Jump to content

Pelin ლ(^⊖^ლ)

Üyeler
  • İçerik sayısı

3678
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İletiler bölümüne Pelin ლ(^⊖^ლ) kullanıcısının eklediği dosyalar

1. çok bişey anlamazsın ki :D

biliyorum ama azcık da olsa önden bilgi alıyorum bu güzel :D

yanlış olmuş bilgi değil SPOILER olacaktı :p 

-Barış sağolsun bana doğru yolu gösterdi *-* tişikkirlir :D -

2. Anime forumu olması neyi değiştirir ki arkadaşlar sonuçta buranın 'konu dışı' diye adlandırılan bölümü boşuna yok yani :D istemeyen katılmaz uzaktan izler yada izlemez  :mellow: farklı görüşlere saygılı olunmalı ön yargılar bırakılmalı ve hem bence iyi bir şey çünkü birbirimizi daha iyi tanır -kafa yapısını düşünce tarzını vs.- zaman zaman çatışırız zaman zamansa aynı fikirde oluruz böyle fikir alışverişleri güzeldir senin bilmediğini ben bilmem benim bilmediğimi ise sen mantık ve saygı çerçevesinde her türlü konuda konuşabilirim :D yeni şeylere açık olmak gerek derim bu kadar büyütmeye gerek yok yani  :4: 

3. Eren olsa özet geçmeni isteyebilirdi ve bu çok mantıklı bir hareket olurdu çünkü yazının başında error verdim. Hakahdkd

İtiraf ediyorum az önce Eroya hak verdiğim nadir anlardan biriydi. :D

ama cidden özet geçemedim ya biraz kötüyüm ve yazdım yoksa daha uzardı :O :D

o yüzden spoilere aldım ya xD

4. yazıyorum ama nasıl yazdım bilmiyorum ya ..

Ah şuan beynim nasıl çalışıyor su mu kaynattı hiçbir fikrim yok ama neden böyleyim bilmiyorum birşeyler yazacağım sonradan utanır veya pişman olur muyum bilmem sadece yazmak istiyorum o kadar ve saçma bir insanım bu da kayıtlara itiraf olarak geçsin :P vallahi nasıl yazdığımı bir Allah biliyor o kadar kafam dolu ve karmaşık ki duygularım sanırım sorunluyum -hadi canım bilmediğimiz bir şey söyle -__- - ayrıca içim de böyle kıpır kıpır tuhafça titriyorum filan hoş :D -değil.-

asıl itirafıma geliyim artık yahu ellerim bile titriyor bana noldi uşaklar xD :o

diyeceğim o ki ben aslında kendi kanımdan olmayan birini kolay özlemem hatta nerdeyse hiç özlemem ciddiyim çok duygusal bile olsam özleme duygum azıcık gelişmemiştir e bunun sebebi biraz fazla yalnız olmam :P insanlara alışkın değilimdir fln -başım da dönüyor ben bu yazıyı bitiremeden bişi olmasa bana bari.s gözüm açık giderun xD- nerde kaldım diyeceğim o ki hayatım da sadece 2 kişiyi böyle özledim kendi kanımdan olmayan ama çok insanla konuştum net üzerinden ama sadece 2 kişiyi içten özledim -belki 3 ama azcık ihtimalle özür dilerim Merve ;( - 

1.Ece adında bir kızdı bana çokca benzeyen hatta nerdeyse -küfür etmese- bnm küçük kopyam aynı ben psikopat şey :P seni çok özlüyorum Ece ama yazamıyorum çünkü seni ben bıraktım  ama sende değerimi bilmedin o uyuz Zeyneple arkadaş oldun oldun da noldu ?! her ne ise 

2.kişi ise forumdan biri -oyüzden buraya yazdım biraz fazla fuzuli konuşma oldu ama içimi döküyorum yasak mııı ;(((- dediğim gibi forumdan ben cidden kimseyi içten özlemem ama o gıcığı özlüyorum özledim ağlamak bile geldi içimden dengesizleştim belli oluyor zaten xD off isim vermeme gerek yok sanıyorum o gıcık kendini bilir -eğer bunu okursa- 

Gıccııkk seni kırdım özür dilerim cidden kötüyüm neden bunu yazıyorum bilmiyorum bile aptalım galiba yada buna benzer bir şey :D

dediğim gibi ben hayatım boyunca -netten- sadece 2 kişiyi özledim biri Ece biri ise forumdan Kasım al ifşa da ettim kafamı duvarlara sürtmeye gidiyorum. :P

nalet olsun adamım çok rezilim xD

midem bulanıyor başımda fena ayy :D bunu yazarken dinlediğim şarkı :P

Gumi aşktır >!!< çok sevdiğim Vocaloiddir kendisi :P 2 tane en sevdiğim var zati biri Gumi diğeri ise Gakupo aşkımm :P bu da itirafım olsun gelecek nesillere !1!  :D

eh yazdım gitti göndereyim en iyisi ama yazmak rahatlattı ya birazcık xD

Evet iletimi beğendim çünkü kendimden beklenmeyecek bir şeyi yaptım utansam da sıkılsam da bir kereliğine kendim oldum ve bunun için de pişman olmayacağım. vay beeh !!!!111!! -abartma Pelin -_-- :P böyleee  :6:

5. En iyi diyor ya ben şimdiden yenildim T-T off :D

merak edenlere -dünden beri- en iyi skorum... 40 bu ne yaa bu skorla hayatta birinci olamam ama bende birinci olmak istiyorum off -ekran görüntüsünü paylaşmama gerek yok sanırım ?  :depressed1-onion-head-emoticon: -

ama belki bir mucize gerçekleşir *-* 

-bu da olmayacak duaya Amin demek gibi oldu  :hell-yes-onion-head-emoticon: -

hadi bakalım kapışmalı bir yarışma olsun..rakiplerime başarılar dilerim <_< -gerçi başarıya benim ihtiyacım var ama :D-parmaklarınıza güç, klavyenize kuvvet !1!1 xD

-bu arada o yüksek skorları görmemezlikten geliyorum evet -_- :p -

6. kendimi akıllı gibi göstermek olmasın ama benim fikrimce multiple expression programming ola bilir

kendini akıllı göster ya yeter ki şu Mep neymiş bileyim :D -hala gülüyorum-

Birden çok sentezleme programı

hmm İnşallah öyledir mantıklı gibi 

-ama bu böyle sürer yani en iyisi ben bişi yazmayayım daha :D-

edit: mecbur edit yapıyorum of :D

Atakan senin duyguların yok mu neden ki ? -dersem uzayacak her ne ise muhabbet mekanına mı gitsek biz ya ?  :P

lütfen ama çok profesyonelceydi takdirimi isterim :D yapmayın lütfen aa bak olmadı bu -.- 

edit2: kimbilir Atakan bunu yazdığımı ne zaman görecek ah ahh :D

7. Konu konuyu açıyor çünkü ondan çıktık saptık biraz konudan. :D 

Yazı diliyle günlük konuşma dilini iyice harmanlıyoruz son zamanlarda birbirine girdi çünkü bu düpedüz bilinçsizlik bence. o.o 

Ya tamam bi saniye ciddiye alma gırgırına şamatasına takılıyorum burda özre gerek yok :D Espri 10 numara 5 yıldız helal olsun -.-' 

aynen konu konuyu açtı :D konuyu kim kaynatıyormuş hani nerde O.o :p

off olsun ama ya cidden alınsaydın ve fark etmeseydim ? olmaz kendime yakıştırmam şapşal durumuna da düşsem o özür dilenecek o ka xD teşekkürler.p evet fark ettim bnm esprilerim öyledir :D herkes hayran *-* -Özellikle RafaeL kkk- 

8. Atakan çok komikti sen Peline bakma :P

aynen güldüm bende :D -hıhh :p -

Pelin simdi aksam aksam niye bozuyosun ki birde yanlisimi düzeltmissin alındım abi ya ben gidiyom.  <_< 

Beforesurrection tesekkür ederim kardesim ama bozdu abi hemde ağır bozdu. :D 

yaa ama ya alınma lütfen sabah sabah mı bozsaydım yoksa xD -al bir espri de benden olsun ulamaz ;-; :dd- 

cidden alınma gitme hadi gel gel sensiz olmaz :D  bize daha çok espri gereek ;D -eğer kırdıysam özür dilerim ;( -

Biraz konu dışına çıkmaya başladık sanki jssjsjjsjjs :D

Bir de ben olsam ben de 'direk' şeklinde yazardım heralde :D bana da doğru gibi geliyor (düşününce 'direkt' doğru da) :)

sanki öyle oldu gibi :D çaktırmayın ama bende önceden -baya önceden.p- öyle yazardım ama doğrusunu öğrendim ve öğrettiğim için kıvanç doluyum xD *-*

-ayrıca MEP'in açılımı nedir bilen varsa cidden söylesin çok merakta kaldım :D-

9.  

İtiraf ediyorum; bu forumda hiç konuşmamış dahi olsam biri benim profilime girdiğinde onun profiline girip arkadaş listeme ekliyorum.

Öylesine yapıyorum yani bi amaçla da değil, çok gereksiz yani :'c

Kendimi bu yüzden hentai bi stalker gibi de hissetmiyor değilim. :D

-bende sen böyle diyince aklıma geldi bişi onu diyim :D-

Bende aslında burada kimseyi eklemeyecektim veya arkadaş isteği göndermeyecektim ama sonra dayanamadım -karşıdaki kişiye saygısızlık vs olur diye- ama şimdi kabul ediyorum, hayat *-*

10. hiç bu kadar duyqusallaşmamışdım çok çok çok teşekkür ederim yaaaa beni yalnızca siz anlıyosunuz

Anlarım, seninle neredeyse aynı şeyleri hissediyoruz ondandır xD hem empati yani birazcık empati her şeyi kolaylaştırır. Bende sana teşekkür ederim :D duygusallaşma  ya bende şimdi duygusallaşıcam o olacak ://

-iletimi beğeneydin iyiydi :D ehhuhaeheh xD ne çıkarcıyım aman YaRabbi xD  :P-

11. salak olmam

Sen salak değilsin sana kendini böyle hissettirenler affedersin ama salak hem salak diyebilmen için kendine salak olman gerek bu da demektir ki bir açıklaması vardır salağın bu senin dediğin duygularının karmaşası kendine şöyle diyip durma lütfen.Salak değilsin olsa olsa iyi niyetlisindir saf kalplisindir kendini aşağılama, anlaştık umuyorum :D

bak salak neymiş :)

''Yaşamda yaptığı davranışlarında kabul edilebilir davranışların dışında davranan,boş konuşan, yanlış hareket eden kişidir.

TDK ya göre ise:Giyinişinden, konuşma ve davranışlarından seviyesiz, dengesiz ve saf olduğu anlaşılan kimse.'' 
    Sen kendini aşağılama ki kimsede seni aşağılayacak gücü kendinde bulamasın ;D hem kaldı ki hala ısrar edeceksen salak olduğunda kime ne ? herkes kendine baksın konuşsun kimin ne olacağı belli olmaz hayatta. -konu kaynatmış gibi oldum mu ? pff olduysam özür dilerim bunu yazmadan duramadım -_--
    her ne ise konu kaynatmamış olmak adına şunu diyeyim bari 'Her seferinde bir şeyleri tam başaracakken yarı yoldan dönmem ve her şeyin yine başa sarması diyebilirim sanırım :D -oldu bu evet xD-
  12. Vocaloid'i çok sevmeme rağmen hiç böyle şeyler olabileceğini düşünüp de araştırmamıştım bile :o bizimle paylaştığın için bu bilgiyi teşekkürler :D gayet de ayrıntılı olmuş anlatımın herkesin anlayacağı tarzdan yani.p bende en çok Gakupo'yu severim *-*

bu grup süpeeer !! :D  :happy-onion-head-emoticon: emeğine sağlık  :7: 

-yorumum biraz geç oldu ama neden böyle yaptım bilmiyorum bile :P :D-

13. Tatlı Denizkızı çıktım ;u; -yaa ama orada daha güzel şeyler de var off :p- 

birde soyadımı deneyeyim dedim yok o da umut vadetmiyor  :depressed2-onion-head-emoticon: .. Mutlu Denizkızı oldum bu sefer de  :cruch-onion-head-emoticon:  hiç yoktan iyidir napalım :D

14. Beklentiyi yüksek tutmak için senin de bir çizgiye sahip olman gerekir. Buradan zeki olabileceğin kanısına varıyorum. Bol bol kötü esprilerine rağmen :D

Aynen katılıyorum :D ben biraz aptal zekiyim-pek de zeki değilimdir ama.p- yani nasıl anlatsam böyle şapşal davranmayı severim eğlenceli oluyor, yaaa esprilerim T^T sende mi brütüs ;-; severim kötü esprileri de *-* -acayip güldürüyor beni xD- sanırım kendi çapımda zekiyim :D ama zeki insanlara hayranımdır  :embarrassed4-onion-head-emotico

15. Dış görünüşünüz sizin elinizdedir. Güzel görünmek çevrenizdekilere saygıdandır. Saçı başı dağınık gezen bir kıza bakmam evet, çirkin giyinen bir kıza da bakmam. Tabi her insan da doğuştan mükemmel güzellikle doğmuyor. Kastettiğim şeyi anladınız işte. Giyim, bakım falan. (Gerçi ben hiçbir kıza bakmıyorum ama, yorum olsun dedim)

PS: Pelin, ben sende bayağı kendimi gördüm. Bir an kontrol etme ihtiyacı duydum, "benim yorumum mu bu acaba" diye :D

yazını şimdi gördüm :D aynen yani zeki olmadıktan sonra ne anladım ben ot gibi mi yaşayacağız sürekli bak bak görüntüye nereye kadar yani xD -görüntüye bakanlar siz aşık olmamışsınız yada anlattığınız o değil bu dediğiniz bence sadece hoşlanma :p-

16. Bence dış görünüş sadece görüntüdür yani fosss :P kendimden alıntılayacak olursam şu ana kadar sevdiğim kişilerin tiplerine bakmışımdır tabi ama sadece ilk anda, ona da pek önem vermem açıkçası çünkü eğer birisi yakışıklı veya karizmatik her ne ise ne kadar dışı güzel olursa olsun bi zaman sonra sıkılırım ve ilgimi çekmez çünkü ben bana bir şeyler öğretebilen kişilerden hoşlanırım yani bu da demek oluyor ki ...

1.Zeki olacak beni şaşırtacak bildikleriyle -hem ayrıca zeki insanlar güzel espri de yaparlar 2li kombo xD ve daha birçok şeyi *-* -

2.Duygusal olceek :P

3.aslında bunları yazmama gerek bile yok zeki olsun diğer tüm şıkları düşüncelerimi siler götürür  :embarrassed1-onion-head-emotico

evet ilk başta görünüşe bakarun ama sonrası beynine bakarım ben karşıdaki kişinin genelde beynine aşık olurum ehehuehue xD -bu nasıl tabirse artık :D- yani bu demektir ki bana göre görüntü hiçbir şeyi ifade etmez bence iç güzellik kafidir zaten birisini gerçekten içten severseniz o sizin için dünyadaki en güzel insan olur ;D 

Herkes kusurlarıyla kuzeldir *-* -ben hariç :P nihahajahajah öhmm.-  gerçi ben şıp sevdiyimdir xD bana göre herkes potansiyel hoşlanılacak biridir haahahahahah ŞAKA. -çok kötü şakalarım ;-; :expulsion-onion-head-emoticon: - ölüyorum sayın seyirciler .. İç güzellik iyidir dış görünüşe aldanmayın ama yine de siz bilirsiniz yani xD 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.