Jump to content
  • Create New...

hayaksisheytan

Kayıtlı Üye
  • Content Count

36
  • Last visited

About hayaksisheytan

• Rank
    Level 1
  • Birthday 04/23/1989

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

297 profile views
  1. dostum tamamlanırsa bize haber verirsen çok makbule geçer bende ozaman witch arkadaşa göndermiyorum haberini bekliyoruz
  2. Mark Crilley'nin kitapları bende mevcut ama çeviricek zaman bulamadım mağlesef istersen pdf olarak atabilirim
  3. dostum bakarak çok güzel çizmişsin eline hakimsin kendi karakterlerini kendi düşüncelerini artık resme dökmelisin diye düşünüyorum var olanı değil hayel gücünü görmeyi dört gözle bekliyorum
  4. dostum ben pdf olarak alabilirim bursa dr ye kaçtır gidiyorum bi getirmediler :D
  5. bakarak çizemediğim şey yok ama kendi kafamdan yarattığım karakterleri bir türlü çizemiyorum
  6. dostum gelişimine hayran kaldım manga çizim ekipmanlarını benim konumda bulabilirsin konu başlığı manga çizim gereçleri ve çizimlerim bu tarz resimler çizmek istiyorsan tüm kaliteli ekipmanları orada örneklerle sıraladım yardımcı olur umarım beni manyak gaza getirdin şimdi :D 2 aydır halk eğitim kurslarına yazılcam yazılcam bir türlü fırsat bulamadım sömester bi bitsede bende rahatlasam öğrenci arkadaşlar belki kızacaklar ama otelcilik sektöründeyim ve oteller full+full :)
  7. resimler çok güzel eline sağlık bakarak çok iyi çizimlerin bence yeteneğini geliştirmelisin renklendirme konusunda ben elimdeki tüm renkli kalemleri kağıda bana örnek olması amacı ile işaretliyorum tek renk 2 renk 3 renk karışımlar resimi boyarken bana baya yardımcı oluyor
  8. çizimlerinin devamını bekliyorum öğretici açıdan benim konumuda okumanı tavsiye ederim bu aralar iş nedeni ile çizemiyorum ellerim resmen titremeye başladı
  9. resimlerin devamını bekliyorum dostum çok güzel resimler
  10. çizimlerin çok güzel devamını bekliyorum
  11. güzel resimler eline sağlık devamını 4 gözle bekliyoruz
  12. çizimlerin muhteşem acaba ne kadar zamandır çizimle uğraşıyorsun
  13. Tavsiyen için teşekkürler Senin de Resimlerin muhteşem lakin çok kalın suluboya kağıtları kullanmışsın baya baya lifler belli oluyor pürüzsüz bir kağıtta daha canlı resimler elde edebilirsin bunun en ucuz yolu mat 135 gr kuşe kağıt copicler arkaya geçer ama çok iyi harmanlanıyor g pen kullanmayı müsade ediyor belli bir düzeyde 500 adet i 15 20 tl falan bende şu anda g pen e ağırlık verdim ve halk eğitimin kursuna katılmayı düşünüyorum anatomi perspektif ışık ve tonlamam yetersiz bunun farkındayım
  14. her kırtasiyede olmayabilir fotoğrafçılarda da bulman mümkün ama bulursun diye düşünüyorum sakın parlak olanını alma mat kuşe kağıt unutma önerdiğim kağıt renkli çıktı için alınan kağıt bi nevi fotoğraf kağıdı pürüssüz yüzeyi karakterinde keskin hatlar ve kaleminin jilet gibi kaymasını sağlar benim çok hoşuma gitti

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.