

Beytize

keşke bu hesaba girebilsen ve murat keşke seninle konuşabilsm sizinle olmayı çok özledim tarifi olamaz bu duygunun.

14. banlı diyor ama zeyzey sen misin deseem burada yoksun zeyzeyinufakkardeşi diyor ama tanışma bölümünde zeyzeyim demişsin fln her ne ise gelirsen uğrarsan tanışalım kimseyi bu kadar merak etmemiştim.

2. LeornKayn

LeornKayn

Onu kıskandılar biraz sanırsam çok banladılar gitti oda :D

3. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

Kıskandılar mı çok ban attılar demek :D küstü gitti kızcağız en sonunda.p

4. quincy

quincy

Trol davranışları çoktu banladılar..

15. ne zeyzeymiş arkadaş ya gelen giden 'sen zeyzey misin ?' diyor bir kere açıklayacağım daha sormayın lütfen.Ne ben zeyzeyim ne zeyzey dediğiniz şahıs kimdir onu bilirim ne başka biri ben benim Pelin Merhabaa -_- artık bu soru ve şüphelerden gına geldi lütfen azıcık saygı.

2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

burcum ikizler ama yengeç burcu özellikleride var zaten sınırda doğmuşum nerdeyse.p yükselenim evet başak :D vayy burçlardan da mı anlıyorsun ya :D

3. LeornKayn

LeornKayn

Bir çok inanmasada ben burçların bilimsel olarak hazırlandığını ve yazılanların genellemeye uyduğunu düşünüyorum :D

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

Evetöyle de ben günlük yorumları pek sevmiyorum one öyle sanki millete ego patlaması yaşatıyolar bazı yorumcular :D ben inanırım yani severim ilgilenmeyi burçlarla

16. ohhohooğ bugün dışarı çıkıp insan arasına karıştım ne ka duygu yüklü bir an *-* -tabi yaşadığım stresi saymazsak.s-

17. Bazen öyle utanıyorum ki -en saçma şeyde bile- yer yarılıp da yerin dibine girmeyi hatta dünyadan silinmeyi istiyorum :d duygularımı bu kadar yoğun yaşayan biri olmamalıydım T^T

2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

Şimdi düşününce bende olmayan yok vallahi bazı fobilerimin -saçma psikolojik bilmemnelerimin- ismini bile unuttum hatırlamak dahi istemiyorum -_- ahh fobik şapşik bişeyim aah olamaaz xD

3. Hass_ibe Kopan

Hass_ibe Kopan

Normalini de görmek nasib olur inşallah kuzum. Dediğm lafı unutmuyoruz " Act like a lady, think like a boss". Ben yatar....

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

haklısın, unutmuyoruz tamam :D iyi geceleeer

-Amin.p-

18. Pelin ლ(^⊖^ლ)

AMV'lerde MEP

Allah razı olsun :D -sonunda *-*-
  19. Pelin ლ(^⊖^ლ)

AMV'lerde MEP

kendini akıllı göster ya yeter ki şu Mep neymiş bileyim :D -hala gülüyorum- hmm İnşallah öyledir mantıklı gibi -ama bu böyle sürer yani en iyisi ben bişi yazmayayım daha :D- edit: mecbur edit yapıyorum of :D Atakan senin duyguların yok mu neden ki ? -dersem uzayacak her ne ise muhabbet mekanına mı gitsek biz ya ? :P lütfen ama çok profesyonelceydi takdirimi isterim :D yapmayın lütfen aa bak olmadı bu -.- edit2: kimbilir Atakan bunu yazdığımı ne zaman görecek ah ahh :D
  20. Pelin ლ(^⊖^ლ)

AMV'lerde MEP

aynen konu konuyu açtı :D konuyu kim kaynatıyormuş hani nerde O.o :p off olsun ama ya cidden alınsaydın ve fark etmeseydim ? olmaz kendime yakıştırmam şapşal durumuna da düşsem o özür dilenecek o ka xD teşekkürler.p evet fark ettim bnm esprilerim öyledir :D herkes hayran *-* -Özellikle RafaeL kkk-
  21. Pelin ლ(^⊖^ლ)

AMV'lerde MEP

aynen güldüm bende :D -hıhh :p - yaa ama ya alınma lütfen sabah sabah mı bozsaydım yoksa xD -al bir espri de benden olsun ulamaz ;-; :dd- cidden alınma gitme hadi gel gel sensiz olmaz :D bize daha çok espri gereek ;D -eğer kırdıysam özür dilerim ;( - sanki öyle oldu gibi :D çaktırmayın ama bende önceden -baya önceden.p- öyle yazardım ama doğrusunu öğrendim ve öğrettiğim için kıvanç doluyum xD *-* -ayrıca MEP'in açılımı nedir bilen varsa cidden söylesin çok merakta kaldım :D-
  22. Pelin ლ(^⊖^ლ)

İtiraf Köşesi

-bende sen böyle diyince aklıma geldi bişi onu diyim :D- Bende aslında burada kimseyi eklemeyecektim veya arkadaş isteği göndermeyecektim ama sonra dayanamadım -karşıdaki kişiye saygısızlık vs olur diye- ama şimdi kabul ediyorum, hayat *-*
  23. Pelin ლ(^⊖^ლ)

En büyük hatan !!?

Anlarım, seninle neredeyse aynı şeyleri hissediyoruz ondandır xD hem empati yani birazcık empati her şeyi kolaylaştırır. Bende sana teşekkür ederim :D duygusallaşma ya bende şimdi duygusallaşıcam o olacak :// -iletimi beğeneydin iyiydi :D ehhuhaeheh xD ne çıkarcıyım aman YaRabbi xD :P-
  24. Pelin ლ(^⊖^ლ)

AMV'lerde MEP

Hadi Milli Egemenlik Partisi'ni anladım da -kabul edilebilir yani espri filan kkk- 'direk' ne oluyor direk anlamı diye bir şey mi varmış xD :D -direkt olmasın o :p-
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.