Jump to content

Raffee

Üyeler
  • İçerik sayısı

563
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

Durum güncellemeleri bölümüne Raffee kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Bleach'in mangası galiba 5 sayı sonra , 685.sayıda final verecek

1. Heimatlos

Heimatlos

2. sezon gelir mi dersin ? biter mi hasretimiz ?

2. quincy

quincy

Çok dağınık manga. En azından 5 sayıda toparlanamayacak kadar dağınık. Ya sonu kötü biten mangalardan biri olacak (tabi varsa) ya da çok aceleye gelen bi sonu olacak. O yüzden 2. sezon bekliyorum. Gerçi 2. sezon yapacak kadar da uzun olur mu orası da tartışılır

3. Raffee

Raffee

Havada kalan çok fazla konu var. Bu kadar kısa bir sürede , tatmin edici bir final beklentim yok ne yazık ki. Artık Yhwach yenilir mi yenilmez mi bilmiyorum ama bundan daha uzun süren karşılaşmalar oldu buna eminim.  Aslında gayet de güzel uzatılabilirdi. Aceleye getirildiğini düşünüyorum. 15.yılının bitmesiyle yeni sezon gelebilir ama ben de pek uzun olacağını sanmıyorum. O kadar malzeme yok çünkü :/ 

2. Ne demek Golden Week ? Ne demek Bleach yok ?

3. Joker Game harika , kesinlikle harika <33 

1. Rofh

Rofh

Bu sezonun en iyisi olacak!!! :D

2. Raffee

Raffee

Kesinlikle , daha iki bölümden mest etti beni

4. Son bölümde Tosshi'yi tekrar böyle görmek :3

5. Görsel açıdan güzel olmuş da , eski hali daha kolaydı gibi gibi .Ayrıca forum bende gayet hızlı işliyor *-*-*-*

1. Cagla-Sama

Cagla-Sama

Bence direk eski halina dönmeli  :iconwthewwplz:

6. Uyandığımda 1 cm kalınlığında da olsa kar vardı yerde ve şimdi yağmaya başladı tekrar :D

7. Şaka maka ağzım burnum demeden geçen koca bir yıl :/

1. Kai

Kai

2016 olacak olması bana çok komik geliyor nedense :D

2. bbbbbbbbbbbbbbbbb

bbbbbbbbbbbbbbbbb

Seneler geçtikçe yeni yılın heyecanı kalmıyor artık

8. Bu gözler dün akşam ödev yüzünden sabahlamanın ve neredeyse hiç uyku almamanın cezasını çekiyor. Grup ödevi son gün bana kalırsa :/

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Raffee

Raffee

Aynen öyle . Grupları öğretmen oluşturduğundan ayrı bi sevimsiz oluyor , sorumsuz tiplerin cefasını çekiyorum hala daha D:

3. Cagla-Sama

Cagla-Sama

Ben de sevdiğim bir arkadaşımla grup olup, ONA DA güvenemeyip, "Ben yaparım ya sürekli birbirimizle buluşup zaman öldürmeyelim." deyip, hunharca sunumu yapıp, sunumun olduğu gün saat 06:40 gibi bilgisayarı açıp, son düzeltmeleri yapmıştım.

.-. Güven olmuyor ya hiçbirine. :s

9. Belki de buracıkta , zor kelimesinin yanında devede kulak kaldığı bir seviyede Fizik sınavından çıkan bir öğrenci vardır.

2. Cagla-Sama

Cagla-Sama

Belki de 11 gündür canlandırılıp duran zavallı duruma hala bakıp bakıp hayattan bezen insanlar vardır...

10. Dayı tamam yanlış arıyorsun , 5 kez özür dileyip , kusuruma bakma diyorsun da ''Hakkını helal et kardeşim'' nedir? Resmen helalleştik telefonda

11. Bana şöyle sağlam , korkunçlu morkunçlu , yapabileceğim bi eşek şakası lazım.

12. İki lak lak uğruna ağır bir çantayla , okuldan şehrin çıkışında yer alan evime gitmenin cezasını çekiyorum.

13. Allahım sen kimseyi , okulda öğretmenlerinin gözü önünde , merdivenlerde yüz üstü düşürtme , düşsek de yanımıza elimizden , kolumuzdan tutup kaldıracak bi arkadaş ver , tişörtümüzden tutup havaya kaldırıp , o acıyla hazır ola geçirtecek bir psikopat değil...

14. Güvenlik görevlisi son ses klasik müzik dinliyordu , takdir ettim

15. Doğum günümde okullar açılıyor , ne güzel sürpriz

16. Ne düşündüğümü dahi bilmiyorum

2. Cagla-Sama

Cagla-Sama

↑ TT^TT Aklıma kraloyundaki yaptığım Selcan geldi TT^TT Ağlıyom

3. Raffee

Raffee

Yıkılıyorum

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.