Jump to content

Leath

Üyeler
  • İçerik sayısı

146
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Leath kullanıcısının paylaşımları

1. Kulübe hoşgeldin. :) Kirito güzelim kızı harcadı ya. Lizbeth Suguha Sinon... Asuna bunlara karşı o kadar da baskın değil. İlerde daha da fazla kız gelecek. Bakalım o zaman nolcak :)
  2. Zaten söylemiştim ya sana :P neyse beraber izleriz zaten.
  3. Güncelleme 2015 ten önce gelmez gibi. Son hatırladığım şey tüplü televizyon capsiydi. ;) Aslında tatilin bitmesiyle siteye girenlerin sayısı artmıştır. Reklamlardan gelen para artmışsa ve yeni server sıkıntısını gidermişlerse güncellemeyi getirirler. Abanın şu reklamlara işte :P Zeynep abla sen iste dağları deliyim. ;)
  4. Bende de gözükmüyormuş. Şunu alabilirim-> Depth of Alter
  5. Kaynak: http://www.animenewsnetwork.com/ Disclaimer: This topic is translated from aninenewsnetwork's website. I do not own anything. Birçoğumuzun heyecanla beklediği Oregairu, uzun adıyla My Teen Romantic Comedy SNAFU (Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru) 2015 projelerinde yerini aldı! Outbreak Company yapımcılarının (feel.) üstleneceği 2. sezonda müziklerin yapıcısı ve seiyuular aynı şekilde yer alıyor. 2013 yılına damgasını vuran bu animenin devamı acaba beklentilerimizi karşılayabilecek mi? Romanlarının tekini okumuş biri olarak söylüyorum, aynı tadı hatta daha fazlasını alacaksınız. :) Yukino var bir kere. Adı yeter. Hiç izlemeyenler için: Animenin linki: http://www.turkanime.tv/anime-seri/Yahari-Ore-no-Seishun-Love-Come-wa-Machigatteiru Yukino kimdir? Kendi Hayran Kulübünden öğrenin!: http://forum.turkanime.tv/topic/9737-%E2%9D%A4yukino-yukinoshita%E2%9D%A4-fc-ii-sezon-geliyor/
  6. Doğum günümde Calculus sınavına giriyorum! Çoook eğleneceğim kesin. -_-

1. Shotdown

Shotdown

Doğum günün kutlu olsun o zaman :v

2. houston

houston

iyi eğlenceler :P

3. Milli Midilli

Milli Midilli

Hepi börtdeyy :)

7. Leath

Herkeze Merhabalar !

Selam. Kafa yapımız benzer umarım kalıcı olursun. Yalnız kurallara bir bak yoksa uyarı bombardımına tutulursun. ;)
  8. Kaynak: Crunchyroll / http://www.crunchyroll.com/anime-news/2014/10/28/sinon-tops-asuna-in-latest-newtype-character-poll Disclaimer: This topic is translated from crunchyroll's official website. I do not own anything. Asuna'nın Newtype adlı dergideki uzuuun birinciliklerinden sonra yerini Sword Art Online II'deki Sinon'a kaptırdı. Aynı zamanda Mahouka'dan Miyuki Shiba'da sıralamada geriledi. Erkek tarafında ise yine Kirito ve Shiba tahtlarından inmezken Space Dandy'den Dandy ilk 10a girerek kendini fark ettirdi. Derginin Resmi: Kasım Ayı Sıralaması : Baylar Top 10: 1. Kirito (Sword Art Online II) 2. Shiba Tatsuya (Mahouka Koukou no Rettousei) 3. Joutarou Kuujou (JoJo’s Bizarre Adventure) 4. Umetarou Nozaki (Gekkan Shoujo Nozaki-kun) 5. Kira Yamato (Mobile Suit Gundam Seed) 6. Yuu Narukami (Persona 4 The Golden Animation) 7. Inaho Kaizuka (Aldnoah.Zero) 8. Makoto Tachibana (Free!: Eternal Summer) 9. Daichi Manatsu (Captain Earth) 10. Dandy (Space Dandy) Bayanlar Top 10: 1. Shino Asada (Sword Art Online II) 2. Asuna Yuuki (Sword Art Online II) 3. Saber (Fate/Stay night) 4. Chiyo Sakura (Gekkan Shoujo Nozaki-kun) 5. Miyuki Shiba (Mahouka Koukou no Rettousei) 6. Asseylum Vers Allusia (Aldnoah.Zero) 7. Kira Yamato (Mobile Suit Gundam Seed) 8. Gou Matsuoka (Free!: Eternal Summer) 9. Aoi Sakurai (Rail Wars!) 10. Sayla Mass (Gundam) Geçen ayın Bay/Bayan sıralaması: Bay sıralalası: 1) Kirito (Sword Art Online) 2) Tatsuya Shiba (The Irregular At Magic High School) 3) Jotaro Kujo (Jojo’s Bizarre Adventure: Stardust Crusaders) 4) Kira Yamato (Gundam SEED) 5) Makoto Tachibana (Free!) 6) Rin Matsuoka (Free!) 7) Monkey D. Luffy (One Piece) 8) Shinya Kogami (Psycho-Pass) 9) Yu Narukami (Persona 4 The Animation) 10) Umetarou Nozaki (Monthly Shoujo Nozaki-kun) Bayan Sıralaması: 1) Asuna (Sword Art Online) 2) Sinon (Sword Art Online) 3) Miyuki Shiba (The Irregular At Magic High School) 4) Gou Matsuoka (Free!) 5) Lacus Clyne (Gundam SEED) 6) Princess Asseylum Vers Allusia (Aldnoah.Zero) 7) Chiyo Sakura (Monthly Shoujo Nozaki-kun) 8) Saber (Fate) 9) Tokaku Azuma (Riddle Story of Devil) 10) Chaika Trabant (Chaika -The Coffin Princess-) Seri Sıralamaları: 1. Sword Art Online II 2. Aldnoah.Zero 3. Mahouka Koukou no Rettousei 4. Gekkan Shoujo Nozaki-kun 5. The iDOLM@STER 6. Free!: Eternal Summer 7. Sabagebu! 8. Haikyuu!! 9. One Piece 10. Zankyou no Terror Top 10 İnternetten Yayınlanan Seriler: 1. Sword Art Online 2. Log Horizon 3. Shingeki no Kyojin 4. Diamond no Ace 5. Boku wa Tomodachi ga Sukunai 6. Sword Art Online II 7. Barakamon 8. Kuroshitsuji 9. Suzumiya Haruhi no Yuuutsu (2009 ver.) 10. Psycho-Pass Top 10 Blu-ray Disk Satışları: 1. Frozen MovieNEX 2. Love Live! School Idol Project 2nd Season Volume 3 3. Haikyuu!! Volume 2 4. JoJo’s Bizarre Adventure: Stardust Crusaders Volume 1 5. Kill la Kill Volume 9 6. Mahouka Koukou no Rettousei School Entry 2nd Chapter 7. Persona 4 The Golden Animation Volume 1 8. Gochuumon wa Usagi desu ka? Episode 3 9. Kuroko no Basket 2 Volume 8 10. Hakuouki Movie 2: Shikon Soukyuu Televizyonda izlenen Top 10 : 1. Zankyou no Terror: Highs & Lows 2. Psycho-Pass: something 3. Persona 4: The Golden Animation: A missing piece 4. Sword Art Online II: World of Guns 5. Doraemon Birthday Special 6. Haikyuu!: The Point that Changes the Momentum 7. Gekkan Shoujo Nozaki-kun: Do You Have Enough Excitement? 8. Barakamon: Let’s All Go Together 9. Mahouka Koukou no Rettousei: Yokohama Disturbance V 10. Rail Wars!: Could it be Our Little Secret? Tamam Sinon'u bende çok seviyorum ama Asuna'yı uzun süre sonra tekrar elinde rapierli görünce eski duygularım geri geldi. :)
  9. Leath

Bizde de olsa...

Asıl komik olan taraf herkesin saydığı kulüpler bizde ya varlar ya da kurs olarak veriliyor :D (Tamam daha fazla reklam yapmıyorum. Ya da yapıyım çalışın gelin bizim üniversiteye :P ) Fantezi kulübü olsa iyi olurdu aslında. Ne biliyim herkes manyak manyak bir şeyler söylese sonra ortama uyum sağlasak falan. Aa bi dakika bu da var Fantasy & Role Playing Game olarak. :D
  10. Benden duymuş olmayın ama Shougeki No Soma anime oluyormuş, ben en iyisi gidip loto oynıyım. :)

1. LeornKayn

LeornKayn

bilmiyorum o dediğini ama imkansız birşeymiydi?

11. Leath

Japonya'ya Gitmek

Bi kere gittikten sonra gerisi gelir zaten. O mumbugishig wadpwjdjıa adını yazmaya üşendiğim bursları iyice araştır, tutmazsa benimki gibi denersin :)
  12. Leath

Japonya'ya Gitmek

Bilkent, üniversitenin anlaşması var bir sene okuyup geliyorsun :) , Bursun varsa burslu bursun yoksa bursuz, Japonca öğrenmek lazım tabi azcık hevesli olmak falan :) ben bilgisayar mühendisliğindenyim ;) bakalım işte şans falan bende bilmiyorum :D
  13. Leath

Japonya'ya Gitmek

Ben biraz daha özel konuşayım. :) Monbukagakusho burslarını çok araştırmama rağmen geçen sene seçilme ihtimalinin çok düşük olduğunu öğrendikten sonra vazgeçtim. Onun yerine daha spesifik planlarım var. Üniversite 3. sınıfta (2 sene sonra) okulumun anlaşmalı olduğu üniversiteye (University Of Nagoya) gideceğim. (Evet o kadar kesin. Daha doğrusu ihtimali çok yüksek.) Bir kere B2+ ingilizce seviyesi kesinlikle şart. Ben İngilizce bilmesem Japonca öğrensem olur mu demek yok! Yaşınız kaç olursa olsun okuldan bağımsız/bağımlı olarak çalışın, kaçışınız yok. Okulunuzu kasın, emin olun eninde sonunda işinize yarar. Biraz Japonca öğrenmek işinize yarar. En azından Türk Japon Vakfından kurs alın, Hiragana ve Katakana'yı tamamıyla bitirin. Kanjilere de yavaştan başlayın. Benim okulum Japonca dersi veriyor, ben oradan öğrenmeye başladım. Daha yazarım ama aklıma öncelikli bunlar geliyor. Benim ne yaptığıma gelecek olursak: (Belki beceremem, kim bilir...) 1. C1 seviye İngilizce biliyorum. 2. Katakana+Hiragana+50 tane kanji bu sene bitiyor. 3. Kendoya başladım. Eski sporuma zorluk açısından benzediği için en azından bu 2 sene sürdürmeyi planlıyorum. 4. GPA (Not ortalaması) 3.00 ve üstü gerekiyor, ama şu anki duruma bakacak olursak sıkıntı değil. Sözde forumu bunları başarmak için bırakmıştım ama bu kısa tatiller bana yaramıyor evde sıkılıyorum :) Neyse daha fazla ortalığı karıştırmayım, böyle bir konu açman iyi oldu bende yazmış bulundum. Ha bu arada ben Kaxell, Görkem daha fazla isyan etmesin diye yeni hesap açtım. ;)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.