Jump to content

Pelin ლ(^⊖^ლ)

Üyeler
  • İçerik sayısı

3678
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Durum güncellemeleri bölümüne Pelin ლ(^⊖^ლ) kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Seçme şansım olsaydı eğer bu dünyaya insan olarak gelmek istemezdim, ne olarak gelmek isterdim onu da bilmem insan türü olmasın yeter.

2. Forum ne kadar da sessiz :O vay be :D ya bende sorun var yada saat 11 olduğunda -veya geçtiğinde.p- sanki forumda hayat durmuş u.u

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

tabi tabi before özletiyosun kendini.s

RafaeL ne desem bilemedim xD

3. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

Ben olmadıgımdandır o .d

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

tabi o da olur :d başka duruma gelmeyen varsa gören gelsin *-*

3. Görünen kullanıcı adımı değiştirmek istiyorum lakin sürekli düşünüyorum bir şey bulamadım -_- yada değiştirmeyip Pelin olarak mı kalsa diyorum hmm bir de neden değiştirmek istiyorum ki aslında böyle de iyi off -_-

2. Pelin ლ(^⊖^ლ)
    3. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

vazgeçtim en baştakine döndüm *-* kuşuyu özlemişim kuşuuuuuuuuuuuuu !!!!!kkkkk xD :D

4. Beytize

Beytize

keşke bu hesaba girebilsen ve murat keşke seninle konuşabilsm sizinle olmayı çok özledim tarifi olamaz bu duygunun.

4. banlı diyor ama zeyzey sen misin deseem burada yoksun zeyzeyinufakkardeşi diyor ama tanışma bölümünde zeyzeyim demişsin fln her ne ise gelirsen uğrarsan tanışalım kimseyi bu kadar merak etmemiştim.

2. LeornKayn

LeornKayn

Onu kıskandılar biraz sanırsam çok banladılar gitti oda :D

3. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

Kıskandılar mı çok ban attılar demek :D küstü gitti kızcağız en sonunda.p

4. quincy

quincy

Trol davranışları çoktu banladılar..

5. ne zeyzeymiş arkadaş ya gelen giden 'sen zeyzey misin ?' diyor bir kere açıklayacağım daha sormayın lütfen.Ne ben zeyzeyim ne zeyzey dediğiniz şahıs kimdir onu bilirim ne başka biri ben benim Pelin Merhabaa -_- artık bu soru ve şüphelerden gına geldi lütfen azıcık saygı.

2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

burcum ikizler ama yengeç burcu özellikleride var zaten sınırda doğmuşum nerdeyse.p yükselenim evet başak :D vayy burçlardan da mı anlıyorsun ya :D

3. LeornKayn

LeornKayn

Bir çok inanmasada ben burçların bilimsel olarak hazırlandığını ve yazılanların genellemeye uyduğunu düşünüyorum :D

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

Evetöyle de ben günlük yorumları pek sevmiyorum one öyle sanki millete ego patlaması yaşatıyolar bazı yorumcular :D ben inanırım yani severim ilgilenmeyi burçlarla

6. ohhohooğ bugün dışarı çıkıp insan arasına karıştım ne ka duygu yüklü bir an *-* -tabi yaşadığım stresi saymazsak.s-

7. Bazen öyle utanıyorum ki -en saçma şeyde bile- yer yarılıp da yerin dibine girmeyi hatta dünyadan silinmeyi istiyorum :d duygularımı bu kadar yoğun yaşayan biri olmamalıydım T^T

2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

Şimdi düşününce bende olmayan yok vallahi bazı fobilerimin -saçma psikolojik bilmemnelerimin- ismini bile unuttum hatırlamak dahi istemiyorum -_- ahh fobik şapşik bişeyim aah olamaaz xD

3. Hass_ibe Kopan

Hass_ibe Kopan

Normalini de görmek nasib olur inşallah kuzum. Dediğm lafı unutmuyoruz " Act like a lady, think like a boss". Ben yatar....

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

haklısın, unutmuyoruz tamam :D iyi geceleeer

-Amin.p-

8. Sevmediğim ve sonradan pişman olacağım şeyleri yapıyorum bu kadar amaçsız olur mu bir insan ya ? ;-;

2. Pelin ლ(^⊖^ლ)
    3. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

-yalnız bu tabi her yere mi uyar arkadaş ya xD :D-

4. Lenny

Lenny

tabi :D

ahahahaha :D aynen öyle :D

2. Strix.

Strix.

(y) -Like-

3. LeornKayn

LeornKayn

Hayret Oasis paylaşan birileri var forumumuzda ilginç...ben gittikten sonra paylaşımları tükenir diyordum... :D:D:D:D:D

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

tükenmemiş işteeee xD :D

9. Cezalı olduğum için -YİNE- buraya geç saatlerde giremiyorum diye üzülüyorum ;-; bağımlılık mı yaptı ne :d -gerçi bunu yazdım azcık bakındım kim ne konuşmuş fln diye ohh hayat size güzel T^T

2. Lenny
    3. houston

houston

doğru Hasibe 35e geldin dimi sen :T xD -uyumak-.- -

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

heyaa bak ben yokken konuşmuşlar T^T üghüügühü xD aynen Hasibe rekorumuz 9buçuk-10 saat fln :O ;D yok ya ben aslında saat 1-2 dedin mi bakamazdım ekrana gözlerim yorulurdu -gerçi bazen hala oluyo.p- ama sohbet ilerleyince farkedilmiyo .p -bazen tabi uykuya yenik düşüp uyuya da kaldık.s .pp-

gençlikle ne alakası var ya bence sen benden daha enerjik ve yaşam dolusun cidden her senin yazılarını konuşmalarını gördüğümde büle düşünüyorum :D *-*

10. Allah'ım ya o kadar meraklıyım ki off bıktım vallahi ya bu ne yaa T^T -olur olmaz her şeyi merak edip düşünmek aağağğa ;-;-

2. houston

houston

Rose'un sözü ve finalde herkesin salonda olması o anlar.~

gomenn.~ sonsuz mu tamam nası istersen ;D -aslında sonsuz yaşamda yaşamak istediğim heyecanlardan biri, gerçekten bıkılırmı yada napardum._.-

3. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

benim bir daha izleyesim geldi T^T -izleyip kendime aşırı dozla acı çektiricem ;-;- evet ya hemde en etkili olmasını sağlayan şey gerçek bir hikaye -gerçi ölen çok kişi var onlara da Allah rahmet eylesin, Amin-

ben istemezdim zati pıhtım.s daha ne kadar yaşayacağım diyorum her sabah ve akşam ;-; daha ne ka kaldı ;-; uyanıyorum ve 'aha bugün de ölmemişim.s off ://' ciddi.. ama iyi kuzel bir yaşamım olacağsa yaşamak isterun ofkors ;D

4. houston

houston

bak ya ne diyon sen.~ pırak o elindeki mouse.u çabbık.s

deme öyle şeyler pfflemek neyine yetmiyo kurma öyle cümleler.sss>< .olar tabi.~ neden olmasın ;D

11. Keşke herşey ilk anlarda ki gibi masum kalsa, zaman geçtikçe ve değiştikçe insanlar değişmese

2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

boşveeeer iç karartıcı şeyler boşver .p

3. houston

houston

ya pff bugün merakta kalma günüm mü benim._. -karartıcı mı dahada merak ettim ;-; -

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

heheh öyle sanırım :D aman merak edip napcan ya boşver dedim ya sana pff -boşver işte Kasım-

12. Cidden çok terbiyesiz insanlar -forumda- var böyle insanların olduğunu bilmek beni üzüyor yazdıkları değil.

2. Strix.

Strix.

:) Yetenek = ıq 118 :D

3. Pelin ლ(^⊖^ლ)
    4. houston

houston

ben iq mu bilmirum._. ama birkere mobilde test vardı arkadaş getirdi telefonunu knk çözsene bakalım hangimiz iyiyiz dedi 3soru sonra aldı tamam yeter dedi, sen bunu önceden çözdün mü dedi hayır dedim inandıramadım çocuk yalan söyleme la dedi gitti._.

13. Bu şarkıyı dinleyince duygularım hep karışıyor ya bi an ağlamak bi an ise gülmek geliyor içimden 'Pocahontas'

-yine izledim yine duygulandım :'- çocukluğumu özlediiiim !!
    2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

ben hep öyle olurum ya bi yandan dans edesim ve gülesim ama aynı anda da ağlamak ve hüzünlenmek geliyor içimden *-*

3. K@rboniQ

K@rboniQ

ölüm ve aşk burnu çiçeğinde bir çocuk gibi esefle bakıyor önündeki yağmura bıkmadan dinlenmeden....

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

bende diyordum karbonik uzun zamandır yoktu..p

14. oohhohohooo bugün belediye su borularını değiştirdi apartmanı su bastı xD -su boruları fazla taziye dayanamadı isyan etti resmen :d- pöf

2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

Ya kireçlenmiş boruları kireç tıkamış ondan olmuş :( ama dediğinde haklısın yani

3. Strix.
    4. Milli Midilli

Milli Midilli

Yüz diyeceğim ama bu soğukta donarsın :D

15. Az kaldı *-*

2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

benden bahsetmişler dün -duygulandım- düşünüyorum kendimi ifşa etsem mi o anonim phendim desem mi diye ama kararısızım ._. hayat dolu ve neşeliler benim napıcağım belli olmiyi ._.

3. houston

houston

senin kararın._. -kendini bu kadar yerleme._.-

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

korktum 11 ileti ne ara oldu diye :O sağol iletilerimi beğenmişsin *-* .pp düşünüyorum ama biraz zaman sonra bekliyorum doğru zamanı hoo *-* .p

16. Günaydın xD

2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

yine mi kaçırdım ya :d o saatlerde tünaydın mı deniyordu T^T daha 12 olmamıştı ama ;-;

herkese günaydın vede tünaydın sağolun xD -aynen neden fantastik .p-

3. Strix.

Strix.

Tünaydın :D

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

Tünaydın ScReaM .p

17. Bazen hayatımdaki her şeyi en berbat hale getirip herkesi kendimden uzaklaştırıp her şeyden ilişkimi koparmak istiyorum -tıpkı şimdiki gibi- ama düşünüyorum sonra nolacak ? mutlu olacak mıyım yada artık bu halden kurtulacak mıyım ? hayır yada evet kendime verebileceğim net bir cevabım bile yok, sürekli neden yaşadığımı sorgulamaktan bıktım.

2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

öneri için sağol zaten her zaman istemsizce gülerim -yapıştı suratıma gülümsemek :d- iksDE

3. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

Adjkljsdgklsajdkl ben annem vefad ettiginde bile gülebiliyordum .d insan bi süre sonra aglamaktan sıkılıyorya hani gülmek daha kolay geliyor :D

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

Allah rahmet eylesin -yani seninkiyle kıyaslanmaz tabiki de ama- bizimde muhabbet kuşumuz öldü :( ağlamaktan sıkılmıyorum o da bana yapıştı :d ama evet gülmek güzel şey tabi bana da kolay geliyor o kadar alıştım ki saçma sapan durumlarda bile gülerim T^T

18. http://ask.fm/Pelililiin sor sor sor hadi bana soru soOoOor .p -*-*-
    2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

ayy *-* çok teşekkür ederim cidden :' -duygusallaştım T^T- sağol biraz daha iyiyim gibi değilim de işte olmaya çalışıyorum -yalan.p- sağol cidden sorduğun için, sen nasılsın ?

3. Hass_ibe Kopan

Hass_ibe Kopan

Duyduğuma sevindim. Valla ben de iyiyim işte. Japonya hayalleri, üni hayalleri öyle devam ediyorum yoluma :D

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

ah aah hayaller *-*

19. hohhohhoo ask.fm açtım -sonunda-

2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

hii anladım zaten amaç o Tolga .p soru sorarak tanımak -sormadan pilemezsiniiğn !1!1- .p

3. Lenny

Lenny

denerim :D :D

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)
  20. Evet bugün güne kuşunun sesini duyamadan başladım :' -buna başlamak denirse-

2. Milli Midilli

Milli Midilli

Off yapma lütfen. Aqlıcam şurada rezil olacam..

3. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

ağlamak rezillik değil ki -ben hep ağlarım- boşver ya ağla nolacak hiç değilse artık mutludur diyip kendimi yatıştırıyorum .'(

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

asıl seninle ağladığın için dalga geçme kapasitesinde bulunan kişiler utansın -_- -okul türlü insanlar ile dolu tövbe Ya Rabbim-

21. O an yapmanız gereken bir şeyi ne olursa olsun ertelemeyin, sonra çok geç kalınabiliyor -keşkeler ve acabalar ile pişman olunabiliyor-

2. aizen-

aizen-

Kaderim çok iyi. Profil fotodaki yoksa sendemi bleach izledin

3. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

ivet Nova *-* ve ben çıkıyorum .p

4. aizen-
  22. Muhabbet kuşumuz öldü :'((((((((((((((

2. Milli Midilli

Milli Midilli

Umarım pisi pisine ölmemiştir. Benimki çok hazin öldü. Sorma lütfen.

3. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

soğuk algınlığından öldü tedavi için geç kaldık sanırım ilerlemiş off :'(((

4. Lenny
  23. Hayatta herkes ile iyi anlaşılamıyormuş maalesef bunu kendime öğrettiğim zaman en azından biraz daha mutlu biri olacağım -sanırım-

2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

pffdıs pıffdıs hmm kuzel ulmuş ;D -iyi yapmışın aferin, uyuma sen tabi ;-;-

3. houston

houston

şaoll**.p -bana dirsun sanki sen çok erken yatıyosun.p- 7ye kadar beklenir mi ya bizde hiç uyumuyoruz cidden

xD

4. Lenny

Lenny

uyuyun gece gece konuşuyonuz uykunuz yokmu :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.