Jump to content

Raffee

Üyeler
  • İçerik sayısı

563
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

Raffee kullanıcısının son zaferi 27 Mayıs 2016

Raffee en beğenilen içeriğe sahiptir

6 Takipçi

Raffee hakkında

• Doğum günü 28 Eylül

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

Raffee üyemizin başarıları

1. Ders çalışırken çok güzel oluyor
  2. Sağlıklı , mutlu , huzurlu nice yaşlara Senoş , Senoşumuz İyi ki varsın :3 Doğum günün kutlu olsun :3
  3. Raffee

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlemeye çalıştı , _ , Alttaki Lovely Complex izledin mi ?
  4. Raffee

Bu Animeyi İzledin mi?

Elbette , _ , Alttaki Kuragehime ?
  5. Birinci sırada Aizen-sama varmış gibi hayal edelim * -* Ama birçok karakterin yerini doğru buldum. Bazıları da neden listede yer almış anlam veremedim.
  6. Kagura ?! Kagura'nın ne sinir bozuculuğunu görmüşler anlamıyorum ki , Gintoki'ye sataşmasından ötürü böyle düşünüyorlarsa , ki bu da çok saçma bir sebep. Orihime'nin listede muhakkak olması gerekirdi. Bir de 5.sıraya koymuşlar Kagura'yı
  7. Raffee

Bleach Manga Tartışma

''A Perfect End'' Kubo yapma gözünü seveyim. O değil de muallakta bıraktılar. O reiatsu acaba Yhwach'a mı ait ? ''En mutlu anınızda sizi öldüreceğim'' gibi bir şeyler demişti. Ichigo da olabilir. Peki şu paneldeki ne oluyor ?? Şok et bizi Kubo. Şu saatten sonra gelecek her şeye hazırım. İki hafta nedir ?!
  8. Databook veya anime gelir. Ama büyük haberse , animedir , _ ,
  9. Raffee

Bleach Manga Tartışma

Olabilecek en zayıf Gotei 13... Lisa ve Isane beni çok şaşırttı. Kaptan seviyesine gelebilecek kadar güçlenmişler mi yani ? Ama Iba'ya pek şaşırmadım. Yeni Ruh Kralı kim acaba ?? Umarım Ichigo değildir.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.