Jump to content

Pelin ლ(^⊖^ლ)

Üyeler
  • İçerik sayısı

3678
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Durum güncellemeleri bölümüne Pelin ლ(^⊖^ლ) kullanıcısının eklediği dosyalar

1. pff moralim bozuldu ya :'(((

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. aizen-

aizen-

benhim 35 falan sanırsam rekor :D:D ama 2 tane 35 var.

3. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

seninkide olar birgün -umudunu yitirme *-* :p- hadi hadi -ScReaM- veya Rafael1 de gelsin oda yazsın kapansın buralar breee :D xD

4. aizen-

aizen-

Dükkan kapatıyo sanki :D:D:d

2. Keşke hiçkimseyi üzmeden yaşanabilecek bir yaşam -seçenek- olsaydı

2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

Kitlenecekleri kitliyorum zaten .p sorun değel 100olsun bitsin -nihahaha öhm- :D

3. aizen-

aizen-

Tamam Dükkanı kapat hade :D:D

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

Kapatıyorum ,kapattım xD :d-bu iki oldu *-* :p-

3. Odamın ışığı yanıp yanıp sönüyor -kendimi korku filmnde gibi hissettim- çok film izliyorum ben olmuyor böyle.s

2. Soranohikari

Soranohikari

Yok yok uzaktan izleme, gel biz kitleyelim :D son 2

3. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

eyi bakeem :D kız gücüüü ;D -son kaç 1 .p-

4. Soranohikari

Soranohikari

Ve 0 ! Bir durumun daha sonuna geldik, gelecek durumlarda görüşmek üzere asgfdk :D

4. Bana ağlayabileceğim duygusal şarkılar önerir misiniz lütfen, yabancı Türkçe fark etmez önerin gitsin

2. noirwinglessova

noirwinglessova

birşeyler yazmam lazım hmm düşün düşün

3. aizen-

aizen-

Yeter burda ben can çekiştim :D

4. aizen-

aizen-

konu kilit.

5. Eskiden kaydettiğim ekran resimlerini silmediğim için çok mutluyum şuan *-* -biriktirmek çok kuzel :' :p-

2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

Aaa evet kitlenecek az kaldı nihaaa .p -son iki xD- dinle enerjik enerjik :D

3. houston

houston

son 1.p -kitle hadi kitle sevin cıcıgım ;D-

4. Strix.
  6. Vay be ilk iletimi sonunda yazdım :' .p

2. houston

houston

her ne kadar 100. yorumu görmeyi istesemde .p izninle ben yatıcam artık 7de kalkmam lazım biraz uyuyayım ¤_¤ -ruh gibi gezmiyim okulda- iyi geceler,uykular sensei :D -konuşma için saol *-* .d -

3. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

iyi geceler sana da :D -heheytt o benim de lafım ;D - bende sana teşekkür ederim konuşma için *-* - lö sen bana mı benzemeye başladın yohsa nihahaha :p- inimli diği -heh sanki çok ders dinliyonda peh :D-

4. Misafir

Misafir

ilk tanışmamız *-* kkk :'D

7. Seçme şansım olsaydı eğer bu dünyaya insan olarak gelmek istemezdim, ne olarak gelmek isterdim onu da bilmem insan türü olmasın yeter.

8. Herkese karşı aynı nezaketi göstermeyi kibar olmayı anlarım da bana söylediğin bir şeyi başka birisine de söylemek nedir ya ? başka kelime mi kalmadı yada o kelime sıradan bir anlamda herkese denebilecek bir kelime mi ? bana denen bir şeyi başkasına da aynen -aynı duygular ve ifdelerle- iletenlerden ayrı soğuyorum, samimiyetinden şüphe duyarım o kişinin net.

2. Pelin ლ(^⊖^ლ)
    3. noirwinglessova

noirwinglessova

bu kadar "mutlu ol"un içerisinde mutlu olmamak olur mu hiç. mutlu olduğunu duyunca ben de bir başka mutlu oldum

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

teşekkür ederim ^-^

9. Artık hiçbir şeyi düşünmek istemiyorum -_- -mümkün mü ?!- direkt ağlamak istiyorum düşünmeden diğer insanları umursamadan içimden geldiği gibi hönküre hönküre T-T pıhtım yia bu kadar çekimser de olmamalıydım.s -evet Pelin yine bunalım mod takılıyor takmayın saçmalar saçmalar yatışır xD- hep gece böyle oluyor bak yada sabah yada öğlen her Allah'ın günü ben düzelmeden buraya gelmeyeyim en iyisi -_- ağağağağağaaanneeeeciiiğğiiimmm babababababaaacııığıımmm kaarrdeeşşşciiğiiimmm ;-; pff ne...

2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

şimdi anlamadı ben ikiniz aynı şeyden bahsetmiyor değil mi ? .p

yani before bunlar da bnm hislerim gibi ama bilmem ki ya böyle dedin şimdi bilemedim :/

sende gıcıksın -_-

öyle

3. houston

houston

yok bi değindim şarkı olayınada.p

bilakis sen-_-

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

anladım.p

ya tabi -_-

10. O an yapmanız gereken bir şeyi ne olursa olsun ertelemeyin, sonra çok geç kalınabiliyor -keşkeler ve acabalar ile pişman olunabiliyor-

2. aizen-

aizen-

Kaderim çok iyi. Profil fotodaki yoksa sendemi bleach izledin

3. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

ivet Nova *-* ve ben çıkıyorum .p

4. aizen-
  11. Zamanımı anime izlemek yerine burda harcıyorum -_- ama nedense forumdan çıkasım da gelmiyor .p :/

2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

ayy :D .p = :p üşengeçlikten nokta+p yapıyorum yani aslında dilçıkaran bir yüz orcinali ---> :p ama benm yaptığım --> .p

3. Milli Midilli

Milli Midilli

Hah çığır açmışsın üşengeçlikte bu benim için bile fazla :P

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

yok ama senin eline su bile dökemem :D g.o. her ne ise de o.d. tam bir şok .p

12. Bazen hayatımdaki her şeyi en berbat hale getirip herkesi kendimden uzaklaştırıp her şeyden ilişkimi koparmak istiyorum -tıpkı şimdiki gibi- ama düşünüyorum sonra nolacak ? mutlu olacak mıyım yada artık bu halden kurtulacak mıyım ? hayır yada evet kendime verebileceğim net bir cevabım bile yok, sürekli neden yaşadığımı sorgulamaktan bıktım.

2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

öneri için sağol zaten her zaman istemsizce gülerim -yapıştı suratıma gülümsemek :d- iksDE

3. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

Adjkljsdgklsajdkl ben annem vefad ettiginde bile gülebiliyordum .d insan bi süre sonra aglamaktan sıkılıyorya hani gülmek daha kolay geliyor :D

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

Allah rahmet eylesin -yani seninkiyle kıyaslanmaz tabiki de ama- bizimde muhabbet kuşumuz öldü :( ağlamaktan sıkılmıyorum o da bana yapıştı :d ama evet gülmek güzel şey tabi bana da kolay geliyor o kadar alıştım ki saçma sapan durumlarda bile gülerim T^T

13. ne zeyzeymiş arkadaş ya gelen giden 'sen zeyzey misin ?' diyor bir kere açıklayacağım daha sormayın lütfen.Ne ben zeyzeyim ne zeyzey dediğiniz şahıs kimdir onu bilirim ne başka biri ben benim Pelin Merhabaa -_- artık bu soru ve şüphelerden gına geldi lütfen azıcık saygı.

2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

burcum ikizler ama yengeç burcu özellikleride var zaten sınırda doğmuşum nerdeyse.p yükselenim evet başak :D vayy burçlardan da mı anlıyorsun ya :D

3. LeornKayn

LeornKayn

Bir çok inanmasada ben burçların bilimsel olarak hazırlandığını ve yazılanların genellemeye uyduğunu düşünüyorum :D

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

Evetöyle de ben günlük yorumları pek sevmiyorum one öyle sanki millete ego patlaması yaşatıyolar bazı yorumcular :D ben inanırım yani severim ilgilenmeyi burçlarla

14. sana bildirim gelmiyor mu ?

2. houston

houston

saçma sapan şeyler dilemiyorum, bu ruh halinden kurtulmanı dilerim, üzülüyorum derken bencilim diyosun, kendine kızgınsan eğer bu karmaşana bi yerde son ver ve sözde bencilliğinden vazgeç .s

-orda üzülmemmi demişim hatırlamıyorum, ayrıca kendin hakkında olan düşüncelerin üzüyo beni-

3. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

Böyle konuşmalar yapmayı sevmiyorum -artık cidden ya lanetliyim yada beceriksizim diye düşünmeye başladım :O- bende sen oraya üzülmek ile geçen cümleler kurduğun için üzülüyorum ve böyle diyorum, ki ben hep böyleyimdir kendim hakkımda .s bu konuya son verelim lütfen ben daha fazla konuşamıycam kilitle lütfen-gerçekten-

4. houston

houston

-özür dilerim-

15. Varya buraya azcıcık uğrayıp anime izlemeye tüyecektim ,sabah sabah beyin fırtınası yaşadım .p

16. ohhohooğ bugün dışarı çıkıp insan arasına karıştım ne ka duygu yüklü bir an *-* -tabi yaşadığım stresi saymazsak.s-

17. Görünen kullanıcı adımı değiştirmek istiyorum lakin sürekli düşünüyorum bir şey bulamadım -_- yada değiştirmeyip Pelin olarak mı kalsa diyorum hmm bir de neden değiştirmek istiyorum ki aslında böyle de iyi off -_-

2. Pelin ლ(^⊖^ლ)
    3. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

vazgeçtim en baştakine döndüm *-* kuşuyu özlemişim kuşuuuuuuuuuuuuu !!!!!kkkkk xD :D

4. Beytize

Beytize

keşke bu hesaba girebilsen ve murat keşke seninle konuşabilsm sizinle olmayı çok özledim tarifi olamaz bu duygunun.

18. Hayatta herkes ile iyi anlaşılamıyormuş maalesef bunu kendime öğrettiğim zaman en azından biraz daha mutlu biri olacağım -sanırım-

2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

pffdıs pıffdıs hmm kuzel ulmuş ;D -iyi yapmışın aferin, uyuma sen tabi ;-;-

3. houston

houston

şaoll**.p -bana dirsun sanki sen çok erken yatıyosun.p- 7ye kadar beklenir mi ya bizde hiç uyumuyoruz cidden

xD

4. Lenny

Lenny

uyuyun gece gece konuşuyonuz uykunuz yokmu :)

19. Sabah sabah efkarlanıp ağlamamı sağlayan arkadaşlara buradan selamlar.s günüm mükemmel başladı *-*-acomasızlar vicdonsızlar T-T-

2. aizen-

aizen-

Görüşürüz bay~

3. Strix.

Strix.

*-* Kim yaptiki böyle birşeyi sana *-* Kim acaba *-* bende geldim .D

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

aslında biri bişi yapmadı suç bende :D *-*

-yanlış yazmaaağk -_--

20. Cidden çok terbiyesiz insanlar -forumda- var böyle insanların olduğunu bilmek beni üzüyor yazdıkları değil.

2. Strix.

Strix.

:) Yetenek = ıq 118 :D

3. Pelin ლ(^⊖^ლ)
    4. houston

houston

ben iq mu bilmirum._. ama birkere mobilde test vardı arkadaş getirdi telefonunu knk çözsene bakalım hangimiz iyiyiz dedi 3soru sonra aldı tamam yeter dedi, sen bunu önceden çözdün mü dedi hayır dedim inandıramadım çocuk yalan söyleme la dedi gitti._.

21. 'ayrıca anlamsız 0şeyler yazılmasın ve orası dikkat çekme yeri değil. ' bana doğrudan cevap veren bile yok ,dikkat çekmek değil ayrıca bilginize ,saygılar :)

2. Milli Midilli

Milli Midilli

Ovv sert neyse ben daraldım burada oyasumi nasai minna san

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

29 ekim başlığını editledim oradan bakın

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

daraldın mı bak' Cувєя' durumunda bişiler dimiş öğüt virmiş bize hmm-_- .p

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.