Jump to content

Leath

Üyeler
  • İçerik sayısı

146
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Durum güncellemeleri bölümüne Leath kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Sao'da bitiyor be. Şimdi 2 sene alicization'ı bekle dur.

2. Kaç gündür düşünüyorum ama Maria kadar 'mükemmel' bir karakter bulamadım. Daha idealisti yok abi. Okurken resmen kafayı yedim, psikolojimi bozdu. -_-

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Leath

Leath

Maria Otonashi. Yakında tanıtım konusu açıp neden en favori karakterim olduğunu yazıcam, o zaman anlarsınız. :3

3. Calculus vizesinden 2 gün önce hasta olup evde 2 sezon anime bitirmenin verdiği haz ve vicdan azabını Lysden önceki gece 1 e kadar anime izlerken bile yaşamamıştım. -_-

2. Hass_ibe Kopan

Hass_ibe Kopan

3 üstüne arabaysa 3,5 atman doğal canım :D

3. houston
    4. Leath

Leath

Ahah şu halde güldurdün ya beni arabayì alırsam bi tur gezdirme sozum olsun :D

4. The Zeroth Maria'nın ikinci kitabı sonunda bitti. Ilk yorumum "Abiii bunun animesi lazım banağğğğğ!".

5. Pelin'i yeni ZeyZey olarak ilan etmenin zamanı gelmiş. Hangi durumu okusam onu görüyorum loo.

2. LeornKayn

LeornKayn

Ben zaten loldeyim :D

3. Leath

Leath

bekle beni trollemeye geliyorum

4. Leath

Leath

:P insan mesaj atar lan 11!!!!1bir

6. Aranızda aöf vizelerine girecek olan var mı?

2. Leath

Leath

Ahah Zeynep abla buyuk ihtimalle ilk vizelere giremicem de direkt F yi çakıyorlar mı diye sormak istiyordum. ^^

3. Mileydi

Mileydi

Benim zamanımda direk sınava girmedi yazıyorlardı :D Şuan bayağı bir değişiklik var okumak kolay sanırsam not ortalamasına göre geçiş sistemi yapmışlar -,- En az 50 almadan geçemiyordun şimdikiler 25 puanla bile geçiyor o.O Bilmiyim yararlı bir bilgi oldumu :P

4. Leath

Leath

Biraz daha araştırayım o zaman. ^^ Diğer forumlara falan baktım da 30 puanı kaybedildiğini falan söylüyorlardı. Ama tam aradığım bilgiyi bulamadım herhalde yarın bürolarına giderim.

7. Şu/Anki/Gerçek/Duygularım/ http://goo.gl/0zrYlJ

8. Nisekoi'nin mangasını (147 bölüm) okuduktan sonra çok boş geçtiğini fark ettim. Öyle ki spoiler verecek bir olay bile yok -_- ana karakter zaten dayaklık.

2. Sina

Sina

Yamada derken 7 nin no Majo'yu mu kast ettin? Pek bi bilgim yok harem serileri ile ama Yamada'yı bende seviyorum, hiç degilse eğlenceli bi tarafı var.

3. Leath

Leath

evet! onu yeni bitirdim, daha zevkliydi azıcıkta hareme kayıyor :) Ben sıkıldıkça böyle romantizm/ komedi bazende ecchi okuyorum.

4. Sina

Sina

Ovası çıkacaktı o serinin sanırım :D Aslında ben romantizm pek sevmem, romantizm olacaksa ya içinde bolca komedi yada bolca dram olacak benim için. Ayrıca haremden nefret ederim ama ecchiyi severim. Bi garip insanım bende, korku mangası okumaya devam etmem en iyisi olacak sanırım...

9. Akame Ga Kill'i Chelsea geldikten sonra izleyemez oldum. Kalbim kaldırmıyor, mangasını okuduktan sonra tekrardan görmeye dayanamıyorum. :'(

1. Babbin

Babbin

Ölümü de lolipop şeklinde olduya çok hoştu ya :T

2. Leath

Leath

Yav dur demeeğğğ ağlıcam burda.

10. İzlediğim yüzlerce animede, şu ana kadar dinlediğim bütün müziklerde en iyisi rakipsiz Requem'dir. Bunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.

1. veritas

veritas

cowboy bebop?

2. Leath

Leath

Dusk maiden of Amnesia

3. kata silvia

kata silvia

SANA KATILIYORUM harika bir müzik bir aralar zil sesimdi ama telefonumun sorunlarından ötürü yaramıyorum

11. Onodera'nın kardeşi bile Onodera'dan daha güzel. B)

12. İşte bu kafadan istiyorum. Bi aralar favori erkek karakterimdi Yamato :D

1. Leath

Leath

Ben oyununu bitirdim bunun :) animesi zevklidir cizimleri cok hosuma gitmisti.

2. I am Ulquiorra
  13. curve 75 olursa bu çocuk napsın? insafsızlar...

1. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Firma iflas eder bi sürü islem yapmaktan kurtulursun :P

14. Aslında Accel World Dural Magisa'yı anime yapsalar çok şekil olur. Şişko karakter de arka plana atılır oh kebap.

15. Torucon Ankara iptal mi olmuş? Neden olmuş? Crossdress Kirito yapıcam diye iddiaya girmiştim bi de...-_-

1. Mileydi

Mileydi

İyi ki bu sene gitmeye karar verdim pehhh :@

2. Namida

Namida

ciddi misin ya bu yıl bende gidecektim :(

1. Yuki-chan

Yuki-chan

Yorumsuz -_-.

2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

çocuklara bu kitaplarla eğitim veriyolar birde T-T -saçmalık-

16. "Ben süperim" (Watashi wa sugoi!/わたしわ すごうい!) yazdığım vizeden 100 almışım gençlik. :P Darısı sevip de kavuşamayanlara gelsin.

2. Yuki-chan

Yuki-chan

He ıyk matematik. Ben zaten uzak duruyom mühendislikten.

3. Milli Midilli

Milli Midilli

Aferin :) Google Çeviri?

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

tebrikler :D -Amin ;-; -

17. Accel World ve Sword Art Online'nın crossover (birleşmiş) mangası olduğunu biliyor muydunuz? Bildiğiniz kapışıyolar, buyrun bu da linki: http://www.mangahere.co/manga/accel_world/c018/30.html

18. Masamune-kun no Revenge için tecrübeli redrawer aranıyor. Sadece arka plan yazılarını düzenleyebilse yeter.

19. Abi Latifa insana neler yaptırıyormuş öyle kaç kişi sordu animenin adını bi bilseniz :D Gençler animenin adı Amagi Brilliant Park ;)

20. Şunu şuraya bırakıyım da belki bir izleyen çıkar: https://www.facebook.com/video.php?v=745842888798185

1. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Heheh başlığı görünce hemen kapattım :P

2. Leath

Leath

kutup ayıları evini basarsa görürüm seni. asdasd

3. Babbin

Babbin

dünyanın kaderi bu

kendi kendini yok etmek :P

21. Her şey bir yana Fate bir yana...

2. Leath

Leath

Şeytan diyor ki Fate ile ilgili bütün seri kitap oyun ne varsa sil süpür amma zaman el vermiyor. :/

3. Yabus

Yabus

O iş cidden zor ya :D Fate bitse bile yine aynı evrende geçen Tsukihime, Kara no Kyoukai ve Mahouyo var. Hepsini ortaya koyunca şöyle bi liste çıkıyor:

1-) https://i.imgur.com/0jDVKHC.jpg

2-) https://i.imgur.com/yV4KoOc.jpg

3-) https://i.imgur.com/RzOtxCr.jpg

4-) https://i.imgur.com/hx1w7CW.png

Kısacası seri çok vakit az dediğin gibi :D

4. Leath

Leath

Bunları görmüştüm ya :D Abi resmen bırak okulu hayatı falan, otur bir sene sadece bunları bitir, hayatına mutlu bir insan olarak devam et :P

2. Leath

Leath

bizde endüstri hala öyle ama gıda yakıyor onda haklısın B)

3. niketi

niketi

Endüstrinin gücünü kimse sınamasın :D. Kantine giderken endüstrinin katından geçerdik(-dik çünkü okul bitti:)) bir tane erkek öğretim elemanı yok. Öğrencilerden bahsetmeme gerek yok sanırım :) İşletme ise mühendisler için pandoranın kutusu. Dip not: Endüstri müh. bazı yerlerde işletme müh. diye geçer :)

4. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Elini sallasan bir kıza carpıyor. Benim saplığım. Sanırım ellerim cebimde yürümemin de etkisi var :P

22. Doğum günümde Calculus sınavına giriyorum! Çoook eğleneceğim kesin. -_-

1. Shotdown

Shotdown

Doğum günün kutlu olsun o zaman :v

2. houston

houston

iyi eğlenceler :P

3. Milli Midilli

Milli Midilli

Hepi börtdeyy :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.