Jump to content

Leath

Üyeler
  • İçerik sayısı

146
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Durum yanıtları bölümüne Leath kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Eğer bir kız gecenin 4'ünde yakın bir erkek arkadaşına "Uyuyamadım, ya sen?" diye mesaj atıyorsa o kişi hala yakın arkadaşı mıdır sorgulamak lazım...

1. Leath

Leath

UYUYODUM SEN UYANDIRANA KADAR!!!

dersen çok mutlu bir şekilde uyumaya devam edebilirsin. Kanıtlanmış ve tescillendirilmiştir.

2. (See 44 other replies to this status update)

2. Hocalarda bu aralar pek bi atarlı sanki biz değilde onlar gircek YGS ye

1. Leath

Leath

Normaldir. Üzmemeye çalışın mümkün olduğunca. Mutlu hoca mutlu derstir. Mutlu derste konuyu anlamanıza yarar.

2. (See 1 other reply to this status update)

3. Kaç gündür düşünüyorum ama Maria kadar 'mükemmel' bir karakter bulamadım. Daha idealisti yok abi. Okurken resmen kafayı yedim, psikolojimi bozdu. -_-

1. Leath

Leath

Maria Otonashi. Yakında tanıtım konusu açıp neden en favori karakterim olduğunu yazıcam, o zaman anlarsınız. :3

2. (See 3 other replies to this status update)

4. Calculus vizesinden 2 gün önce hasta olup evde 2 sezon anime bitirmenin verdiği haz ve vicdan azabını Lysden önceki gece 1 e kadar anime izlerken bile yaşamamıştım. -_-

1. Leath

Leath

Ahah şu halde güldurdün ya beni arabayì alırsam bi tur gezdirme sozum olsun :D

2. (See 7 other replies to this status update)

5. Calculus vizesinden 2 gün önce hasta olup evde 2 sezon anime bitirmenin verdiği haz ve vicdan azabını Lysden önceki gece 1 e kadar anime izlerken bile yaşamamıştım. -_-

1. Leath

Leath

Ortalama tutturmaya çalışıyorum 3 ustu gelirse araba da geliyor :)

Ahhh ben bu kadar sızlanmazdım ya cevap yazmaya bile üşeniyorum. :''''''''(

6. Calculus vizesinden 2 gün önce hasta olup evde 2 sezon anime bitirmenin verdiği haz ve vicdan azabını Lysden önceki gece 1 e kadar anime izlerken bile yaşamamıştım. -_-

1. Leath

Leath

Işsizlik diyelim. ;) Sağol bu arada. ahhh yalnız harbi harbi ölüyorum ayağa kalksam başım dönüyor.

7. Kaldığım ders sayısı 5'e çıktı :(

8. Yarın matematik ve coğrafya sınavlarım var saat 16:00a kadar evde olmazsam polisi arayın :D

1. Leath

Leath

16:01 de ip adresinden evini bulup oradan polise haber verip çilingirle kapıyı açıp döner bir koltuğa oturup sen içeri girince arkamı dönüp "NERELERDEYDÍN?" derim.

2. (See 4 other replies to this status update)

9. Ejderhanı nasıl eğitirsin 2 izledim uykum gelmesine rağmen kaç kere sahneleri geri aldım bilmiyorum hatta saat geç olmasa dahada alıcaktım dedim sabah olcak lan düzenin bozulacak çok çok iyi olmuş insana keşke dostum olan bi ejderham olsa dedirtiyor...en kısa sürede tekrar izleyeceğim...

1. Leath

Leath

LOL OYNAMAYI ÖĞREN ÖNCE.

öhöm. ejderi bırak başımı ağrıdı.

2. (See 5 other replies to this status update)

10. Pelin'i yeni ZeyZey olarak ilan etmenin zamanı gelmiş. Hangi durumu okusam onu görüyorum loo.

11. Pelin'i yeni ZeyZey olarak ilan etmenin zamanı gelmiş. Hangi durumu okusam onu görüyorum loo.

12. Pelin'i yeni ZeyZey olarak ilan etmenin zamanı gelmiş. Hangi durumu okusam onu görüyorum loo.

1. Leath

Leath

sen lol gel hele.

velkozla bir akmışım 332 rp kazandım maçtan taşıyım seni. :P

2. (See 21 other replies to this status update)

13. Aranızda aöf vizelerine girecek olan var mı?

1. Leath

Leath

Biraz daha araştırayım o zaman. ^^ Diğer forumlara falan baktım da 30 puanı kaybedildiğini falan söylüyorlardı. Ama tam aradığım bilgiyi bulamadım herhalde yarın bürolarına giderim.

14. Pelin'i yeni ZeyZey olarak ilan etmenin zamanı gelmiş. Hangi durumu okusam onu görüyorum loo.

1. Leath

Leath

Tayfalar karışıyor bi dk :) Ben niye lucy yi tanımıyorum ya? Ama zeyin ss ini paylaşırım birazdan. Anlarsınız ne demek istediğimi

2. (See 21 other replies to this status update)

15. Aranızda aöf vizelerine girecek olan var mı?

1. Leath

Leath

Ahah Zeynep abla buyuk ihtimalle ilk vizelere giremicem de direkt F yi çakıyorlar mı diye sormak istiyordum. ^^

16. Hmm... Niye başka dilde yazmak yasak? Bunun suistimal edileceğinden dolayı mı, yoksa Türkçe izleme portalı olduğundan dolayı mı? Yada anlaşılamamasından dolayı mı? -1. madde ile bağlantılı ama olsun- Neyse en azından şu an Türkçe yazdım. Bu da bir şey. u_u

1. Leath

Leath

Hepimiz İngilizce öğrensek samanlık seyrân olur aslında. Hem iş hayatında iyi bir maaş için kesinlikle gerekli bir şey. Ve biraz daha "yapa bilir " görecek olursam çıldıracağım.

2. (See 25 other replies to this status update)

17. bu aralar garip bi huy edindim saati kurmuyorum sabah kaçta kalkarsam okula o zaman gidiyorum.s -temel elektrikten kalmaya son4 saat yani 1günlük ders.s-

1. Leath

Leath

Bence daha zorlama bi donem daha almaya degmez :P bak bana 12 tane alarm kuruyorum dersler basladiktan 10 dk sonra gidiyorum :P

2. (See 22 other replies to this status update)

18. anormal sadistçe bir anime önerisi bekliyorum

1. Leath

Leath

boku no picoyu bende tavsiye ederim. izlerken yaptıkları sadistçe davranışlar yüzünden ağlamıştım.

2. (See 30 other replies to this status update)

19. akame ga kill animesi ile mangası arasında kifark nedir ya

1. Leath

Leath

Animesini izlemeyin, mangasını okumayın! Sonra yazar popi olduğunu görünce seviniyor önüne geleni öldürüyor iyice Game Of Thrones a bağladı !!birbir1

2. (See 2 other replies to this status update)

20. Matematiğim derslerin ne zaman biteceğini hesaplamaktan ileriye hiç gidemedi http://i.hizliresim.com/Nbz10N.jpg

1. Leath

Leath

zevklidir matematik. :) şu anda gördüklerim bunun 5646256472 katı olsa da bir süre sonra seversin. sadece anlamaya çalış ve akışına bırak ^^

2. (See 13 other replies to this status update)

21. Nisekoi'nin mangasını (147 bölüm) okuduktan sonra çok boş geçtiğini fark ettim. Öyle ki spoiler verecek bir olay bile yok -_- ana karakter zaten dayaklık.

1. Leath

Leath

evet! onu yeni bitirdim, daha zevkliydi azıcıkta hareme kayıyor :) Ben sıkıldıkça böyle romantizm/ komedi bazende ecchi okuyorum.

2. (See 13 other replies to this status update)

22. Matematiğim derslerin ne zaman biteceğini hesaplamaktan ileriye hiç gidemedi http://i.hizliresim.com/Nbz10N.jpg

23. Matematiğim derslerin ne zaman biteceğini hesaplamaktan ileriye hiç gidemedi http://i.hizliresim.com/Nbz10N.jpg

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.