Jump to content

Leath

Üyeler
  • İçerik sayısı

146
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Leath kullanıcısının paylaşımları

1. Leath

Aldnoah.Zero [FC] (Spoiler İçerir)

Bende izlemedim :D Sadece içimdeki villian'ı dışarı çıkarttım. :D Üye yapabilirsin beni. ^^Dünyayı yok etmeden önce izlemem gereken animeler listesine soktum onu :D
  2. Leath

Aldnoah.Zero [FC] (Spoiler İçerir)

Oo eline sağlık çok iyi hazırlamışsın. Yalnız şu söze benim bir cevabım var: LET JUSTICE BE DONE, THOUGH THE HEAVENS FALL. ------------------------------------ NEITHER JUSTICE NOR BEINGS CAN PUNISH MY ACTIONS. YOUR HEAVEN HAS ALREADY FALLEN DESPITE, YOU ARE NOT AWAKEN.
  3. Masamune-kun no Revenge için tecrübeli redrawer aranıyor. Sadece arka plan yazılarını düzenleyebilse yeter.

4. Leath

Little Busters! Türkçe Çeviri Projesi

Abi supersiniz ya! Turkiyede ben VN ceviren yok saniyordum. Umarim devami gelir, ve arkadaslarimizda VN okumanin tadina varabilirler. :) Bu konu sitenin anime haberleri kisminda paylasilsa mukemmel olur aslinda. Daha fazla insan gormus olur.
  5. Yoo niye sinir olayım onlar çok tatlı oluyorlar evinde alıp besleyeceksin. puhahahahhahahahha!!!!!
  6. Leath

Türkiye'nin İnternet Anime Kanalı Planım

Bizim böyle bir konumuz vardı ya. Hatta ben uzun uzun telif haklarının ve tatlı crunchyroll abilerimin bizi neden sevmediklerini anlatmıştım. Heves kırmaktan nefret ederim ama hem diğer arkadaşlarımın dediklerinde haklılar, hem de tv ye "yeni anime" telif hakları almak neredeyse imkansız. Araştırılmış, kanıtlanmış ve Türkiye'de olduğumuz gerçeği tekrardan hatırlatılmıştır.
  7. Süper iş çıkarmışsın. Yalnız Türkçe yazma konusunda çok sıkıntın var kardeşim. Bu şekilde konuyu sabitlememeleri olası, bu yüzden oturdum senin için her hatayı düzelttim. Alttaki spoilerı aynı şekilde kopyala yapıştır yap. Resimleri düzeltmeyi unutma. Hatta bir kez de bu yazıyı oku ve hatalarını fark et. Yoksa ilerde çok sıkıntı çekersin. Merhaba saygıdeğer adminlerim ve değerli üye arkadaşlarım... Bu konuda sizlere profilinizi nasıl özelleştireceğinizi ve kişiselleştireceğinizi anlatacağım Adminlere sıkça sorulan ''Başlık Nasıl Değişiyor ?'' sorusuna da cevap bulacaksınız. Profilde Genel Görünüm Spoiler Bu resimde profilinizdeki sekmelerin özeti gösteriliyor. Alt kısımda ise profil bilgileriniz bulunmakta Spoiler Şimdi ''Profilimi Düzenle'' butonuna tıklıyoruz.. Karşımıza aşağıdaki gibi bir sayfa çıkacaktır. Spoiler Bu kısımdan profil resminizi değiştirebilir veya Hakkımda sayfasını ( Profil sayfası ) Düzenliyebilirsiniz... NOT: ''Kullanıcı başlığı'' ( Profil resmi üzerinde levelinizi yazan kısım ) normalde "Hakkkımda Sayfasını Düzenle" butonunun hemen altında bulunur ama bir hatadan dolayı bu kısım üyelerde gözükmüyor Sadece adminlerimiz başlık değiştirebiliyor. Bu hatanın yeni güncelleştirmeyle birlikte düzeleceğini umuyoruz. Eğer başlığınızı değiştirmek istiyorsanız Adminlerimizden Rica edebilirsiniz... Aşağıdaki kısma indiğinizde bir bölüm çıkacak burada size ulaşabileceğimiz ( tüm üyelere gözüken ) bilgiler çıkar bunlar "Hakkımda" kısmının hemen altında yer alacaktır... Spoiler Bu bilgileri doldurduktan sonra profil özelleştirmeye geçelim.. Spoiler Bu kısımda "Arka Plan Resmi"nizi ayarlayabilirsiniz. Şimdi de diğer bölüme geçelim, e-posta ve şifre değiştirme: Spoiler Bu kısımda anlayacağınız gibi e-posta ve şifrenizi değiştirebilirsiniz. Şimdide görülen isim kısmına geçelim. Spoiler Bu kısımda da istediğiniz şekilde isminizi değiştirebilirsiniz. Eski isminiz profil sayfasındaki Görülen İsim Geçmişi kısmında görülecektir. Şimdide İmza Düzenlemeye geçelim; Spoiler Bu kısımda imzanızı yaratabilirsiniz, ama bu aşamadan önce Lütfen İmza Kurallarını Okuyun ! Bir sonraki aşama ise Engelli Kullanıcılar: Spoiler Bu kısımda rahatsızlık duyduğunuz Kulanıcıları engelleyebilirsiniz, ya da forum içinde imzaları görmek istemiyorsanız imzaları kapatabilirsiniz. Bir sonraki kısım Bildirim Seçenekleri; Spoiler Bu bölümde size gelen bildirimleri ayarlayabilir bu bildirimlerin nereye gelmesini istiyorsanız oraya yönlendirebilirsiniz... Bu bildirimleri sonraki kısım olan Bildirimlerden görebilirsiniz. Spoiler Ve son kısım ise Güncel Konular ve İletiler Kısmı. Bu kısımdan size gelecek iletilerin ayrıntılı bir ayar kısmını göreceksiniz. Spoiler Şimdide size profilinize müzik koymayı öğreteceğim; Spoiler İstediğiniz herhangi bir müziği seçin, o müziği bir program yardımı ile mp3'ten swf'ye çevirin. Bu swf dosyasını internete yükleyin ( inci swf önerilir.) Swf nin adresini kopyalayıp yukarıdaki şekildeki gibi Hakkımda sayfasına Yapıştırın. Unutmayın bu Özelli için IP adresinizi : 216.146.35.35 216.146.36.36 Olarak değiştirmeniz gerekir. Son olarak resim ve vidyoları spoiler içine almayı göstereceğim; Spoiler Spoiler'ı yukarıdaki şekilde olduğu gibi oluşturabilirsiniz ya da '' [s poiler] [/s poiler] '' bu kodu boşluksuz olarak yazarsanız spoiler oluşacaktır vidyolarda ise '' [m edia] [/m edia] '' olarak İletiye ekleyebilirsiniz ama bu vidyoları lütfen bu şekilde spoiler'a alalım: '' [s poiler][m edia]-Video URL'si[/m edia][/s poiler] '' s poiler Bu uzun anlatımı okuduğunuz için teşekkürler ve iyi forumlar dilerim.
  8. Abi Latifa insana neler yaptırıyormuş öyle kaç kişi sordu animenin adını bi bilseniz :D Gençler animenin adı Amagi Brilliant Park ;)

9. Leath

Selamlar, ben Ayhan Gazi

Artık öğrendin , genç padawan. (iyi b*k yedin) qweqwewqe
  10. Leath

Selamlar, ben Ayhan Gazi

Ayhan kim yeniyor mu? Bu espiri yeteneği sadece ve sadece kim de olabilir azcık düşün pls. Egon yoksa bende fazladan var veririm sana. qweqweqwe
  11. Leath

Selamlar, ben Ayhan Gazi

Ahaha pardon berata laf atmak amaçlı yazmıştım selam vermeyi bile unuttum. Burada elini atsan yazar çıkar hemen ısınırsın. ^^
  12. Şunu şuraya bırakıyım da belki bir izleyen çıkar: https://www.facebook.com/video.php?v=745842888798185

1. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Heheh başlığı görünce hemen kapattım :P

2. Leath

Leath

kutup ayıları evini basarsa görürüm seni. asdasd

3. Babbin

Babbin

dünyanın kaderi bu

kendi kendini yok etmek :P

13. Leath

Selamlar, ben Ayhan Gazi

E5in ordan 404'e bin biraz sıkış tıkış olursun ama Nagoha'ya kadar götürür.
  14. Leath

Shokugeki no Souma Anime Oluyor

Vay be ben bunun konusunu açmamış mıyım? Erına candır gerisi hayaldir. Acıktırırken eğlendiren eğlendirirken iğrençleşen ve bir süre sonra YOK ARTIK (sansür!) diyeceğiniz bir mangadır kendisi. Bir ara çevirmeye niyetlendiydim de photoshop özürlüsü olduğumdan öyle havada kaldı. Erina candır! Bir rivayete göre tsundereliğin yemeğini yapmış. alın size resmi: DAHA FAZLA:
  15. Talha sahneye bekleniyor ;) Konuyu uçuralım!
  16. Lülüşün bütün karizmasını yerle bir ettin :D O tanrı bi kere kimse ona yaklaşamaz.
  17. Selam! Şimdi birleşmek derken Crossover'lardan bahsediyorum. Tam bir Türkçe karşılığı varsa birisi söylesin de mutlu olayım. Tamam tamam sustum. Konu ne derseniz, hangimiz Shiba Tatsuya ile Kirito'yu aklımızda kapıştırmadık? Hangimiz Asuna'yla Kuruyokuhime'yi beraber canavar keserken hayal etmedik? Ben yapmadım dediğinizi duyabiliyorum, o zaman hodri meydan: Hangi anime ve mangaların birleşip tek bir anime/manga olmasını isterdiniz? Telif hakları ve yapımcı stüdyoların "Bo bonom koroktorom sono vormom." tarzındaki tripleri ve izleyici kitlesinin kafasını karıştırmak istememelerinden dolayı bu olaylar sadece hayranların hikayelerinde kalıyor. Hemen kendi fantezilerimi örneklendiriyim: 1. Inori Shu'yu bırakıp Kirito'nun haremine katılsın. 2. Yukino Shokugeki no Soma'daki Irina'yla tartışsın. (Bu rüyama bile girdi. Olabilecek konuşmayı hayal bile edemiyorum. :P) 3. Tohsaka Rin Tatsuya familyasıyla kapışsın. 4. Hikigaya Hachiman High School DXD'ye girsin. 5. Amagideki lolimiz Sakura Trick'e ana karakter olarak gitsin. (Anime 1. sıraya yerleşmemişse çeker giderim.) 6. Chelsea(Bkz: Akame Terbiyesiz Edepsiz Ayıp Ayıp Yazık Ettiniz Ga Kill) SAO'ya girsin, 6. sezonda gelecek olan sarışın kızla çıksın.
  18. Her şey bir yana Fate bir yana...

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Leath

Leath

Şeytan diyor ki Fate ile ilgili bütün seri kitap oyun ne varsa sil süpür amma zaman el vermiyor. :/

3. Yabus

Yabus

O iş cidden zor ya :D Fate bitse bile yine aynı evrende geçen Tsukihime, Kara no Kyoukai ve Mahouyo var. Hepsini ortaya koyunca şöyle bi liste çıkıyor:

1-) https://i.imgur.com/0jDVKHC.jpg

2-) https://i.imgur.com/yV4KoOc.jpg

3-) https://i.imgur.com/RzOtxCr.jpg

4-) https://i.imgur.com/hx1w7CW.png

Kısacası seri çok vakit az dediğin gibi :D

4. Leath

Leath

Bunları görmüştüm ya :D Abi resmen bırak okulu hayatı falan, otur bir sene sadece bunları bitir, hayatına mutlu bir insan olarak devam et :P

19. Leath

Merhaba Arkadaşlar

Selam genç! Yalnız benden uzunsun bi de aramızda 4 yaş fark var. -_- Neyse hemen takılayım sana biraz: Hobilerin çok tatlıymış ^_^ Lisede hem Ingilizce hem matematik çooook işine yarar. İzlediklerimiz benzer. ;) Şu ana kadar forumda bayağı aktifsin umarım öyle kalırsın :D
  20. Leath

Akame Ga Kill Ekibinin Yeni Karakterleri

Oo bizim hastalıklı mazoşist de geliyormuş. Manganın hangi sayısında bitirirler ki? Daha "olaylar olaylar" olmadı bile.
  21. Leath

Anime hayatınızda istediğiniz en çok 3 şey!!

Playstation yerine NerveGear gelsin yeter. B)
  22. Leath

Japonların İngilizcesi

Japonları anlamıyorsunuz :/ Şu an katakana görüyorum, asansöre (evelator) eveleytıra erevetaaa diyorlar. Ros angeresu neresi siz tahmin edin.
    1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Leath

Leath

bizde endüstri hala öyle ama gıda yakıyor onda haklısın B)

3. niketi

niketi

Endüstrinin gücünü kimse sınamasın :D. Kantine giderken endüstrinin katından geçerdik(-dik çünkü okul bitti:)) bir tane erkek öğretim elemanı yok. Öğrencilerden bahsetmeme gerek yok sanırım :) İşletme ise mühendisler için pandoranın kutusu. Dip not: Endüstri müh. bazı yerlerde işletme müh. diye geçer :)

4. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Elini sallasan bir kıza carpıyor. Benim saplığım. Sanırım ellerim cebimde yürümemin de etkisi var :P

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.